Jump to content
Dogomania

Staruszek jamnik czeka w schronisku na pomoc!!Już w BDT u Celina 12. Sopel za TM ...


danka1234

Recommended Posts

Mój TY Kochany PSIAcielu....no pewno,że Ci załatwię a Ty załatw projekt u Dużej-Ona w tym niezastąpiona jest.

Sprawdziłem jak jest na moim podwórku u Selin-gdzie tak lubiłem latać-już jest minus 12.Dziś słonko IM świeciło,widziałem jak Selin pstrykała fotki jamnikom leżącym w słonku na dywanie....

A Selin to tak głośno kicha,że słychać Ją aż za TM...w nocy muszę Ja ogrzać.....tylko Ona strasznie mało śpi po 4-5 godzin.....:mad:

Przesyłam cmokasy....

Sopeluś już bardzo śpiący...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Celina12']Widzę,że tęsknicie do WIOSNY......ja tęsknię za moją Selin-ale stale jestem przy niej....wtulam się mocno,bardzo mocno-wiem,że mnie czuje.Zamyka oczy i Jestem-piękny,zgrabny....taki lukrowany,srebrzysty,mięciutki.

Cieszę się,że dbają o mój PTASI PUB-najbardziej tego pilnuje Tomuś.Posłałem IM gile,dzięcioła,gawrona,gołębie...bo wróbelki i sikorki to całe masy są.

Zakładam za TM Towarzystwo Pomocy-będziemy starali się dodawać sił,wiary TYM,którzy u WAS na Ziemi pomagają Braciom Mniejszym.Teraz staramy się otulać ciepłymi powiewami ,myślami pewną Cioteczkę,którą dopadły doły.Chcemy dodawać Jej sił,by mogła skończyć to Coś....i dalej z zapartym tchem czyniła DOBRO.

Ciocie Ukochane-trzymajcie się tam,Przyjaciółki i Przyjaciele Czworonożni-uważajta na się,nie chorujta,dbajcie o swoich DUŻYCH.

Pozdrawiam majonezowo

Wasz Sopleuchna[/QUOTE]

Chopie wpisuje sie, ostatnie dni bardzo tego potrzebowałem. Dorota całe dnie leżała, a ja z dziewczynami przy niej. Nawet umiałem jej podać ventolin jak spadł, wprawdzie nie chciałem oddać ale ona sie poryczała. Zaczeły sie pyłki a ja staram sie jak mogę nawet od tygodnia nie naszczałem. Rambo grzeczny



[quote name='Celina12']Mój TY Kochany PSIAcielu....no pewno,że Ci załatwię a Ty załatw projekt u Dużej-Ona w tym niezastąpiona jest.

Sprawdziłem jak jest na moim podwórku u Selin-gdzie tak lubiłem latać-już jest minus 12.Dziś słonko IM świeciło,widziałem jak Selin pstrykała fotki jamnikom leżącym w słonku na dywanie....

A Selin to tak głośno kicha,że słychać Ją aż za TM...w nocy muszę Ja ogrzać.....tylko Ona strasznie mało śpi po 4-5 godzin.....:mad:

Przesyłam cmokasy....

Sopeluś już bardzo śpiący...[/QUOTE]

[quote name='Celina12']Dobraaaaaaaaaaaaa wyślij projekt na mialowatego adresa mojej Selin.

Przypilnuję aby wykonawstwo dla Cię odbyło się poza kolejnością.....zapodawaj projekt,kolory,wymiary.

Sopeluś,który jest właścicielem manufaktury[/QUOTE]

[quote name='Celina12']Moja Selin mi zrobiła szaliczek na walentynki-taki zwykły-niebiesko-biały ale już nie zdążyłem w nim pochodzić a tu jest mi niepotrzebny.

Już Selin wie,że ma się szykować aby szybko wykonać dla Cię....tylko czekamy na projekt......

Sopeluś[/QUOTE]


Chopie gites ze jestes my lecimy do hoteliku pojawimy sie jak wrócimy

Link to comment
Share on other sites

Wiesz Rambo-moja Selin znowu przeziębiona a w czwartek ma robić znowu badania a w piątek do lekarza-jak Jej nie przejdzie-znowu musi odwoływać wizytę-leczenie biologiczne znów odstawiła :shake:....a teraz ma mieć ocenę półroczną. Wiem,że dalej bardzo za mną tęskni-nie wiem już jak Jej pomóc,bo śpi bardzo mało....teraz ma więcej zamieszania z powodu tego,że Anusia ma gips,święta za pasem.Miałem to szczęście przeżyć Święta Wielkanocne i Bożego Narodzenia u Niej w domu..i brakować mi tego będzie.Ale będę z NIMI-Będę-bo Jestem.

Ciocia Keakea napisała kiedyś ,że każdy mój dzień w domu Selin liczy się za 100 DNI.....tylko,żeby Selin w to uwierzyła.....

Sopeluś

Link to comment
Share on other sites

A to tak trudno uwierzyć?

Ja w to wierzę na 200% bo jak sobie wspomnę, jak ty Sopello wyglądałeś w schronie w Grudziądzu, a jak sobie wyobrażę, jak ty miałeś rajsko w tej zaspie śnieżnej, w której cię znaleziono...

... to nie sposób nie uwierzyć, że każdy dzień u Selin liczył ci się za 100, ba nawet za 500 dni!!!

