Jump to content
Dogomania

Bo szczęście nie jedno ma imię - zapraszam :)


Tengusia

Recommended Posts

[quote name='Alicja']przechlapane ma :grins:[/QUOTE]

niom :diabloti:

[quote name='Cieplutkaa.']Kochana! Wstawiaj szybko zdjęcia, a nie się opieprzasz. Jakże wspaniale, że znalazłam Twoją galerię, czyż nie?:diabloti:[/QUOTE]

alez wspaniale pewnie ze wspaniale :evil_lol: ... fot i tak nie dam bo nie mam :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='groszek83']Ja przyszłam zacisnąć kciuki za jutro:lol:[/QUOTE]

[quote name='Alicja']Czyli zaczynamy dziś już zaciskać ... :kciuki:[/QUOTE]

[quote name='maciaszek']Zaciskamy! :)[/QUOTE]

[quote name='Asiaczek']Mówimy o egzaminie na prawo jazdy, tak?

Pzdr.[/QUOTE]

[quote name='agaga21']jestem i trzymam kciuki za egzamin:lol:[/QUOTE]

[quote name='furciaczek']Oooo to i ja zaciskam!![/QUOTE]

[quote name='chita']a ja tym razem nie zaciskam bo wtedy sie nie udalo to teraz posylam Ci pozytywne wibracje:ghost_2:

i pamietaj jak Cie uczylam zawracac na rondzie:mad::cool1::diabloti:[/QUOTE]

dziekuje wam bardzo za wsparcie, wczoraj nic nie pisalam bo balam sie zapeszyc :diabloti:

[quote name='Alicja'][CENTER][FONT=Arial][B][SIZE=7][COLOR=Red]ZDAŁA !!!!!!!!![/COLOR][/SIZE]


[SIZE=3]BRAWO :Rose:[/SIZE][/B][/FONT]
[/CENTER]
[/QUOTE]

[quote name='chita']hahah wiedzialam bo kciukow nie trzymalam:eviltong:

:klacz::klacz::klacz:[/QUOTE]

[quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B]no i wydało się kto zrypał ostatnio egzamin Tengusi :roflt:[/B][/COLOR][/QUOTE]

alez mnie radosc rozpiera :multi::multi::multi::multi: uczucie zdanego egzaminu bezcenne :multi::multi::multi::multi:

ale stresika mialam, wczoraj z uporem maniaka czytalam ksiazke zeby skupic sie na niej a nie na egzaminie, niestety rano i tak stres byl potezny, wypilam sobie meliske i caly czas staralam sobie wmawiac ze zdam, ze przeciez potrafie ... w momencie kiedy stalam juz w WORDzie zadne przekonywania nic nie dawaly i myslalam ze zeswiruje ... tym razem wywolali mnie chyba 4 moze 5 ... pierwsza poszla babka taka kolo 50, podejscie trzecie, pierwszy raz zawalila teorie, drugi raz nie wyjechala dobrze luku, teraz nawet nie pojechala po luku, ruszyla, egzaminator ja zatrzymal i to by bylo tyle z jej egzaminu - powod nie wlaczyla swiatel (tak przynajmniej mysle bo nie widzialam zeby sie swiecily a za nic innego nie mogl jej oblac bo ledwo co autem ruszyla) ... ale to tylko tak w ramach ciekawostek

dzisiaj mialam milego egzaminatora, pierwsze pytanie "jak tam samopoczucie" wiec patrze na niego, czuje ze krew cala mi z organizmu juz odplynela i mowie "ze zestresowana jestem" on na to "czym pani sie stresuje" - glupie pytanie ale coz nikt nie mowil ze faceci blyszcza inteligencja :diabloti: luk o dziwo wyjechany za pierwszym razem (poprzednie dwa egzaminy luk wyjechalam za drugim razem) ... calosc egzaminu, spokojna, z ciekawszych momentow:
- dwa razy przejechane zolte swiatlo (ten poprzedni napewno by mnie za to oblal ten przymknal oko)
- raz zatrzymalam sie w ostatniej chwili jak zolte sie zaswiecilo biednego egzaminatora troche potrzaslo :diabloti:
- raz skret w prawo zapomnialam wlaczyc kierunkowskazu - egzaminator zapytal "o czym pani zapomniala?" - i tutaj mysl "ty idiotko jak moglas bez kierunkowskazu pojechac"
- autostrada i tu masakra, korek, auto rozpedzone, co chwile sie ktos wpycha, trzeba hamowac, wyjazd zakorkowany, jazda na jedynce praktycznie bez zadnego odstepu miedzy jednym autem a drugim - autko mi zgaslo - egzaminator mowi "prosze myslec co pani robi zeby wiecej autko nie zgaslo"
- wlaczanie sie do ruchu wyjezdzam z drogi podporzadkowanej, mam jechac w lewo wiec musze puscic auta z prawej i z lewej strony, masakra, auta jada non stop, nikt nie chce mnie puscic ale udalo sie wpasowac w luke

cala reszta luzik :diabloti: nie macie pojecia jak bardzo sie ciesze :multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chita']wiem ze jeszcze wczesnie ale....:drinking:[/QUOTE]
eeee tam za wczesnie :drink1:

jak juz skonczylam egzamin, wysiadlam z autka podeszla do nas dziewczyna z redbulla, powiedziala podajac mi i egzaminatorowi puszke "prosze zeby dodala skrzydel" na co egzaminator popatrzal na mnie i powiedzial "jej to juz skrzydel dodawac nie trzeba" :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]gratuluję świeżo upieczona kierownico :multi:
:knajpa:



Moja siostra pierwszy raz oblała z powodu świateł właśnie z tym że egzaminator dał jej trochę więcej czasu bo zdążyła wyjechać z placu i dopiero wtedy skończył egzaminować. Powiedział że do ostatniej chwili miał nadzieję że sobie przypomni o tych nieszczęsnych światłach.[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

jestem pijana ale szczesliwa, wracalam z knajpy i skakac mi sie z radosci chcialo .... boshe jakie to wspaniale uczucie :multi::multi::multi:

dzieki dziewczyny za wsparcie, wymieniac was nie bede bo moglabym pominac kogos i wtedy byloby glupio ;) Alicja szykuj sie nie znasz dnia ani godziny jak do ciebie przyjade :diabloti: Basia, Groszek, Daria wy rowniez i cala reszta .... boshe jaka ja szczeslliwa jestem, niby zwykle prawko a ile radosci :multi::evil_lol::diabloti::loveu:;):p:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...