Jump to content
Dogomania

Sidnej-zapomniany,zrezygnowany 14-stoletni psiak- za TM :(


caryca26

Recommended Posts

Dziewczyny, wpadnę na chwilkę z prywatą na zaprzyjaźniony wątek:)
[B][URL="http://www.dogomania.224967-Bransoletki-i-naszyjnik-EKO-na-Kielce-do-01.04-%21%21%21"][COLOR=darkgreen][B]ECO CUD BRANSOLETKI I NASZYJNIK U ANG [/B][/COLOR][/URL][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='caryca26']Może ostatnio się za niego wzięły ale wcześniej sama przyznasz głównie siedział. A jak kiedyś chciałam go wziąść , i weszłam po smycz i mówiłam że po Sidneja to nawet dziewczynki ,które wyprowadzają psy nie wiedziały który to. Konsultowałam z kierowniczką najbardziej potrzebującego psiaka w razie adopcji Murzynka i padło na Sidneja.
Dlatego skoro ma szansę na poprawę losu i warunków życia to chcę o niego zawalczyć. Tym bardziej ,że on nie rzuca się w oczy , od dwóch lat nikt się nim nawet nie zainteresował a 10 lat mu stuknęło. Marne szansę ma w schronisku na szczęśliwy finał.Taki duży pies nie powinien być skazany na boks.[/QUOTE]

Oczywiście, że skoro ma szansę to warto walczyć o niego. Ja rozumiem, że trzeba ładnie marketingowo opisać psiaki, ale to nie znaczy, że mamy kłamać. Sidney od końca wakacji został rozreklamowany wśród wolontariuszy i wiem, że często wychodzi na spacery.

Link to comment
Share on other sites

Droga Ag tu nie chodzi wcale o marketing , ja opisując psy kieruje się sercem nie marketingiem. I nikt tu nie kłamię. Mam nadzieję ,że nie próbujesz mi czegoś takiego sugerować .Poświęciłam dużo czasu i energii by pokazać ludziom Sidneja , by mógł dostać szansę na jaką niewątpliwie zasługuje . Nie mogę być fizycznie w schronisku tak często jak bym chciała dlatego próbuję tu na dogo pomagać , pokazać ludziom najbardziej potrzebujące zwłaszcza starsze nasze psiaki .Rozmawiałam z kierowniczką schroniska i Sidnej z racji wieku i braku zainteresowania nim został uznany jako jeden z najbardziej potrzebujących. Cieszę się , że ma od wakacji więcej spacerów ale czy wystarczająco częste to chyba kierowniczka wie najlepiej bo jest na codzień w schronisku.Ja w schronisku z racji pracy jestem rzadko , z tego co wiem Ty też nie codziennie więc kieruję się opinią osoby najbardziej kompetentnej czyli kierowniczki , która jest bardzo zaangażowana w każdego psiaka. Pokaż mi kierownika schroniska w innym mieście , który sam rozwozi psy po całej Polsce.Ale nawet jeżeli ma więcej tych spacerów to i tak raczej nie jest szczęśliwy będąc w schronisku. Ma 10 lat , przez ostatnie dwa lata tkwi w boksie i nie bardzo wiem czemu to roztrząsanie czy wychodzi raz na dzień czy raz na tydzień ma tutaj służyć. Najważniejsze jest dobro Sidneja a takie spory i komentarze na jego wątku napewno mu nie pomagają.

Edited by caryca26
Link to comment
Share on other sites

Ja nie chcę żadnych sporów i kłótni tutaj wywoływać i nic nie sugeruję. Po prostu mówię to co widzę, że ma częste spacery. I tyle. Kompetencji Beaty tym bardziej nie mam zamiaru podważać, bo znam ją i wiem jaka jest.
Nie spodobało mi się określenie, że ma "bardzo rzadko spacery", bo w porównaniu z takim Larsem, który w ciągu całego spędzonego czasu w schronisku wyszedł z boksu może kilka razy, czy innymi psami, które wychodzą raz w miesiącu, Sidney ma częste spacery. Więc napisałam co o tym myślę. To źle? Ok, nie będę się już odzywać. A co do faktu, że jest potrzebujący - nie ma o czym rozmawiać, bo to prawda. I cieszę się, że wyjedzie do dt, bo ginie w tłumie potrzebujących psiaków w schronisku.

