Jump to content
Dogomania

Dom Tymczasowy "Pupilki Amelki"


babi2

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='b-b']Z bazarku figurkowego uzbierało się 24,50zł Dużo to nie jest ale jak ja to mówię:"ziarnko do ziarnka..." :)
[COLOR=#d3d3d3]Z ciuszkowego bazarku mamy już sprzedanych rzeczy na łączną kwotę 59zł a bazarek jeszcze trwa do 16.07 więc mam nadzieję, że chociaż podwoimy tą kwotę[/COLOR] :)

A ja proszę o dane konta, na które mam przelać pieniążki z figurkowego :)[/QUOTE]
Przypominam się :)

Link to comment
Share on other sites

Dochód z figurkowego bazarku [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228794-KONIEC-ROZLICZAM-!Figurkowy-bazarek-dla-Leonka-do-5-07[/URL] wpłaciłam.
Bardzo proszę po przyjściu o potwierdzenie na bazarkowym wątku :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malgoska']nie poddajemy sie, walczymy dalej, dalej rehabilitujemy i zbieramy kase
Leos pracuj łapeczkami, pracuj!
a czy on jest rehabilitowany w tym samym miejscu co Lolus?[/QUOTE

Z[B] Leosiem[/B] o tyle się poszczęściło że to Pani rehabilitantka dojeżdża do Leonka do domu.W dodatku mieszkają w jednym mieście. Wyjątkowy zbieg okoliczności.

[B]Lolo [/B]był dowożony 60 km do prekursorki psiej rehabilit. na Śląsku, p.Halinki Markiewicz (do Katowic). Zaangażowanych w to było wiele osób. Dzisiaj zapewne to by sie nie udało...

[QUOTE][Trzymam cały czas kciuki za nóżki, musi się udać!
/QUOTE]

[B]Trzymaj, Lili8522[/B]

Link to comment
Share on other sites

Wielkiego serca osóbki - witam Was pięknie :)

Od jakiegoś czasu śledzę losy Leonka. Poznałam go dzięki stronie sosnowieckiego schroniska. Udało mi się również wziąć udział w jednym bazarku - dzięki zalogowanej koleżance (mojej imienniczce z resztą - dziękuję !).
Wzrusza mnie niesamowicie ten psiak - choć nie wiem czemu nie mogę zobaczyć jego zdjeć.
Mieszkam na zmianę w Sosnowcu i Dąbrowie. Może mogłabym jakoś pomóc przy Leonie (mam wolne popołudnia, pracuję do 15.30)?
Finansowo trochę kuleję, ale postaram się wyszperać troszkę fantów na bazarek :)

Nie ukrywam, że chętnie przygarnęłabym Leonka, ale.... tyle godzin byłby sam :( nie na to zasługuje ten psiak. Poza tym jestem alergiczką i obawiam się, że... nie miałabym serca później go oddać, a sama umęczyłabym sie na śmierć.
Zakochałam się w nim od pierwszego wejrzenia. Napisałam nawet krótko na swoim blogu. Przypomnę niebawem znów. Mam nadzieję, że znajdzie się więcej osób dobrej woli i uzbieramy na kolejne zabiegi etc.

Jeśli mogłabym poznać Leonka osobiście, byłoby cudownie. Może mogę jakoś pomóc ? Czekam na kontakt i kombinuję fanty :)


EDIT:
Gdzie można wpłacać pieniążki na niego (podam na blogu informację, może znajdzie się kilka dobrych dusz?)


Pozdrawiam ciepło
Magda

Edited by sioodemka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='sioodemka']Wielkiego serca osóbki - witam Was pięknie :)

Od jakiegoś czasu śledzę losy Leonka. Poznałam go dzięki stronie sosnowieckiego schroniska. Udało mi się również wziąć udział w jednym bazarku - dzięki zalogowanej koleżance (mojej imienniczce z resztą - dziękuję !).
Wzrusza mnie niesamowicie ten psiak - choć nie wiem czemu nie mogę zobaczyć jego zdjeć.
Mieszkam na zmianę w Sosnowcu i Dąbrowie. Może mogłabym jakoś pomóc przy Leonie (mam wolne popołudnia, pracuję do 15.30)?
Finansowo trochę kuleję, ale postaram się wyszperać troszkę fantów na bazarek :)

Nie ukrywam, że chętnie przygarnęłabym Leonka, ale.... tyle godzin byłby sam :( nie na to zasługuje ten psiak. Poza tym jestem alergiczką i obawiam się, że... nie miałabym serca później go oddać, a sama umęczyłabym sie na śmierć.
Zakochałam się w nim od pierwszego wejrzenia. Napisałam nawet krótko na swoim blogu. Przypomnę niebawem znów. Mam nadzieję, że znajdzie się więcej osób dobrej woli i uzbieramy na kolejne zabiegi etc.

Jeśli mogłabym poznać Leonka osobiście, byłoby cudownie. Może mogę jakoś pomóc ? Czekam na kontakt i kombinuję fanty :)


EDIT:
Gdzie można wpłacać pieniążki na niego (podam na blogu informację, może znajdzie się kilka dobrych dusz?)


