Jump to content
Dogomania

GAJA- młoda suka ON'ka pojechała do hotelu dla zwierząt:) po rehabilitacji ma DS


zuzolina

Recommended Posts

Ach! Ach! Jaki śmieszny wątek się zrobił... Po prostu boki zrywać... Co tam Gaja...czy jest leczona, czy jest pod opieką własciwych lekarzy.
Widocznie zbyt trudne pytania padły, więc trzeba zamknąć wątek, rozmydlić i sprawa pod dywan. Zamiecione, posprzątane.
Starałam się poznać specyfikę forum i chyba właśnie w tym wątku poznałam. Wystarczy.
Pozostaje mi życzyć Paniom dalszej dobrej zabawy i tego, aby p."Gżegoż z rzonom hehe" nie pokazał środkowego palca za jakiś czas Gai.

Link to comment
Share on other sites

zaba nie zmienię zdanię zdania. Bo nie mam powodu. A ostrzegam ludzi by nie spotkało ich to samo co mnie. Rozumiesz czy nie, mam to w tyle. Moge pokazać Ci smsy i e-maile. Chcesz? Tak wygląda adopcja. jestem za ...by zamknąć ten burdel dogomanie. Nie służy to niczemu. Jak całe Wasze gadanie i opinie. :)Poziom rozmów...jest jaki jest. Nie zawsze jestem miły i grzeczny. Fakt. Ale czemu? Czy ja popełniłem pezestępstwo adoptując psa? Spotykam sie tu z opiniami ile mam lat, że jestem biedny, pies sie czołga, kaleka umiera z głodu....przeczytajcie wyżej. Jaki mam być. To zrobcie cos z tym. Zróbcie tak, by było dobrze. Pytacie o Gaje. Rozumiem. Pojawiały sie wpisy. I pojawiły sie komentarze. Jak napisze że proteza dla Gaji jest zbędna....powiecie że sie mylę. To napisze że jest to dyskomfort dla psa, bo proteza nie zgina sie w miejscach skrajnych ( łokieć ). Napiszecie że lekarz sie myli....nie potrafimy zapewnić Gaji dobrego ortopedy. Każdy wpis będzie taki by zmusic mnie do oddania psa. Co jest tylko Waszą fantazja.Są wpisy, zle, nie ma wpisów zle. Z tym że jak nie ma wpisów...sami sobie snujecie teorie. Nawet dobrze Wam idzie. I zostańcie przy tym. Swoimi wypowiedziami zraziłem wiele osób? To dobrze. Mi nie zależy. Co tam jeszcze...
nikt kto tak pisze, nie może kochać psa. Właśnie dlatego że go kocham, bronie go przed Wami. Bo co mam z Wami zrobić, co? Wojciech40. Moje wypowiedzi mijaja sie z prawdą. Hmm. Może zróbmy tak, że każdą odpowiedz, potwierdzmy, uargumentujmy, i każde pytanie. Pytania Wasze, nie maja potwierdzenia. Uroi sie cos w główce....i przelewa sie na forum. Najgorsze co mogło spotkać psa na swojej drodze, to ja. Hmm. O byś nie spotkał na swojej mnie. Szczerzę życze i radze. Nie grożę, radze. Mocna słowa stary. Nie wiedziałem że sie znamy i tyle o mnie wiesz. I nie wiedziałem że znasz mojego psa. annett, czy jak Ci tam jeszcze...zgodnie z literą prawa, jestem właścicielem psa. Może mi zadasz pytania? Co? hehehe

Link to comment
Share on other sites

Dziwne ze kazdy kto za bardzo interesowal sie losami Gai byl natychmiast banowany jako Alexa.Jakim kretynem trzeba byc zeby w to uwierzyc.
Poza tym kto dzialajacy na rzecz pomocy dla zwierzat banuje osobe ktora wysyla dziesiatki tysiecy zlotych na chore i bezdomne psy, taki numer moze zdarzyc sie tylko na dogomanii.
I jeszcze jedno, po co Alexa mialaby rejestrowac sie na dogomani pod innymi nikami, moze przeciez bez problemu korzystac z mojego.Mamy jeszcze pare psow za ktore
placimy w Polsce, ale ania z poznania i inne jej podobne moga od jutra pokazac tym psom srodkowy palec, bo zaplacic za ich utrzymanie raczej nie sa w stanie.A teraz zbanowac bo udostepnia swoj nik Alexie.

