Jump to content
Dogomania

Bo szczęście nie jedno ma imię - zapraszam :)


Tengusia

Recommended Posts

[quote name='furciaczek']Sliczne konisie:loveu::loveu:[/QUOTE]

niom :grins:

[quote name='groszek83'][URL]http://www.qnwortal.com/forum,zalaczniki,25553[/URL]
na takiego kunia to ja bym się bała wsiąść:lol:
Ja jednak preferuje troche mniejsze stworzonka.[/QUOTE]

eeee tam fajnie jest na takim koniku :diabloti:

[quote name='Alicja']Drabinkę Ci pod kónia podstawiali :hmmmm:


Cho ...jadę do Poronina , to rzut beretką do Zakopca ,a ty znasz tam te spady ;)[/QUOTE]

nie podstawiali :eviltong: pierwszym razem sama wsiadalam i mialam nie lada problem :roflt: za drugim razem byl maz dziewczyny ktora mnie uczy (wlascicielki koni) i on mnie podsadzal :diabloti:

[quote name='Basia&Safi']mozesz mi nie pokazywac koniów :(:(:(:( bo ja tez chcem ;( nie mam kiedy z kim i gdzie :(:(:(:([/QUOTE]

oc ze mna fajnie bedzie :grins:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basia&Safi']mozesz mi nie pokazywac koniów :(:(:(:( bo ja tez chcem ;( nie mam kiedy z kim i gdzie :(:(:(:([/QUOTE]
A jak dla mnie możesz koniki pokazywać, bo mnie ni huhu nie rajcuja...
Pewnie daltego, że ja jestem spod znaku Byczka i twardo stąpam po ziemi... A koniki sa dla mnie za wysokie...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']A jak dla mnie możesz koniki pokazywać, bo mnie ni huhu nie rajcuja...
Pewnie daltego, że ja jestem spod znaku Byczka i twardo stąpam po ziemi... A koniki sa dla mnie za wysokie...

Pzdr.[/QUOTE]

ja tam strzelec a tez po ziemi stapam całą stopą ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basia&Safi'][B][I]a gdzie Ty jeździsz na te koniki ? moze w jakis weekend bym sie przykulała do kato jakos :)[/I][/B][/QUOTE]

Katowice Zarzecze ... w niedziele jesli tylko nie bedzie padac to tez jade i zapytam Asi czy moglabym kiedys z kolezanka podjechac ;) powiedz mi tylko czy umiesz jezdzic konno ?

[quote name='Asiaczek']A jak dla mnie możesz koniki pokazywać, bo mnie ni huhu nie rajcuja...
Pewnie daltego, że ja jestem spod znaku Byczka i twardo stąpam po ziemi... A koniki sa dla mnie za wysokie...

Pzdr.[/QUOTE]

[quote name='Alicja']ja tam strzelec a tez po ziemi stapam całą stopą ;)[/QUOTE]

to wy se stapajcie na nozkach a ja w niedziele znow wskocze na konika :diabloti: konie to moja pasja z lat dziecinstwa i pasja zostanie do konca mego zycia :loveu:

[quote name='agnethka']cuuuudne koniki <3[/QUOTE]

niom :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izabela124.']Witam się :)
Widziałam piesia i koniki :D[/QUOTE]

moze kiedys wezme ze soba aparacik na konie co by pokazac ze jezdze na duzym koniu a nie na kucyku :eviltong::evil_lol::lol:

[quote name='Asiaczek']No i co? Byłaś na konikach?

Pzdr.[/QUOTE]

bylam pewnie ze bylam :grins: uczylam sie skakac :multi: raz prawie przeskoczylam przez konia ale sprytna bestia ze mnie szybko chwycilam sie szyi konia i nie spadlam :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basia&Safi']a ja też byłam u moich kochanych koników w "Przystani ocalenie" tylko tam sa koniki tylko do kochania i przytulania :):):):)[/QUOTE]

:grins:

[quote name='Asiaczek']Hahaha, jaka cffffaniara z Ciebie:)

Pzdr.[/QUOTE]

trza kombinowac jak sie pozapominalo jak na koniu jezdzic :roflt:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='furciaczek']Fote daj!![/QUOTE]

no co ty ja i foty :evil_lol::evil_lol::evil_lol: ... w przyszlym tygodniu mam kilka dni urlopu to cosik ci tam pstrykne jak bedziesz grzeczna :diabloti:

[quote name='Alicja']witaj zUa kobieto :grins:[/QUOTE]

czyste ZuO :evilbat::evilbat::evilbat:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...