Jump to content
Dogomania

Dom Tymczasowy "Pupilki Amelki"


babi2

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Nie odzywałam się, ale podczytywałam...

Trzymałam kciuki, gdy widziałam jak chwilami dźwiga się na łapkach.
Podziwiałam babi za opiekę wytrwałość i dobre serce.

Dziś wciąż podziwiam babi.
Na resztę nie byłam gotowa. Nie potrafię nic powiedzieć.

Kap, kap, kap....

Przytulam Was Kochane Babi, Dario i Amelko

Link to comment
Share on other sites

[quote name='babi2']Daria już rozmawiała z wolontariuszką z sosnowieckiego schroniska (to ona przyprowadziła ludzi zainteresowanych LL ale ostatecznie się nie zdecydowali) no i chyba ...nie znamy ni dnia ni godziny jak jakieś psie czy kocie nieszczęście zagości...[/QUOTE]

Z ciężkim sercem tu zaglądam, ale w kwestii finansów mam do Ciebie[B] babi2[/B] ogromną prośbę.
Nie wpłacaj proszę Leosiowego depozytu finansowego na konto 'Mniejszych".
Niech ten Luzikowy grosz będzie do Twojej dyspozycji ' na dobry początek" i niech w przyszłości skorzysta jakaś uratowana przez [B]Ciebie[/B] bida...
Poprzyjcie mnie dziewczyny, proszę...!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='togaa']Z ciężkim sercem tu zaglądam, ale w kwestii finansów mam do Ciebie[B] babi2[/B] ogromną prośbę.
Nie wpłacaj proszę Leosiowego depozytu finansowego na konto 'Mniejszych".
Niech ten Luzikowy grosz będzie do Twojej dyspozycji ' na dobry początek" i niech w przyszłości skorzysta jakaś uratowana przez [B]Ciebie[/B] bida...
Poprzyjcie mnie dziewczyny, proszę...![/QUOTE]
........................... :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='togaa']Z ciężkim sercem tu zaglądam, ale w kwestii finansów mam do Ciebie[B] babi2[/B] ogromną prośbę.
Nie wpłacaj proszę Leosiowego depozytu finansowego na konto 'Mniejszych".
Niech ten Luzikowy grosz będzie do Twojej dyspozycji ' na dobry początek" i niech w przyszłości skorzysta jakaś uratowana przez [B]Ciebie[/B] bida...
Poprzyjcie mnie dziewczyny, proszę...![/QUOTE]
Ja już bym przelała wcześniej te pieniążki ale czekam na realizację przesyłki z bazarku fartuszków i wtedy wszystko się zbilansuje i zakończy.
Nie wiem kiedy dojdzie do przygarnięcia biduli a te pieniądze mogą już coś zadziałać.
Czekam również na sygnały komu przesłać czy dostarczyć wózeczek, wkładki i pieluchy (nr4). A jeśli chodzi o DT to czekamy co nam wrzuci los i zaczniemy z czystego konta. Mam nadzieję, że nie będzie to aż tak kosztowny przypadek jakim był Luzik i rzeczywiście tymczasowy przypadek a legowisko, miseczka i do miseczki już jest.
Tak, że ja NIE popieram TOGII :smile: (pierwszy raz)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='babi2']Wpłynęła wpłata od...wiadomo od WiosnaA
35 zł - dziękujemy
+ korekta za fartuszek 0,20 zł
to stan konta L-L 35zł + 0,20 zł +308,30=[COLOR=#ff0000][B]343,50 zł[/B][/COLOR]
[/QUOTE]


i mamy przesyłkę 3 fartuszków za które zapłaciłam 38,50 zł wobec czego zostało:343,5-38,5=305 zł i tyle prześlę na konto Braci Mniejszych.

Link to comment
Share on other sites

przelew już poszedł na stowarzyszenie ...Mniejszych, tak że konto Luzika u mnie [B][COLOR=#ff0000]
0 zł[/COLOR][/B]
Zostały tylko rzeczy tylko komu, gdzie i kiedy przekazać?
[B]Togaa[/B], czy moglibyśmy zaopiekować sie Anusią trójłapką? Tyle tylko, że nie mogę zagwarantować, że koteczka będzie siedziała w domu, bo jak tylko zrobi sie ciepło, to drzwi u nas sie nie zamykają i wiekszość czasu spędzamy na dworze....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='babi2']przelew już poszedł na stowarzyszenie ...Mniejszych[COLOR=#ff0000][B]...[/B][/COLOR]....[/QUOTE]

:smile: fajnie ,niech pieski i kotki już korzystają :smile:..a Ty babi2 jak będziesz mieć nowego podopiecznego zakładaj wątek i postaramy się pomóc;)


A ja przed chwilą zrobiłam przelew na [B]117zł [/B], (które u mnie leżały na rehabilitację z tej wcześniejszej sprzedaży ciastek) na konto Lolusia ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='babi2']i mamy przesyłkę 3 fartuszków za które zapłaciłam 38,50 zł wobec czego zostało:343,5-38,5=305 zł i tyle prześlę na konto Braci Mniejszych.[/QUOTE]

Dziękuję [B]babi2[/B] i przytulam mocno, pieniądze[B] Luzikowe[/B] od Ciebie ([B][SIZE=3] 305,00z[/SIZE][/B]ł) wpłynęły w poniedziałek na konto Stowarzyszenia i jesteśmy Ci za to ogromnie wdzięczni wdzięczni, ale z ciężkim sercem i w smutku przyjmujemy ten dar.

[QUOTE]A ja przed chwilą zrobiłam przelew na [B]117zł [/B], (które u mnie leżały na rehabilitację z tej wcześniejszej sprzedaży ciastek) na konto Lolusia ;-)[/QUOTE]

[B]WiosenkoA[/B], twoja wpłata też już jest na stowarzyszeniowym koncie. Dziekuję, kochana.
Byłaś[B] Leosiowy[/B]m wirtualnym [B]Aniołem[/B] !

[B]Smutno bardzo...[/B]

[IMG]http://img14.imageshack.us/img14/2012/chomikimageaspxd.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='babi2']No i mamy tymczasowicza - kocur z łapką po operacji o imieniu... Leon.
[B]Roksana jak tylko usłyszała imię kota to pomyślała, że jest mi pisany [/B]i tak oto już siedzi pod moim łóżkiem.[/QUOTE]
I miała rację :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...