Link to comment
Share on other sites

Leilo, to jakoś właśnie odwrotnie, stowarzyszenie płaci za psy na które wy się wypięłyście............. a ja za swoich podopiecznych w hotelach i dt płacę sama, nigdy nie korzystałam z waszej pomocy.

Hmmm....... to chyba Maupa ma popsuty komputer, że jej wyszło takie samo IP wojtusia...........????

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

ania z poznania-a skąd Ty wiesz co wyszło Maupa4?
Tak zaglądam tu znowu a co nie wolno?
A w to Leila52,że zostawicie psy bez pomocy nie wierzę.
Elżbieta

Link to comment
Share on other sites

Gdybys byla bardziej rozgarnieta to poinformowalabys sie ze ip zmienia sie tak samo jak zmienia sie polaczenie z internetem i to nie jest numer kompiutera.
Byloby dobrze gdyby maupa sprawdzila pod iloma nikami ty sama piszesz.Nikt z nas nie prosil stowarzyszenia zeby przejmowal nasze dwa psy, zrobili to sami, tak jak
oddali Gaje.Bez poinformowania Alexy.Dziwne ze inni czekali do powrotu Alexy i nie robili z tego powodu zadnej afery.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzolina']Nie po to zakładałam wątek by poruszać na nim wszystkie tematy świata prócz tego najważniejszego![/QUOTE]
Przepraszam, że się wtrącę, ale właśnie tu można tylko rozmawiać na wszystkie tematy świata za wyjątkiem Gai, o którą pytać nie ma sensu bo i tak nie uzyska się odpowiedzi, a za chwilę można przeczytać, że "nikt nawet o Gaję nie spyta".
Ja prosiłem o PW z informacjami. Nie dostałem nic. Tylko później [B]Grzegorz[/B] napisał wyżej wspomniane "nikt nawet o Gaję nie spyta".
[B]Anett [/B]kulturalnie prosiła, [B]dana[/B] kulturalnie prosiła i nic. Jeśli i tak nie padnie tu żadna konkretna informacja od DS o Gai to rzeczywiście nie ma sensu ciągnąć tego wątku, którego już wszyscy uważają za porażkę. Jak już powtarzałem nie raz - wątek nie jest obowiązkowy dla DS. Jednak jeśli już się zdecyduje na niego wchodzić to niech ta obecność chociaż ma sens...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Angela i Grzegorz']zaba nie zmienię zdanię zdania. Bo nie mam powodu. A ostrzegam ludzi by nie spotkało ich to samo co mnie. Rozumiesz czy nie, mam to w tyle. Moge pokazać Ci smsy i e-maile. Chcesz? Tak wygląda adopcja. [B]jestem za ...by zamknąć ten burdel dogomanie. Nie służy to niczemu.[/B] Jak całe Wasze gadanie i opinie. :)Poziom rozmów...jest jaki jest. Nie zawsze jestem miły i grzeczny. Fakt. Ale czemu? Czy ja popełniłem pezestępstwo adoptując psa? Spotykam sie tu z opiniami ile mam lat, że jestem biedny, pies sie czołga, kaleka umiera z głodu....przeczytajcie wyżej. Jaki mam być. To zrobcie cos z tym. Zróbcie tak, by było dobrze. Pytacie o Gaje. Rozumiem. Pojawiały sie wpisy. I pojawiły sie komentarze. Jak napisze że proteza dla Gaji jest zbędna....powiecie że sie mylę. To napisze że jest to dyskomfort dla psa, bo proteza nie zgina sie w miejscach skrajnych ( łokieć ). Napiszecie że lekarz sie myli....nie potrafimy zapewnić Gaji dobrego ortopedy. Każdy wpis będzie taki by zmusic mnie do oddania psa. Co jest tylko Waszą fantazja.Są wpisy, zle, nie ma wpisów zle. Z tym że jak nie ma wpisów...sami sobie snujecie teorie. Nawet dobrze Wam idzie. I zostańcie przy tym. Swoimi wypowiedziami zraziłem wiele osób? To dobrze. Mi nie zależy. Co tam jeszcze...
nikt kto tak pisze, nie może kochać psa. Właśnie dlatego że go kocham, bronie go przed Wami. Bo co mam z Wami zrobić, co? Wojciech40. Moje wypowiedzi mijaja sie z prawdą. Hmm. Może zróbmy tak, że każdą odpowiedz, potwierdzmy, uargumentujmy, i każde pytanie. Pytania Wasze, nie maja potwierdzenia. Uroi sie cos w główce....i przelewa sie na forum. Najgorsze co mogło spotkać psa na swojej drodze, to ja. Hmm. O byś nie spotkał na swojej mnie. Szczerzę życze i radze. Nie grożę, radze. Mocna słowa stary. Nie wiedziałem że sie znamy i tyle o mnie wiesz. I nie wiedziałem że znasz mojego psa. annett, czy jak Ci tam jeszcze...zgodnie z literą prawa, jestem właścicielem psa. Może mi zadasz pytania? Co? hehehe[/QUOTE]

