Jump to content
Dogomania

Waszkowe sznupy - sznupoza zaawansowana nieuleczalna - szukamy domów dla Sznaucerów w Potrzebie!!


Recommended Posts

i nasza nowa czwórca

 

suczka 1 

[attachment=16194:DSC_2779.jpg][attachment=16195:DSC_2782.jpg]

 

piesek

[attachment=16196:DSC_2790.jpg][attachment=16197:DSC_2793.jpg]

 

suczka 2 - jak ,pja Luncia

[attachment=16198:DSC_2795.jpg][attachment=16199:DSC_2798.jpg]

 

i suczka 3

[attachment=16200:DSC_2804.jpg][attachment=16201:DSC_2809.jpg]

Link to comment
Share on other sites

a gdzie o tym jest? bo ja nawet nie wiem jeszcze w jakich one były warunkach - dostałam tel że są i pojechałam po nie... były w Żorach tyle wiem i było tam też mnóstwo yorków - ogółem psów zabranych ponad 100

 

 

W jednym poście na fb jakaś babka wspomniała,że jak była u weta to byli z westem z pdeudo. Miało tam być ponad 100 psów w tym sznauce i yorki.

Link to comment
Share on other sites

Te dwa, które są u mnie są super. Jak na razie roboczo nazwałam je Klusia i Czorcik. Klusia uwielbia człowieka, zachowuje się jak szczeniaczek, nie umie chodzić na smyczy ale kocha ludzi i strasznie się cieszy. Czorcik kiedyś umiał chodzić na smyczy ale chyba spotkało go wtedy coś złego bo negatywnie reaguje na nawet delikatne napięcie smyczy. Gdy do niego podchodzę kuli się, próbował gryźć i bronić się. Teraz juz mi zaufał i jest dużo lepiej. Obydwa są trochę szczekliwe. Uczą się załatwiać na zewnątrz, są bardzo mądre i powinny szybko ogarnąć temat. Ja osobiście jestem zakochana w Klusi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...