Jump to content
Dogomania

Ratunku! Lupus zaginął Radzymin i okolice..........


auraa

Recommended Posts

  • Replies 674
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziewczyny a czy przypadkiem go nie potrącił jakiś samochód i biedaka zostawił przy drodze?
pies ma obroze z adresatka- jakby go ktos znalazł to by zadzwonil.juz tak duzo czasu minelo odkad zginal...
no i koniecznie tzreba sprawdzic w schronsikach.
tam traktuja psy hurtowo. mozliwe ze jak go lapal ktos to obroza sie zerwala i nikt sobie nawte nie zadal trudu zeby sprawdzic czy na niej jest adres.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo sie martwię o Lupusa, on jest taki bezradny i ufny. Myślę, że on nie pownien długo wędrować ale raczej będzie szukac pomocy u ludzi. Wszystko zależy o tego na kogo trafi...
Niestety może też być tak, że jakiś "dobry" człowiek przypioł go na łańcuch .

Edited by *Gajowa*
Link to comment
Share on other sites

dziewczyny a pytalyscie w schroniskach w celestynowie czy jozefowie?
on sie zgubil przed swietem zmarlych. mozeliwe ze ktos jechal, zobaczyl go, wsadzil w samochod i odwiozl do schroniska.
tzreba popytac tez w schroniskach dalszych.
on mogl trafic dalej niz nam sie wydaje.

Link to comment
Share on other sites

Przyjmuja tez od osob prywatnych. na Paluchu przynajmniej tak jest, wiec pewnie w innych , podobnie.
Pilnuja tykko zeby pies byl rzezczywiscie znaleziony (od wlascicieli nie przyjmuja) i zeby byl z okolicy, tzn znaleziony w rejonie ktory obsluguje schronisko.
Nikt tego nie sprawdzi,wiec mozna powiedziec ze sie psa znalazlo 100 m. od schroniska, chociaz w rzezcywistosci to nei prawda.

Link to comment
Share on other sites

jak niedawno zaginął husky Ivor - to tez nie było żadnych sygnałów, nic, cisza zupełna, ale coraz więcej wszędzie było info o tym, że jest poszukiwany,
i znienacka wrócił do domu. Właściciel podejrzewa, ze właśnie go ktoś złapał i przetrzymywał, a jak się zrobiło spore zamieszanie, to po prostu wypuścił..
może tu podobna historia jest..

Link to comment
Share on other sites

Mnie chce sie ryczec za kazdym razem, gdy tu wchodze. Proponowałam Lupusa do pewnego domu w Bytomiu, nie wyszło, adoptowali Noela.
Noel ma sie fantastycznie, dom wspaniały.
Gdyby wybrali wtedy Lupusa.. to na pewno bylby szczesliwy i bezpieczny.:-(
Nie moge przestac o tym myslec.:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Mnie chce sie ryczec za kazdym razem, gdy tu wchodze. Proponowałam Lupusa do pewnego domu w Bytomiu, nie wyszło, adoptowali Noela.
Noel ma sie fantastycznie, dom wspaniały.
Gdyby wybrali wtedy Lupusa.. to na pewno bylby szczesliwy i bezpieczny.:-(
Nie moge przestac o tym myslec.:-([/QUOTE]
Belu, tak nie myśl, bo wtedy Noel być może byłby w opałach. Gdzie ten Lupik jest?????

Link to comment
Share on other sites

Lupus jest w dalszym ciągu intensywnie poszukiwany, oplakatowano wiele okolicznych
miejscowości az do Nieporętu. P.Krystyna powiadomiła schroniska w Celestynowie, Józefowie, Klembowie, Chrycynnem , śledzi psy przybywające na Paluch.
Powiadomiłam też wolontariuszke ze schroniska w Nowym Dworze Mazowieckim. Może
są jeszcze na tym terenie punkty przetrzymań, o których nie wiemy.Znacie takie ?
Być może w Super Ekspresie ukaże sie artykuł ze zdjęciem Lupusa.
Tak bardzo chciałabym wiedzieć co sie z nim dzieje...

Link to comment
Share on other sites

Ja dziś miałam pogoń po polach za świeżo adoptowaną suką. Na szczęście udało się ją złapać...

I jak już emocje opadły pomyślałam o Lupusie... Ech... Najgorsze jest, że nie ma wobec niego żadnych poszlak, nawet najmniejszej informacji o jego pobycie...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...