Jump to content
Dogomania

Waszkowe sznupy - sznupoza zaawansowana nieuleczalna - szukamy domów dla Sznaucerów w Potrzebie!!


Recommended Posts

Postępy dalsze u Vikusi przyjdą na pewno, jak wiesz teraz to, co wiesz, będziesz działała z większą determinacją i zapałem. Trudniej działać "na oślep", bez nadziei, wątpiąc co rusz w sens działań, zwłaszcza, jak się ma tyle innych jeszcze rzeczy do ogarnięcia.

Link to comment
Share on other sites

AnkaG daj znać czy będziesz widziała poprawę u niej!

Psiury dobrze - poza Viki bo miała w nocy znowu atak, ale tak to w dzień fajnie - dużo na dworze była bo cieplutko; Kenzo dziś był cały dzień na wybiegu i nie kombinował żeby się wydostać i było mu baaardzo dobrze więc mam nadzieję, że będę mogła go tak zostawiać, a my zabieramy się za budowę zimowego domku - miałam zamówić gotowy, ale drewniany bez ocieplenia wyceniono mi na 2,6 tys, z innego materiału - takiego co robi się magazyny i sklepy - blacha+styropian+blacha - to jest ciepłe ale koszt ponad 3 tys, drogo - więc zdecydowaliśmy, że zrobimy sami drewniany w środku ścianki i podłoga z płyt OSB, ocieplone wełną mineralną i na zewnątrz impregnowane deski na pióro i wpust... ciekawe co nam z tego wyjdzie, a coś wyjść musi :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Saththa']a taki samorobiony... to na ile wyceniacie?[/QUOTE]

nie wiem, ale na pewno mniej :) napiszę ile wyszło jak kupimy materiał

Ojciec Dyrektor robi właśnie kurnik - już kończy i całkiem nieźle to wychodzi - dlatego tak się zdecydowałam, że zrobimy sami...

Link to comment
Share on other sites

Jak ktos jest technicznie-majsterkowiczowo uzdolniony, to taka buda to pikus dla niego. Widzialam jak u mnie robili taki ozdobny *******nik na domu z konstrukcji OSB i idzie to naprawde latwo i dosc szybko.
Ja zamawialam plyty w Castoramie razem z docieciem na wymiar - tylko u mnie jest kantowka, z jednej strony plyta i z drugiej - srodek jest pusty ale bez problemu mozna napchac tam welne. No i ja mam na to siatke z klejem i tynk - wyglada jak wymurowane.

Link to comment
Share on other sites

no ja się obawiałam jak to z tym uzdolnieniem majsterkowiczowym u nas, ale widzę jak wygląda ten kurnik, stabilny jest to przede wszystkim a "elewację" to można sobie dopieszczać potem, najważniejsze żeby na zimę było ciepło

Pink co to znaczy pi e r d o lnik na domu??? tego "na domu" nie rozumiem :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Moi poprzednicy w przyplywie weny architektonicznej zrobili nad wiatrolapem skosny dach, co przy kostce z plaskim dachem zakrawa na potworka architektonicznego - tak ze nie chcac ruszac konstrukcyjnie dachu ale poprawic troche wyglad, wymyslilam taka ala konstrukcje maskujaca skos.
Gora tego ala pudelka jest umieszczona na tyle wysoko, ze z dolu nie widac dachowego skosu. Zostalo jeszcze malowanie rynny na bialo ale to zrobie juz jak porecz beda mi montowac - [URL=http://imageshack.us/a/img855/6350/mqal.jpg]tak wyglada p-i-e-r-d-o-l-n-i-k[/URL] :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...