Link to comment
Share on other sites

I dziękuję ,że się zgadzamy w tej kwestii.
Jak już pisałam cieszę się ,że teraz ma więcej spacerów bo sama wiesz jak było wcześniej. A Lars nie jest psem , którego każdy może wyprowadzić , ja bym się bała naprzykład. Na szansę zasługuje dużo piesków ale wszystkimi na raz nie sposób się zająć. I też zauważyłam ,że Sidnej własnie ginie w tłumie. Zgodzisz ,że nie należy do przebojowych psów. I jakoś dotąd nikomu nie wpadł w oko:(

Link to comment
Share on other sites

Niestety tak. Prawda jest taka, że częściej w ogóle wychodzą psiaki z głównych boksów (co jest o wiele prostsze i szybsze) i to właśnie te psiaki bardziej rzucają się w oczy. Sidney, Murzyn, Lars, Martin, Kary... można by tak wymieniać które giną w tłumie.
A Sidney w ostatnim czasie trochę się otworzył, cieszy się się na widok ludzi, trochę odżył. Pamiętam jego początki, kiedy prawie w ogóle nie zwracał uwagi na człowieka, teraz cieszy się jak podchodzę do boksu. Dobrze mu zrobi więcej indywidualnej opieki i więcej czasu z ludźmi.

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki po ostatnich wpisach na wątku Murzynka sąsiadki jego przyszłej Pani jestem coraz bardziej spokojna o jego happy end a zatem dzięki temu i Waszym deklaracjom dla Sidnejka też wkrótce najprawdopodobniej zaświeci słoneczko:) Jak wszystko pójdzie pomyślnie to w przyszłym tygodniu może już jechać do hoteliku:)
Dawno nie mialam tak udanego , spokojnego wieczoru:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='caryca26']Cioteczki po ostatnich wpisach na wątku Murzynka sąsiadki jego przyszłej Pani jestem coraz bardziej spokojna o jego happy end a zatem dzięki temu i Waszym deklaracjom dla Sidnejka też wkrótce najprawdopodobniej zaświeci słoneczko:) Jak wszystko pójdzie pomyślnie to w przyszłym tygodniu może już jechać do hoteliku:)
Dawno nie mialam tak udanego , spokojnego wieczoru:)[/QUOTE]
to pozaglądaj caryca do boksów, może znów któregoś wypatrzysz i wyciągniesz?:)

Link to comment
Share on other sites

Mam już kochana nawet pewne typy ale nie wszystko naraz:)Moją największą słabością są starsze psy z boksów bo biegające na ogólnym wybiegu mają o niebo lepiej. Dom Stały dla Murzyna , który ma 14 lat to dla mnie jest poprostu cud. Od teraz wierzę w cuda. Teraz hotel dla Sidneja i jak już tam będzie będę oczywiście szukać kolejnych biedaków.
Ale powiem Wam ,że te wszystkie cuda to są dzięki Wam cioteczki i wujkowie i miejcie tą świadomość i wiedzcie ,że jestem Wam wdzięczna z całego serca!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='caryca26']No Sidnej trzymaj kciuki kochany z kumpla Murzyna bo jak on będzie w DS to Ciebie też czeka wyjazd do lepszego życia:)[/QUOTE]

baaardzo ważna niedziela dla chłopaka:) siedzimy jak na szpilkach a tu jeszcze tyle czekania ;)

Link to comment
Share on other sites

Myślę , że będzie dobrze bo ptaszki ćwierkają ,że na Murzyna czeka naprawdę super domek:) Więc dzięki temu ,że kochane cioteczki i jeden wujek:) przekazali swoje deklaracje na Sidnejka już wkrótce czeka go happy end:) Ale kciuki jeszcze warto trzymać:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...