Jump to content
Dogomania

figamaga

Members
 • Content Count

  946
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About figamaga

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  Tarnów

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. figamaga

  Kaukazy w potrzebie

  Ten dostojny piekny pies poszukuje swojego właściciela lub nowego domu. Został znaleziony w okolicach Dąbrowy Tarnowskiej. Obecnie przebywa pod opieką tarnowskiego inspektoratu OTOZ Animals.  Ze względu na swoją wielkość i siłę - szukamy domu, w którym człowiek będzie dla psa zrównoważonym przewodnikiem. Pies jest młody, zna komendy. Wiemy także, że zagryza kury.
 2. To będziemy zaklinać :) A przy okazji dziękuję Wam kochane za wpłaty dla Odisia.
 3. figamaga

  $$$$$ REKLAMY Bazarków

  Zapraszam na bazarek, na którym można kupić nowe ubranka dla niemowlaka, jak również nowe buty.   http://www.dogomania.com/forum/topic/148410-nowe-ciuszki-dla-niemowlaka-i-nowe-buty-bazarek-dla-odiego-do-3008-do-godz2000/#entry16346576        
 4. Olena84  :loveu: :loveu: :loveu:
 5. Dziękuję Wam kochane z całego serca w imieniu Odisia! :*
 6. Tutaj są zdjęcia oraz treść: http://olx.pl/oferta/dostojny-odi-czeka-na-dom-CID103-IDb2tzd.html#8b331450ad;promoted] http://otoz-tarnow.pl/index.php/psy-do-adopcji/362-odi   Ślicznie dziękuję!
 7. Dziękuję <3 86 1020 4955 0000 7602 0155 9855 PKO BP OTOZ Animals ul. Rzemieślnicza 2 84-207 Bojano tytułem: darowizna dla Odiego Odi nie ma wydarzenia. Był ogłaszany na fb, ale jak to zazwyczaj w takich przypadkach bywa - jeśli nie ma krwi, a pies jest bezpieczny, to zainteresowania brak. Tym bardziej, że pod naszą opieką są także inne zwierzaki (w tym połamany onek Tobiasz, który też potrzebuej pomocy), a nam już po porstu brakuje czasu i rak do pomocy.  
 8. Finanse..lepiej nie pytaj. Tylko dwie osoby przekazują darowiznę na Odisia. Może w ciągu kilku dni uda mi się ruszyć z bazarkiem.
 9. Hej, mam pytanie - czego dotyczyło ogłoszenie, bo jest już nieakutalne, a widzę, ze było wystawione na Brzesko. A mam ostatnio sygnał, że jakiś babsztyl właśnie z Brzeska, zbiera psy od ludzi i potem je sprzedaje i próbuję babę namierzyć.
 10. Odi nadal w hoteliku :( Nie ma szczęścia ten cudny pies.
 11. Hmmm..a ja mam prawie pusto :) Nie wiem co się stało... Więc gdybyś była uprzejma podesłać info na maila, będę wdzięczna: [email protected]
 12. A czy ja mogę prosić pełne dane na priv? Bo odezwała się do mnie osoba z Krakowa, która szuka foksteriera. Pomijam listę wymagań - szczeniak, suczka, zdrowy, lubiący dzieci, koty, psy, itp. Jak przy wyborze zabawki. W tym samym dniu, napisała do mnie kobieta, że jej siostra szuka sznaucera. I dokładnie taka sama lista wymagań, co już wydało mi się podejrzane.
 13. Większość przeniosła się na fb, w tym i my. Ale i tu pora na odświeżenie wątku. Na bieżąco postaram się aktualizować najważniejsze informacje. W międzyczasie udało się uratować kilkadziesiąt psich i kocich istnień, ale za to w ich miejsce natychmiast pojawiają się nowe biedy. W tej chwili w hoteliku mamy 3 psiaki - Odiego (http://www.dogomania.com/forum/topic/112854-odi-straci%C5%82-szans%C4%99-na-%C5%BCycie-trafi-do-schroniska/) oraz Sabę i Reksia. Saba - olbrzymia suka w typie owczarka środkowoazjatyckiego; wyrzucona jak śmieć nad rzeką. Od roku czeka na dom. Dużo telefonów (część od osób nie mających pojęcia o rasie), ale nikt się nie zdecydował. Saba ma problem - nie przepada za kobietami i panicznie boi się podróży autem. Ale walczymy o lepszy los dla niej. Reksio. O tej kruszynce dowiedzieliśmy się zupełnie przypadkiem. Znalazł się w gminnym kojcu, w olbrzymiej budzie. Jego towarzyszka znalazła nowy dom, a on został sam jak palec z perspektywą wywózki do schronu w Nowym Targu. Nie mogliśmy go zostawić i skazać na taki los. Reksio jest malutki i młodziutki (ok.1,5 roku). I czeka na swego człowieka.
 14. Kobieta ma coś nie bardzo z głową. Okazało się, że w ostatnich dniach pisała z naszą wolontariuszką. Pod każdym ogłoszeniem zapytanie"czy trzeba podpisać umowę adopcyjną?". I za każdym razem odpowiedź "Tak." Wtedy przestawała pisać i zajmowała się kolejnym ogłoszeniem.  Pod ogłoszeniem zaginionego psiaka napisała: "martynakot My znaleźliśmy Majlo ! To już kiedyś, i nie myśleliśmy, że właściciele się znajdą dopiero córka patrzyła na OLX i zobaczyła, ze tu jest '' nasz '' psiak. Teraz zaczął reagować na imię Maxi". Na prośbę wolontariuszki, aby sprawdzić czy na pewno to ten sam pies, napisała: " martynakot Przeprowadziliśmy się teraz do Lublina"."  
×