[B]Grzegorzu[/B], decyzje dotyczące funkcjonowania dogomanii leżą w gestii administratora tego Forum, nie Twojej.

Link to comment
Share on other sites

Wiecie że nie panujecie już nad tym wątkiem....po prostu odpisujecie na wyżej wpisany. Jedna osoba coś napisze, druga osoba się odniesie do tego co napisała pierwsza a trzecia do tego co napisze druga. Jesteście udani hehe. Jak to za trudne dla Was co napisałem to mogę zrobić Wam do tego video hehe. Leyla52 jak żyjesz? Co tam u Gaji słychać? Co? hehe.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Leila52']
Byloby dobrze gdyby maupa sprawdzila pod iloma nikami ty sama piszesz.[/QUOTE]
A gdybyś ty miała iloraz inteligencji nieco wyższy niż cyferki w nicku to wiedziałabyś, że adresu IP w Warszawie i Szwajcarii nie można mieć takiego samego :)

Maupo, czy możesz sprawdzić ile nicków jest pod moim IP? I z dedykacją dla leili to napisać?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Leila52']Gdybys byla bardziej rozgarnieta to poinformowalabys sie ze ip zmienia sie tak samo jak zmienia sie polaczenie z internetem i to nie jest numer kompiutera.
Byloby dobrze gdyby maupa sprawdzila pod iloma nikami ty sama piszesz.Nikt z nas nie prosil stowarzyszenia zeby przejmowal nasze dwa psy, zrobili to sami, tak jak
oddali Gaje.Bez poinformowania Alexy.Dziwne ze inni czekali do powrotu Alexy i nie robili z tego powodu zadnej afery.[/QUOTE]

IP komp(i)utera :) nie zmienia sie za każdym razem , zmienia się tylko wtedy kiedy jest dynamiczne czyli zmienne łącze
widocznie nie wiecie , ze macie stałe i wyszło to co wyszło

Link to comment
Share on other sites

Jezeli ktos ma jeszcze watpliwosci co do szczescia jakie spotkalo Gaje to niech poczyta ostatnie wpisy jej obecnego DS.Trzeba miec moc tupetu zeby napisac tyle
nieprawdziwych historii i jak gdyby nigdy nic pojawic sie na watku i robic z siebie ofiare bezpodstawnych atakow.Najgorsze jest jeszcze to ze stowarzyszenie lapa chcac ukryc
swoja niekompetencje nie proboje mu w tym przeszkodzic.Jaki los czeka Gaje to jest przeciez Scheiss egal, a tych co za duzo chca wiedziec uciszyc i spokoj.
Te swoje madrosci Alicjo zachowaj dla takich jak jestescie same.Powtorzylas to samo co juz wczesniej napisalam.Nasze kompiutery posiadaja mobilne lacza, ktore dzialaja w kazdym kraju
i bez podlaczen stalych.Schnura do wtyczki nie trzeba za soba ciagnac.Zeby banowac niewygodnych wymyslcie cos innego, bo to co bylo to juz jest nudne.
Powtorze ania z poznania jeszcze raz nasze kompiutery posiadaja lacza mobile i obojetnie w jakim kraju bede numer bedzie ten sam bo lacze zostalo zarejestrowane w naszym
kraju i nie ulegnie zmianie.

