Jump to content
Dogomania

Sidnej-zapomniany,zrezygnowany 14-stoletni psiak- za TM :(


caryca26

Recommended Posts

[quote name='caryca26']Czekam niecierpliwie o wieści od Maciek777 , Penny i innych , którzy mają teraz Sidnejka pod nosem:)[/QUOTE]

Poznałem dzisiaj Sidnejka. Chociaż nie jestem pewien czy to aby na pewno on. Miał być nieśmiały, a tu co?:-) Sam podchodzi!
Kiedy wychodził na swój wybieg to lubił sobie poszczekiwać bez większego powodu.
Zdarzyła się taka sytuacja, że jeden z psów podbiegł do siatki i zaczął szczekać na Sida, a on nic. Nerwy ze stali:-)
Niestety dzisiaj jeszcze żadnych fotek nie mam.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Penny i Maciek777 za info i fotki:) Już zapomniałam ,że nasz seniorek taki zgrabny jest:) Do innych zwierzaków myślę ,że nie będzie problemów. To nie jest typ agresora tylko nieśmiały kochany piecho:) I on własnie ma to do siebie ,że zachowuje swoisty spokój:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='caryca26']Dzięki Penny i Maciek777 za info i fotki:) Już zapomniałam ,że nasz seniorek taki zgrabny jest:) Do innych zwierzaków myślę ,że nie będzie problemów. To nie jest typ agresora tylko nieśmiały kochany piecho:) I on własnie ma to do siebie ,że zachowuje swoisty spokój:)[/QUOTE]

Właśnie, racja jest bardzo zgrabny ;) Ma taki fajny chudy pyszczek :)

Link to comment
Share on other sites

super, że chłopak już w hoteliku :)

jeśli się z Dianką dogada i nie będzie w stosunku do Diany nachalny i nie będzie jej dominował jak Aron, to ja jestem jak najbardziej za tym, by je połączyć do jednego boksu :)

Chudziutki jest chłopak, żeberka widać, ale nabierze jeszcze ciałka, zobaczycie jak wypięknieje :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='caryca26']Te zdjęcia z pierwszego postu to są z różnych okresów bo Sid trochę u nas siedział.[/QUOTE]

Najwyraźniej pobyt w schronisku mu nie służył. Miejmy nadzieję, że nie odbił się na jego zdrowiu. Dobrze, że go stamtąd wyciągnęłaś. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='caryca26']A któremu psiakowi służy pobyt w schronisku , kochana? Sid jest zdrowy. On zawsze był zgrabny ale teraz faktycznie schudł. Wiesz jak to jest , schroniskowe karmienie nie jest zbyt wyszukane:)[/QUOTE]

Oj, są takie psy, które nieźle sobie radzą w schronisku. Czasami jest im tam lepiej, niż miały wcześniej. Różnie to bywa...

Link to comment
Share on other sites

ma chłopak szczęście i czujemy, że mimo nieśmiałości szybko poczuje się pewnie i u siebie. ciągle też wierzymy, że znów ktoś go wypatrzy. wiemy, że w hoteliku będzie miał super ale dom to zawsze dom a do tego można za te pieniądze następnego wyciągać. powodzenia sid i sprawuj się ładnie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='azalia']Jak Sidnejek się sprawuje?[/QUOTE]

Sidnej jest bardzo grzeczny. Czasami szczeka będąc na swoim wybiegu, ale to przecież normalne.
Z jedzeniem nie wybrzydza. Zjada wszystko co dostaje.
Kiedy wchodzę do niego do boksu to troszkę się mną interesuje, daje się głaskać :), jednak gdy wychodzimy na spacer (na smyczy) to jego myśli są daleko ode mnie, ja wtedy dla niego nie istnieję.
Dziś jego posłanie było ułożone tak jak je wczoraj zostawiłam. Nie zrzucił swojego kocyka, ani go nie gryzł.
W boksie zachowuje czystość, jedynie troszkę obsikuje ściany.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...