Jump to content
Dogomania

Dom Tymczasowy "Pupilki Amelki"


babi2

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='ihabe'][U][I][COLOR=#b22222][B]oczywiście chodziło mi o naszą drugą cudowną cioteczkę, która tak wspaniale nas wspiera czyli ciotuchne Malagoskę:-) to z jej wpłatą Leos ma na koncie 1324 zł:-)[/B][/COLOR][/I][/U]

Leosiu
Jak czytam o Tobie to aż mi sie serce usmiecha:-) Zdjęcia cudne a wiadomości jeszcze cudowniejsze:-)[/QUOTE]

[B]wszystko poknociłam:-(

Na koncie mam wpłate od Nikaragua 160 zł z bazarku nieciuszkowego z z tą kwotą Leoś ma 1324 zł.
Od Malagoska jeszcze nie mam wpłaty.....

przepraszam ale tak to jest jak sie robi sześć rzeczy na raz:-([/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='togaa']To dla [B]ciotki sioodemki i[/B] wszystkich innych [B]Dobrych Dusz Leosiowych, [/B] wieści od [B]pani Darii.[/B]
I to jakie wieści !!!! Miód na serce.:loveu:

Czytajcie i się napawajcie, dziewczyny;:multi:
[/QUOTE]

Ja wiedziałam, czułam to !!!

Nawet miałam taki chitry plan, że jakby udało mi się go wziąć do siebie, to bym mu przedstawiła rudą koleżankę, ale ktoś tu mnie prześcignął !
Nie od dziś wiadomo, że miłość czyni cuda ! :loveu:

Moje słoneczko, mój biszkopcik zakochany :) bosko !

Szkoda, że w pracy mam te zdjęcia zablokowane (w domku sobie Leosia zobaczę :))
No chyba, że jakaś dobra duszyczka mi wcześniej na maila foteczkę podeśle ? Bo nie mogę się doczekać :)

<[email protected]>

Buziaki dla wszystkich cioteczek i przytulaski dla Leonka ! Mój bohater ! Prawdziwy facet z niego, rasowy wręcz, nie ma co ! :multi: :multi:

Link to comment
Share on other sites

Ale superaste wieści :multi:
Miłość czyni cuda, a jak oni słodko wyglądają szepcąc sobie nawzajem do uszek. :loveu:Balsam na serce.
Żeby tylko dzieciufff z tych zalotów nie było :eviltong:
Z mojego bazarku będzie marne 28 zł.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']Ale superaste wieści :multi:
Miłość czyni cuda, a jak oni słodko wyglądają szepcąc sobie nawzajem do uszek. :loveu:Balsam na serce.
Żeby tylko dzieciufff z tych zalotów nie było :eviltong:
Z mojego bazarku będzie marne 28 zł.[/QUOTE]

Poker każda złotówka się liczy :)

Link to comment
Share on other sites

Jak się ma moje Słodkie Ciasteczko :) ?
Mam już prawie wszystko gotowe na bazarek. Czekam aż [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/114955-Nikaragua"]Nikaragua[/URL] wróci i zaczynamy :)
A można będzie sobie kupić taką podstawkę pod świece, wazoniki etc. tackę w stylu shabby chic :)

[IMG]http://2.bp.blogspot.com/-1S4xlAb47qM/UAP_okUKFkI/AAAAAAAAEBM/cpyubvAWudg/s1600/DSCN9982.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Zobaczyłam to [URL]http://img525.imageshack.us/img525/8418/55200768.jpg[/URL] zdjęcie i serce mi zamarło :evil_lol: gdzie jest Loluś :crazyeye: dawaj go szukać po domu :evil_lol:.
Wiedziałam, że "Lolita" ;) jest podobna do Lolcia ale żeby aż tak :evil_lol: to musi być rodzina.

[B]Leonku[/B] , [B]sioodemeczko [/B] miłość rzeczywiście działa cuda :evil_lol: ja zakochałam się w Lolciu parę lat temu .... i go mam :loveu: życzę wytrwałości.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sioodemka']Jak się ma moje Słodkie Ciasteczko :) ?
Mam już prawie wszystko gotowe na bazarek. Czekam aż [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/114955-Nikaragua"]Nikaragua[/URL] wróci i zaczynamy :)
A można będzie sobie kupić taką podstawkę pod świece, wazoniki etc. tackę w stylu shabby chic :)[/QUOTE] wracam w niedzielę :)
pozdrawiam znad przetworów :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='togaa'][B]Nikaraguo[/B] kochana , a co przetwarzasz ?[/QUOTE]
Wszystko co tylko ciocia pozwoli :)
Ogórki, jabłuszka, fasolkę....[quote name='b-b']Słoiczki na bazzaroooo?:cool3:
[/QUOTE]Tym razem nie dla psiaków, ale dla własnej rodzinki coś robię:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='b-b']Słoiczki na bazzaroooo?:cool3:
Są jakieś nowe wieści od małego?[/QUOTE]


Wieści od pani[B] Darii[/B], cieplutkie bo z wczoraj;

[I]"Leoś robi postępy. Zaczęły mu drżeć tylne łapki - obie. To podobno bardzo dobry znak, mięśnie zaczęły pracę - tak mówi Pani Roksana a i ja troszkę w tym temacie poczytałam. Także widzę, że praca nie idzie na marne :)[/I]"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...