Jump to content
Dogomania

Staruszek jamnik czeka w schronisku na pomoc!!Już w BDT u Celina 12. Sopel za TM ...


danka1234

Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 weeks later...

Znalazłam takiego dziadka w sylwka, zajrzyjcie proszę czasem do niego. Jak go trochę podleczę i odpicuję, będzie do adopcji. Spodziewam się, że domki się będą bić :diabloti:: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250027-Diabe%C5%82-tasma%C5%84ski-znaleziony-w-sylwestra-%28-Pomocy-%21[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[SIZE=3][B]Sopelku dzisiaj pobiegł do ciebie twój brat, zaopiekuj się nim i czuwaj nad Celinką.

Celinko przytulam Kochana, tak bardzo mi przykro,
a łzy lecą z oczu i nie pozwalają pisać.[/B]
Pirat dlaczego? Do zobaczenia kochany w lepszym Świecie.[/SIZE]

[IMG]http://img811.imageshack.us/img811/433/89ze.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Piruś jest ze mną,Atosikiem,Dżekusiem,Bemolkiem i Hektoreczkiem-siedzimy sobie przytuleni i wspominamy Selin i jej rodzinkę.

Piruś chorował na serce i wątrobę ale jak sam nie spodziewał się ,że nas tu za TM tak szybko zobaczy.

Selin,Kisiu i Aniu-bo TYŚ kochała Pirusia bardzo-obiecujemy się zając Pirusiem,chociaż ON taki bezproblemowy jest,spokojny,zrównoważony.Musi jedynie przyzwyczaić się do tego co tutaj mamy-na razie bez WAS.

Tęsknimy i bardzo kochamy

Sopeluś

Link to comment
Share on other sites

Sopelku Kochany,
sam wiesz najlepiej, że nie ma co się targować
przychodzi, zapisana w górze od zawsze, chwila i trzeba przez TM podążyć za tymi,
którzy też na licytację nie mieli szans

staram się pocieszać świadomością, że okropnie byłoby gdybym nie miała za kim tęsknić
czekajcie Tam na nas Kochane Ogonki

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Dołączą do Ciebie Sopeleczku moje ukochane psy..Chociaż Wy trzymajcie się razem skoro ludzie nie potrafią...A ja wiem,że wszystkie jesteście razem,bo jesteście mądre i kochające.
Basza,Gucio,Blanka,Parys-liczę na Was!
E/W/R

Edited by waldi481
literówka
Link to comment
Share on other sites

Kochani Celinka nie ma internetu, wyrolował ją operator. Namawiali na zmiane z Netii na orange. bajery itd i zapewniali ze nie będzie przerwy w internecie. Niestety stało się inaczej. Także czekamy aż Celinka się z tym upora. Nie zapominajmy w tym czasie o jej wątkach. Celince to bardzo potrzebne.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

To ten dzień rok temu był naszym ostatnim dniem wspólnego życia Ukochany Orzeszku. Tak bardzo za Tobą tęsknię....po Tobie odszedł ode mnie Piruś. Pamiętasz jak razem spaliście? Jego nie zaczepiałeś....tyle wspomnień,które bolą tylko dlatego,że już się nie powtórzą ,że nie ma dalszego ciągu...

[IMG]http://images10.fotosik.pl/2973/bc4d725eca4fadb9med.jpg[/IMG]

Mój Królu ........:-(..............:-(.....................:-(...................:-(........................:-(.....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...