Rulon przekonany całkowicie i zdziwiony, że Selin ma jakoweś wątpliwości w tym zakresie

Link to comment
Share on other sites

:multi:-Rambuś bardzo się cieszę,czyli jest nadzieja,że już będzie? Fajnie-bo teraz już okres świąteczny.....

Selin coś tam sprząta ale jakoś tak bez przekonania,chęci....chyba pogoda,przeziębienie tak na NIĄ wpływa.

Chciałbym być nie tylko duchem z NIMI....bardzo lubiłem te świąteczne porządki-wtedy kręciłem się jak FRYGA...pilnowałem odkurzacza,kradłem ściereczki,turlałem się w świeżo zmienionej pościeli-co robiłem za każdą zmianą-a często Selin przebiera....czasem narobiłem czornych stempelków :evil_lol:.

No ale życie-to na ziemni i tu za TM toczy się dalej.....więc szcekam Rambuś....

Sopeluś szukający Jajów....będziem skrobać...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7']Sopeluś my z dziewczynami bardzo dużo o tobie gadamy, dla nas jesteś byłeś i bedziesz[/QUOTE]

To miłe,że pamiętaci,myślicie...ja stale mam na myśli WAS Wszystkich....tyle dla mnie robiliście...i jak wiem dalej robicie-na co z niecierpliwością szczekam....

Niecierpliwy coraz bardziej Sopeluś pisankowy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Celina12']To miłe,że pamiętaci,myślicie...ja stale mam na myśli WAS Wszystkich....tyle dla mnie robiliście...i jak wiem dalej robicie-na co z niecierpliwością szczekam....

Niecierpliwy coraz bardziej Sopeluś pisankowy[/QUOTE]

Jakże o Tobie nie pamiętać ? :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[CENTER] :loveu:
[/CENTER]
[CENTER] [FONT=verdana][COLOR=#008000][B]POGODNYCH ŚWIĄT NASZYM PRZYJACIOŁOM
życzy Fundacja SOS dla Jamników.
Dziękujemy, że jesteście.[/B]
[/COLOR][/FONT]
:loveu:[FONT=verdana]

[B]nasza strona:[/B]
[I][URL]http://jamniki.eadopcje.org/[/URL][/I]

[B]nasz FanPage:[/B]
[I][URL]https://www.facebook.com/ADOPTUJ.JAMNIKA[/URL][/I]

[B]nasza grupa do zgłaszania jamniczych bied:[/B]
[I][URL]https://www.facebook.com/groups/jamniki/[/URL][/I]

[B]a tu odpoczywamy:[/B]
[I][URL]https://www.facebook.com/groups/160023870799949/[/URL][/I][/FONT]


[IMG]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/31930_4632521087240_1707509321_n.jpg[/IMG]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję,że pamiętacie.Tak właśnie objawia się Człowieczeństwo-takie jakie powinno być.Szkoda tylko,że są wśród nas tacy co nie zasługują na to miano.....ale o takich nie warto pisalnikować.Tacy nie istnieją...są zerem ,nicością.Spotkałem i ja na swej drodze takowych...fałszywców.....ziejących nienawiścią,szpiegujących,szukających sposobów na zdradę,dokuczanie,znęcanie się,kłamców obleśnych-takimi ludźmi się brzydzę....tacy dla mnie nie istnieją.....i nie warto nimi sobie głowizny zawracać.

Są święta...moja Selin Ukochana zdrowieje powoli.....siedzi i dziergoli ,bo czuje moją obecność i wolę Króla.

A Wikunia dziś przyniosła rysunek dla mnie.....zanieśli z Marcinem najpierw na mój grobek by tam pokazać a potem pokazali Selin.Ja mam już swoją teczuszkę z materiałami.Jeszcze musim wydrukować to co Rambuś z Ciocią Dorotką naszykowali kiedyś-okładki mojej gazety.

Ciocie-spokojnych,radosnych i ciepłych Świąt WAm życzę......kocham WAS!!!!

Sopelusiek

Link to comment
Share on other sites

Pamiętacie???

[IMG]http://images10.fotosik.pl/1237/38de4d00d9e7479fmed.jpg[/IMG]


[IMG]http://images10.fotosik.pl/1325/47bbcd5c06bd0e29med.jpg[/IMG]

Fajnie było....teraz ten wianuszek z jajkami stoi na centralnym miejscu w dużym pokoju-obok Baranka Wielkanocnego.

Z miłością Sopelek

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7']no i sie poryczałam[/QUOTE]

Ciociu-nie płąkusiaj-ja wtedy byłem taki szczęśliwy....a teraz moje serce przepełnia wielka miłość do WAS,wdzięczność za darowane mi życie.....

Lecę pilnować Selin w kuchni-piecze bułki i zajączki-muszę dawać natchnienie

Zadrożdżony dziś Sopeluś

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Celina12']Ciociu-nie płąkusiaj-ja wtedy byłem taki szczęśliwy....a teraz moje serce przepełnia wielka miłość do WAS,wdzięczność za darowane mi życie.....

Lecę pilnować Selin w kuchni-piecze bułki i zajączki-muszę dawać natchnienie

Zadrożdżony dziś Sopeluś[/QUOTE]

Sopeluś kochany jesteś że pomagasz, zę jesteś Sopeluś. Wiesz ja tez sie stram już drugi tydzień nie szczocham. Rambuś wybitnie grzeczny.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...