Jump to content
Dogomania

Dom Tymczasowy "Pupilki Amelki"


babi2

Recommended Posts

[quote name='Poker']Będzie jeszcze parę groszy z mojego bazarku.Ale sumka już jest niezła.

[B]ihabe, skoryguj proszę wpłatę 400 zł niby ode mnie.Jak pisałam ja tylko przelałam kasę.Te pieniądze są z bazarków Nikaragua.[/B][/QUOTE]

Przepraszam, już to skorygowałam w 1-szym poście.

[B]sioodemko[/B], dzięki wielkie za zaangażowanie i że po prostu jesteś !
Oczywiście przekażę p.Darii Twoją chęć pomocy. O ile wiem, na czas wakacyjny Leoś ma wspaniałą opiekę, bo pomaga p.Darii jej Mama która zajmuje się córeczką p.Darii i Leonkiem.
Na pewno dużo gorzej będzie od września.

Nie wiem czy aby będziesz mogła już bazarkować? Kiedyś był wymagany pewien staż na dogo. Trzeba będzie spojrzeć do regulaminu bazarkowego.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Nie ma za co, nikt nie zasługuje na pomoc bardziej niż takie kochane zwierzaki :)
A ja po prostu marze o poznaniu Leosia, jesli byłoby to możliwe, byłabym szczęśliwa...

No regulaminu nie przeczytałam jeszcze. Szkoda by było, ale jeśli sie nie uda tak, to zrobię blogowy bazarek i może Wam podrzucę linka, albo poproszę jedną z Was o poprowadzenie go w moim imieniu - ja podrzucę zdjęcia "fantów" :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sioodemka']
No regulaminu nie przeczytałam jeszcze. Szkoda by było, ale jeśli sie nie uda tak, ..... albo poproszę jedną z Was o poprowadzenie go w moim imieniu - ja podrzucę zdjęcia "fantów" :)[/QUOTE]mogę pomóc w bazarku :) Poprowadzę Twój bazar lub wyjaśnię krok po kroku (na PW) jak możesz zrobić go sama :)
Ale ze względu na czas urlopów, i ograniczony dostęp do internetu w przyszłym tygodniu, to jestem między 16.07-3.08 lub dopiero po 20.08 :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='figamaga']To ja Wam kochane powiem, że jak sioodemka przekaże rzeczy na bazarek, to wszyscy padną i będa się zabijać o nie :D Cudowne rzeczy robi, wiem, bo sama widziałam :)[/QUOTE]

juz nie moge sie doczekać ;-)


[quote name='sioodemka']oj Figunia Figunia... Robię parę rzeczy tak na szybko, może nie będą mega-efektowne, ale zawsze to kilka drobiazgów, które mogą psiakowi pomóc :)
Mam nadzieję, że ktoś się skusi :)

Do weekendu powinnam mieć wszystko gotowe i obfocone :)[/QUOTE]

ale z Ciebie pracus siódemeczko:-)

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki nie czytalam calego watku, potrzebuje rady....Mojej suni wypadl dysk dokladnie 12i13 kreg po seri zastrzykow zaczela chodzic wczoraj znowu wypadl.Wiem ze we Wroclawiu robia takie operacje mozecie zapytac jaki jest koszt operacji.Dziekuje za wszelkie odp. i rady zeby nie zasmiecac watku Leosia podaje watek Gai [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/218213-Maleńka-Gaja-ma-domek[/url]

Link to comment
Share on other sites

[B]Leoś[/B] już po 11- stu zabiegach.

Zdaniem p[B].Darii[/B] nie ma spektakularnych postępów ale w pewnych , określonych sytuacjach Leonek 'robi" rzeczy których wcześniej nie było.
Np. gdy przez płot chciał obszczekać psa sąsiadów , to na moment oparł sie przednimi łapkami o siatkę unosząc tyłeczek w górę.
Przy np. piciu wody, gdy uniesie mu się tył do góry też jest w stanie przez moment utrzymać się w takiej pozycji. Wtedy łapki nie służą tylko jako słupy, ale potrafi wykonać mały balans ciałem by utrzymać równowagę.
W wózeczku też miał momenty , że zaczął prebierać tylnimi łapkami. Nie był to ruch skoordynowany z przednimi, ale już cos zaczęło sie z tyłem dziać...
Są to epizodyczne momenty , ale wcześniej tego nie było a w pania Darię wraca nadzieje że będzie lepiej..

