Jump to content
Dogomania

Waszkowe sznupy - sznupoza zaawansowana nieuleczalna - szukamy domów dla Sznaucerów w Potrzebie!!


Recommended Posts

[quote name='Pink']Moi poprzednicy w przyplywie weny architektonicznej zrobili nad wiatrolapem skosny dach, co przy kostce z plaskim dachem zakrawa na potworka architektonicznego - tak ze nie chcac ruszac konstrukcyjnie dachu ale poprawic troche wyglad, wymyslilam taka ala konstrukcje maskujaca skos.
Gora tego ala pudelka jest umieszczona na tyle wysoko, ze z dolu nie widac dachowego skosu. Zostalo jeszcze malowanie rynny na bialo ale to zrobie juz jak porecz beda mi montowac - [URL="http://imageshack.us/a/img855/6350/mqal.jpg"]tak wyglada p-i-e-r-d-o-l-n-i-k[/URL] :cool3:[/QUOTE]

Fajnie to wymyśliłaś :lol:

A te schody są takie strome czy tak na zdjęciu wyszły? :eek2:
..bo wiesz, ja mam obsesję na punkcie schodów. A to dlatego, że je po prostu zaliczam ..spadam na pysk :roll:
Mało jest takich, które nie zaliczyłam :niewiem: ..i to na trzeźwo.:oops:

Link to comment
Share on other sites

Bez zmian poza tym, że wykańcza mi po kolei legowiska bo je ogryza i sika więc muszę na okrągło prać, no i wykańcza mnie sikanie, ale nie narzekam tylko zaciskam zęby i sprzątam - jeszcze co najmniej 2 tygodnie enkortonu - potem mam nadzieję sikanie się zmniejszy jak odstawimy steryd... Viki na przy tym ogromny apetyt - całymi dniami ogryza wielkiego gnata, konga opróżnia w trymiga, kulę smakulę też albo traci nią zainteresowanie jak jej się schowa kula gdzieś, a musi stale coś przeżuwać bo inaczej niszczy wszystko co wpadnie w paszczę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zerduszko']No tylko żeby fotorelacja była porządna :diabloti:[/QUOTE]

na umięśnionych, opalonych robotników w ogrodniczkach to nie licz :evil_lol:

[quote name='Saththa']o to to to ;)

Wasiu jak tam bazarki?:) Podrzucac już mamy co czy wciąz masz wenę :)[/QUOTE]

nosz kurde... jutro się postaram skończyć wszystkie trzy i wystartować z nimi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...