Jump to content
Dogomania

Bo szczęście nie jedno ma imię - zapraszam :)


Tengusia

Recommended Posts

[quote name='Alicja']do pakietu bym dodała pasiora na doopalona :diabloti:

Cioteczka pamiętaj o papierowej foremce ;) przód i tył ;)[/QUOTE]

wyslane dopiero dzisiaj, foremka zrobiona na gazecie bo nijak nie mialam tak duzych kartek w domu mam nadzieje ze cos z niej bedzie, jak cos wysle raz jeszcze ;)

[quote name='Asiaczek']Ta opcja działa PO skończeniu 18 lat, a ty juz tyle masz...?

pzdr.[/QUOTE]

urodzinki mam dopiero za tydzien (18 rzecz jasna :diabloti:) wiec wszystko przede mna, za ktoras 18tka moze wkoncu opcja sie wlaczy :eviltong:

[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]witaj nikła kobitko z mordercami :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]wpadam i wypadam bo lecę dalej składać wizyty ale jeszcze tu wrócę ;)[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]

witaj wrocona :calus: ... zagladnelam do ciebie i z miejsca mi cisnienie skoczylo jak zobaczylam wpisy wiesz kogo :shake: ja to za slabe nerwy mam na to dogo ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cieplutkaa.']Matko i Córko. Mnie tu jeszcze nie było. : o Nie wiem, jak to się stało, że zagubiłam Waszą galerię. Na swoją obronę powiem, że to przez te wszystkie zmiany. Zatęskniło mi się za mordami Twoich psiaków, więc lecę nadrabiać. ;)[/QUOTE]

no ja nie wiem jak moglas nasza galeryjke stracic :obrazic:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tengusia']
witaj wrocona :calus: ... zagladnelam do ciebie i z miejsca mi cisnienie skoczylo jak zobaczylam wpisy wiesz kogo :shake: ja to za slabe nerwy mam na to dogo ...[/QUOTE]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Też mam za słabe nerwy ale trzeba być dzielnym choć jest ciężko, chyba wolałam po części być na tej banicji :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cieplutkaa.']Przyganiał kocioł garnkowi. :eviltong:
[URL]http://img137.imageshack.us/img137/4724/p9188345.jpg[/URL] ale z Bolesława roześmiany pychol :loveu:[/QUOTE]

nio cio :eviltong:

[quote name='Alicja']to ja czekam na poczte:p[/QUOTE]

daj znaka jak dojdzie i czy moze tak byc ;)

[quote name='agnethka']Tengusia - choooo do mnie sobie nasze kłaki poogladasz na poprawe humoru ;)[/QUOTE]

bylam widzialam i absolutnie nie podoba mi sie ta odpowiedz ze niby fotek mojego ulubienca znow ma nie byc :mad:

[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Też mam za słabe nerwy ale trzeba być dzielnym choć jest ciężko, chyba wolałam po części być na tej banicji :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]

zobaczylam banner [COLOR=LemonChiffon]wiesz kogo[/COLOR] i padlam :roflt: :roflt: :roflt:[COLOR=Black] [/COLOR][COLOR=Black]czekaj az kicajowa policja zapuka do twych drzwi :cool3:[/COLOR]

[quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B]jak Ci się ciśnienie dźwigło to powinnaś lepiej funkcjonować ;)[/B][/COLOR][/QUOTE]

niby tak ale u mnie to wsio na opak dziala :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Tengusia ja to przyszlam Cie pocieszyc ze Ci sie od tych dobroci w tyłku poprzewracało...kto to slyszal miec w domu telewizor...i satelite...konie ujeżdzac (jakkolwiek to zabrzmiało:diabloti:)...rozbijać sie co dzień inną furą na miescie i hodowac mordercow:-o:evil_lol:
a teraz bierz doope w troki i zdjecia wrzuc:eviltong::diabloti::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chita']Tengusia ja to przyszlam Cie pocieszyc ze Ci sie od tych dobroci w tyłku poprzewracało...kto to slyszal miec w domu telewizor...i satelite...konie ujeżdzac (jakkolwiek to zabrzmiało:diabloti:)...rozbijać sie co dzień inną furą na miescie i hodowac mordercow:-o:evil_lol:
a teraz bierz doope w troki i zdjecia wrzuc:eviltong::diabloti::loveu:[/QUOTE]

ale ja nie mam fot :niewiem:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basia&Safi']hmm ja zabiore qle :) moze akurat bedzie miala chwilke miedzy 16 a 17 :)[/QUOTE]

nie ma opcji slonce bo o 16 ide z mlodym do szkoly a zaraz potem do knajpy na imienini mojej mamy ale kule mozesz zostawic w tym ciucholandzie pod koralium i powiedziec ze to dla dziewczyny od amstaffow to ja sobie ja potem odbiore :grins:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tengusia']
zobaczylam banner [COLOR=LemonChiffon]wiesz kogo[/COLOR] i padlam :roflt: :roflt: :roflt:[COLOR=Black]czekaj az kicajowa policja zapuka do twych drzwi :cool3:[/COLOR]
[/QUOTE]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]o kurcze pieczone....no to pozamiatane :shake:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basia&Safi']okej bejbe :) to poklachamy innym razem :) musze Ci opowiedziec o koledze z jordanu :):):):)[/QUOTE]

no ja mysle musimy jakos sie zgadac wkoncu ;)

[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]o kurcze pieczone....no to pozamiatane :shake:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]

no ja na twoim miejscu balabym sie teraz wogole nosa z domu wystawiac bo nie znasz dnia ani godziny :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...