Pozdrawiam ciepło
Magda[/QUOTE]
Witamy w naszym Leonkowym gronie:D Problem ze zdjęciami - to może być wina przeglądarki.
Co do konta i pomocy przy małym - w tej sprawie odezwie się kompetentna osoba ;)

Link to comment
Share on other sites

Zobaczę w takim razie w domu - w pracy mam trochę poblokowanych rzeczy, może więc to być to :)
Dziękuję :)

Lecę szukać fantów na bazarek, a Leonkiem mogłabym się zająć w weekendy np.
Zabierać go na spacery. Pomóc w rehabilitacji itd.
Nie wiem na ile to sprawny piesek, ale chciałabym pomóc. Proszę tylko o inform. czy to możliwe i jeśli tak - to ja chętnie :)

Tymczasem !

Link to comment
Share on other sites

sioodemeczko, fajnie że się zgłosiłaś do pomocy i dołączyłaś do grona zakochanych w Leosiu cioteczek. togaa powie co z pomocą.Pewnie opiekunka czyli p.Daria musi się wypowiedzieć na ten temat. Bazarki jak najbardziej wskazane.

Link to comment
Share on other sites

Mam nadzieję, że na coś się przydam - wczoraj zaczęłam robić zakładki (fajnie by było gdybym dzisiaj znalazła dość czasu i zdążyła je skończyć), mam jeszcze kilka innych rzeczy. Dzisiaj sfotografuję wszystko i będę prosiła o pomoc w otworzeniu nowego bazarku dla tego słodkiego pyszczka :)

Link to comment
Share on other sites

Na koncie Leosia u ihabe jest 1164 zł

data temat kwota
02-07-2012 DLA LEOSIA Z BAZARKU NIKARAGUA [B]82z[/B]ł
29-06-2012 dla Leosia z bazarku Nikaragua [B] 40[/B]zł
28-06-2012 dla Lesioa -rehabilitacja -KAMOS [B] 50zł[/B]
28-06-2012 dla Leonka na rehabilitację, SŁAWIŃSKA - WOLAŃSKA KAMILA [B]50zł[/B]
28-06-2012 REHABILITACJA LEON - MALGOSKA [B]50zł[/B]
26-06-2012 DLA LEOSIA Z BAZARKU LOLCIOWEGO. NIKARAGUA [B] 52z[/B]ł
22-06-2012 DLA SHREKA-CERTUSOWA [B] 20zł[/B]
31-05-2012 OD KETUNI- BURAJEK maj, czerwiec [B]40zł[/B]
30-05-2012 DAROWIZNA DLA STOWARZYSZENIA, GAWDZIK - RUTCZYNSKA ANNA [B]50zł[/B]
22-05-2012 Certusowa [B]20[/B]
03-07-2012 Poker [B]400 [/B]zł
03-07-2012 Nikaragua bazarek [B]73 zł[/B]
05-07-2012 Kado [B]50 zł[/B]
09-07-2012 Nikaragua bazarek[B] 112 zł[/B]
09-07-2012 B-B bazarek [B]25 zł[/B]
09-07-2012 Pani Ania wirtualny opiekun Shreka 50 zł

[COLOR=#ff0000][B]razem: 1164 zł[/B][/COLOR]

Edited by ihabe
Link to comment
Share on other sites

[quote name='ihabe']Na koncie Leosia u ihabe jest 1164 zł

data temat kwota
02-07-2012 DLA LEOSIA Z BAZARKU NIKARAGUA [B]82z[/B]ł
29-06-2012 dla Leosia z bazarku Nikaragua [B] 40[/B]zł
28-06-2012 dla Lesioa -rehabilitacja -KAMOS [B] 50zł[/B]
28-06-2012 dla Leonka na rehabilitację, SŁAWIŃSKA - WOLAŃSKA KAMILA [B]50zł[/B]
28-06-2012 REHABILITACJA LEON - MALGOSKA [B]50zł[/B]
26-06-2012 DLA LEOSIA Z BAZARKU LOLCIOWEGO. NIKARAGUA [B] 52z[/B]ł
22-06-2012 DLA SHREKA-CERTUSOWA [B] 20zł[/B]
31-05-2012 OD KETUNI- BURAJEK maj, czerwiec [B]40zł[/B]
30-05-2012 DAROWIZNA DLA STOWARZYSZENIA, GAWDZIK - RUTCZYNSKA ANNA [B]50zł[/B]
22-05-2012 Certusowa [B]20[/B]
03-07-2012 Poker [B]400 [/B]zł
03-07-2012 Nikaragua bazarek [B]73 zł[/B]
05-07-2012 Kado [B]50 zł[/B]
09-07-2012 Nikaragua bazarek[B] 112 zł[/B]
[B][SIZE=5][COLOR=#ff0000]09-07-2012 B-B bazarek 25 zł
[/COLOR][/SIZE][/B]09-07-2012 Pani Ania wirtualny opiekun Shreka 50 zł

[COLOR=#ff0000][B]razem: 1164 zł[/B][/COLOR][/QUOTE]
Skoro moja wpłata z bazarku doszła czy mogę prosić o potwierdzenie w temacie bazarek figurkowy abym mogła go już zamknąć? :)
Dziękuję ;)

Link to comment
Share on other sites

Będzie jeszcze parę groszy z mojego bazarku.Ale sumka już jest niezła.

[B]ihabe, skoryguj proszę wpłatę 400 zł niby ode mnie.Jak pisałam ja tylko przelałam kasę.Te pieniądze są z bazarków Nikaragua.[/B]

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki proszę od czasu do czasu podnoście bazarek dla Leosia [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228968-Ciuszki-dla-dzieciaczków-NA-REHABILITACJĘ-LEOSIA-do14-07[/URL] bo zaczyna to wyglądać jakbym tam chciała sobie postów narobić :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...