Jump to content
Dogomania

Waszkowe sznupy - sznupoza zaawansowana nieuleczalna - szukamy domów dla Sznaucerów w Potrzebie!!


Recommended Posts

[quote name='wilczy zew']Pysiu,dobra dziewczyna z Ciebie![/QUOTE]
To samolubstwo. Obgryzłam pazury i już bombardowałam telefonami i SMSami Monike. Nie mogłam wytrzymać :oops:

[quote name='marako']O rany, tyle godzin w przychodni. Współczuję, musi padać na twarz.
Opis opisem, ale może cośkowiek doktorka napomknęła... (o ile przy rezonansie się da bez wnikliwej analizy metodami innymi niż ogląd wzrokiem (nie znam się zupełnie)[/QUOTE]
Nic nie napomknęli niestety. Trzeba czekać na opis Wrzoska. Monika wie tyle ile wiedziała- nic więcej.

Link to comment
Share on other sites

No jestem... Viki na razie ok - śpi i śpi i śpi, nie chciałam żeby jej dawali wybudzacza więc budzi się pomalutku a ja wznoszę modły żeby było ok i bez ataków, czopki luminalowe mam cały czas w pogotowu... jak psychol wciskałam je (do ręki oczywiście :D ) ludziom którzy przy badaniu byli żeby mieli w razie czego szybko :lol: opis jak będzie to dostanę na maila a potem pocztą więc wstawię; będę dzisiaj z nią spała, ale jestem tak padnięta, że chyba zasnę snem kamiennym... czuję niedosyt że niczego nie powiedzieli, ale skoro nie znają się na odczytywaniu obrazów mózgu to dobrze, że nie bawią się we wróżbitów... miejsce w tych Kostkowicach przedziwne, przerażające, a z moją wyobraźnią to już w ogóle :splat: to jest na końcu świata, zadupie straszne, budynek piękny nowy, sprzęt pierwsza klasa, a obok jakaś eksperymentalna hodowla świń :mdleje: smrodek też niczego sobie... jeszcze tam podsłuchala o jakichś królikach coś mówili... zaraz mnie się kojarzy z jakimiś miejscami tortur i eksperymentami na zwierzętach, świnie z sześcioma nogami i te sprawy... :mdleje: chyba muszę zmienić lekarza ... swojego...

a Viki tak wracała w torbie bo w niej cieplutko i całą drogę przespała grzecznie, ale tak mi było przykro cholernie jak popatrzałam na nią i na psy, które też tam były - goldenka i labek - oba kontaktowe, wesołe, a Vikunia moja taka przestraszona i zamknięta w sobie...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...