Jump to content
Dogomania

Waszkowe sznupy - sznupoza zaawansowana nieuleczalna - szukamy domów dla Sznaucerów w Potrzebie!!


Recommended Posts

Teddy w Bohuminie, ma robioną przednią łapkę dziś jednak, a ja nie mam siły pisać... umarła dziś nasza Arunia - ta sznaucerka o której pisałam taka dzikuska - przedwczoraj miała na cito sterylizację bo okazało się że ma ropomacicze, wczoraj było dobrze, a dziś załamanie, obrzęk płuc, walka... przegrana :( kurwa mać :( czemu czemu czemu? czemu takie rzeczy się dzieją, czemu teraz jak miała mieć nowe, lepsze życie? podły losie nienawidzę dzisiaj swiata :(

Link to comment
Share on other sites

To ta sunia, która nie dała się złapać w samochodzie? Bardzo mi przykro.

 

tak to ta :(  już doszła psychicznie do siebie, fajna się robiła i co? i umarła :( ... 

 

 

z Teddym wróciła jakąś godzinę temu, biedaczek - ma zrobioną jednak przednią nóżkę, nad tyłem jeszcze się doktor zastanawia bo dzisiaj wreszcie udało się pokazać jak Teddy się porusza (wcześniej leżał plackiem i ani myślał zrobić kroku) - dzisiaj rano przed operacją doktor Teddyego jeszcze macał, wyginał, obserwował - mamy teraz około 2 miesiące czasu żeby zdecydować co dalej, zobaczymy jak pójdzie z tą przednią łapką, jak będzie się poruszał

 

rozbiła mnie śmierć Arusi :( nie mam siły pisać więcej 

 

 

tak wygląda Teddy - w sobotę jedziemy na kontrolę i potem chyba co 3 dni :/ 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...