Jump to content
Dogomania

Ag_konin

Members
 • Content Count

  1,507
 • Joined

 • Last visited

7 Followers

About Ag_konin

 • Rank
  Advanced Member

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.schroniskokonin.fora.pl

Profile Information

 • Gender
  Female

Converted

 • Location
  Konin
 • Interests
  zwierzaki

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ja też czekam na wyniki sekcji... Po prostu brak słów :( Wczoraj bez widocznej przyczyny nie mógł wstać na tylne łapki, dzisiaj już było ok. Miał być szczęśliwy, we własnym domu a nie odejść w hotelu :(
 2. Info dla zainteresowanych... Krawcu już się zaaklimatyzował w hotelu, czuje się całkowicie swobodnie. Z radością przybiega do człowieka, jest bardzo posłuszny, domaga się towarzystwa. Niestety zaobserwowaliśmy, że chłopak niedowidzi - albo ładniej mówiąc ma słaby wzrok. Na pierwszy rzut oka winna jest zaćma.
 3. W Lubczu. Ha, Krawcu znowu trafił w moje ręce, jakie urocze przeznaczenie mimo niechęci niektórych ;) Pan Marek odpracował u Krawca wszystkie złe cechy, zostaje tylko je utrzymać na takim poziomie oraz nauczyć go z powrotem chodzenia na smyczy, bo ciągnie niesłychanie. Cieszy się na widok człowieka, nie reaguje agresją na inne psy, podczas transportu z końca Polski będąc blisko Adasia podobno miał go totalnie gdzieś. Wykonano kawał dobrej roboty godnej podziwu, aż miło popatrzeć.
 4. To nie jest forma focha, jestem zmuszona zrezygnować z wpłat i konta na dogo - stąd "żegnam". Niesnaski między mną a założycielką wątku nie mają tu akurat nic do rzeczy. A robienie komuś na złość nie jest moim celem, zwłaszcza Krawczykowi, zrobiłam dla tego psa tyle ile mogłam a teraz nie jestem już w stanie, po prostu. Ale myślcie sobie co chcecie i tak mnie ocenicie jak będziecie chcieli i nie mam na to wpływu.
 5. Heheheh. Martka wierzysz w bajki? I że ktokolwiek obecny teraz w schronisku go zna/pamięta/przejmuje się nim? ;)
 6. 19 stycznia minął rok. Pan Marek czeka na wpłatę.
 7. Troszeczkę zaniedbany wątek. W górę...
 8. Hahaha. Klaudia w takim razie moja dobra rada brzmi: czytaj co kopiujesz :P
 9. Gacuś!!! :) Najcudowniejszy :) Klaudia proszę Cię zmień to beznadziejne zdanie: miał złamaną kość prawą kość udową... ;)
 10. Ola ma u Ciebie Mango jeszcze ogłoszenia? Tak na szybko: [URL="http://portal.animalia.pl/ogloszenia.php?ogloszenie=52535"] http://portal.animalia.pl/ogloszenia.php?ogloszenie=52535[/URL] [URL]http://przylepa.pl/detail.php?id=6682[/URL] [URL]http://www.psy.pl/adopcje/art14724,mango.html[/URL] [URL]http://hermestop.com/ogloszenia/183943/Radosny_Mango_w_typie_wyzla_szuka_domu/Konin/zwierzeta[/URL] [URL="http://www.adopcje.org/"]http://www.adopcje.org[/URL] [URL]http://konin.freecf.pl/radosny-mango-w-typie-wyzla-szuka-domu_a86834[/URL] [URL]http://zwierzaki.nasza-lista.com/zwierzak/Psy/10552/Radosny_Mango_szuka_domu.html[/URL] [URL]http://adpedia.pl/wielkopolskie/konin/drobne/zwierzeta/ogloszenie/radosny_mango_w_typie_wyzla_szuka_domu,238523/[/URL] [URL]http://www.brzozowiak.pl/[/URL] [URL]http://zwierzeta.i-bazar.pl/psy/2498377-radosny-mango-w-typie-wyzla-szuka-domu/[/URL] [URL]http://naszezwierzaki.info/15-oddam/6480-radosny-mango-w-typie-wyzla-sz.html[/URL] [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Mango,82645[/URL]
 11. Ag_konin

  Sunia po 8 latach w schronie.

  Podrzucę Sunię :)
×