Opisałam to wszystko tak , jak to zrozumiałam ze słownego przekazu więc błagam, nie łapcie mnie za słówka.:roll: Może coś pominęłam , może przesadziłam. Ważne że jest ciut do przodu...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='togaa'][B]Leoś[/B] już po 11- stu zabiegach.

Zdaniem p[B].Darii[/B] nie ma spektakularnych postępów ale w pewnych , określonych sytuacjach Leonek 'robi" rzeczy których wcześniej nie było.
Np. gdy przez płot chciał obszczekać psa sąsiadów , to na moment oparł sie przednimi łapkami o siatkę unosząc tyłeczek w górę.
Przy np. piciu wody, gdy uniesie mu się tył do góry też jest w stanie przez moment utrzymać się w takiej pozycji. Wtedy łapki nie służą tylko jako słupy, ale potrafi wykonać mały balans ciałem by utrzymać równowagę.
W wózeczku też miał momenty , że zaczął prebierać tylnimi łapkami. Nie był to ruch skoordynowany z przednimi, ale już cos zaczęło sie z tyłem dziać...
Są to epizodyczne momenty , ale wcześniej tego nie było a w pania Darię wraca nadzieje że będzie lepiej..

Opisałam to wszystko tak , jak to zrozumiałam ze słownego przekazu więc błagam, nie łapcie mnie za słówka.:roll: Może coś pominęłam , może przesadziłam. Ważne że jest ciut do przodu...[/QUOTE]


Pewnie, że to jest najważniejsze :) Mój Leoś słodki ! Czuję, że niebawem będzie sam śmigał i hasał !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*zaba*']sie tylko przypomne, bo jesli nie sa potrzebne, to na inne watki zapodam zapytanko :)[/QUOTE]

Przepraszam za zwłokę...[B]Leoś [/B]nie potrzebuje podkładów.
Koo i sioo na podwórku. Z tym nie ma większych problemów.
Chociaż tyle..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='togaa']Przepraszam za zwłokę...[B]Leoś [/B]nie potrzebuje podkładów.
Koo i sioo na podwórku. Z tym nie ma większych problemów.
Chociaż tyle..[/QUOTE]
I to bardzo dużo :)
Na resztę potrzebuje pewnie więcej czasu:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='togaa']Przepraszam za zwłokę...[B]Leoś [/B]nie potrzebuje podkładów.
Koo i sioo na podwórku. Z tym nie ma większych problemów.
Chociaż tyle..[/QUOTE]
Super! Zdolny maly! W takim razie ide popytac gdzie indziej. Mizianka dla slicznota :)

Link to comment
Share on other sites

Przypominam dzisiaj o 20 koniec mojego bazarku dla Leosia
a jeszcze dużo rzeczy zostało!

Serdecznie zapraszam!

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229039-PANDORKI!!-Nówki-balerinki-ciuszki-spódniczki-bluzeczki-i-biżutki-na-Leonka!-Do-12-07[/url]

Link to comment
Share on other sites

Zostawiam czochraczki dla Leośka :D

Cioteczki może znacie na Dogo dziewczyny, które można by zaprosić na [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/228968-Ciuszki-dla-dzieciaczków-NA-REHABILITACJĘ-LEOSIA-do14-07"]Bazarek Leosia z dziecięcymi ciuszkami[/URL]?

Edited by b-b
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Smyku']Leonku trzymamy mocno kciuki za dalszą poprawę .[/QUOTE]

O tak tak trzymamy :)

[B]Nikaragua[/B] - dziękuję Kochana, zrobimy ten bazarek razem. Ja mam dla Leosia :loveu: 85zł (na dzień dzisiejszy).
Bazarek mam nadzieję, że przyniesie kolejne pieniądze :)

Mam okropne urwanie głowy ostatnio (sezon weselno - ślubny), ale robię co mogę. i w wolnych chwilach (czyt. nocą gdy powinnam już spać) coś tam "produkuję". Będę miała kilka rzeczy póki co.

Pozdrawiam
Magda

Edited by sioodemka
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...