Edited by Leila52
Link to comment
Share on other sites

taaaa, bo to przeciez szeroko zakrojona akcja spiskowa. Wmieszani są w to moderatorzy i administratorzy forum, plus jeszcze setki ludzi z róznych konców polski. :diabloti:
Komedia podszyta farsą się z tego zrobiła. Nie do końca podoba mi się ton wypowiedzi Grzegorza, ale w zupełności się mu nie dziwię. Sama pewnie zachowałabym się podobnie, jakby ktoś z mojego prywatnego życia robił taki cyrk.
Doktora Wąsiatycza znam, miałam okazję z nim długi czas współpracować i korzystać z jego usług. Jeżeli pod jego opieką jest Gaja, jestem w pełni spokojna o jej zdrowie i komfort.

Link to comment
Share on other sites

kurde ...Leila , wiesz jak mi przykro ...ja mam KOMPUTER a ty kompiuter ...ale mi żal :placz: ::lol:widocznie stąd moje przeoczenie :evil_lol:

Leila , a tak swoją drogą to ja pamietam cię już z pewnego niechlubnego watku , jakiś czas temu , szkoda tylko że admin wyczyścił nasze PW i to co miałam tam podesłane , i dane na tamten wątek uleciało ...ale też niechlubnie się tam wtedy pokazałaś ...och widać taki twój kobiecy :roll: urok

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiak_kasia']...
Doktora Wąsiatycza znam, miałam okazję z nim długi czas współpracować i korzystać z jego usług. Jeżeli pod jego opieką jest Gaja, jestem w pełni spokojna o jej zdrowie i komfort.[/QUOTE]

Świetnie to może przy okazji zapytasz dr co u Gai?

[quote name='Zirael']...
Zarówno dr Wąsiatycz, jak i jego personel, oświadczyli, że pan Grzegorz był w klinice jeden raz 6 lutego, bez psa. Naopowiadał dziwnych i nieprawdziwych rzeczy. Określili go jako osobę niepoważną i kogoś w rodzaju mitomana. Umówił się na wizytę 13 lutego i nigdy się już nie pojawił, ani nie odbierał od nich telefonów. Klinika w dalszym ciągu czeka na uregulowanie opłaty za umówioną, a nieodwołaną wizytę.
...[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Jezeli tak dobrze znasz Dr Wasiatycza to dlaczego nie zapytasz czy widzial Gaje na oczy?Ten cyrk to wam bardzo odpowiada, bo zamiast odpowiadac na zbyt dociekliwe pytania
to po prosto podtrzymujecie temperature na watku.

Edited by Leila52
Link to comment
Share on other sites

[quote name='anett']Świetnie to może przy okazji zapytasz dr co u Gai?[/QUOTE]

a niby z jakiej racji mam o cokolwiek pytać w temacie cudzego psa? :crazyeye: To jakas standardowa praktyka z dogo?

Po pierwsze ŻADNYCH informacji ani dr Wąsiatycz, ani jego personel nie udziela osobom postronnym. ZAWSZE pytają o osoby do kontaktu i nigdy nie udzielają takich informacji komuś, kto nie jest bezpośrednio właścicielem/opiekunem zwierzęcia. Dlatego szczerze wątpie w jakiekolwiek oświadczenia kogokolwiek z Kliniki. :roll:

Druga kwestia, że ja do tej pory nie słyszałam o praktykach niepłacenia za wizyty w klinice, zawsze wszystko jest rozliczane na bieząco. Mam zatem uzasadnione przypuszczenia, że żadnego kontaktu z dr Wąsiatyczem w tej kwestii nie było. :roll:
Dodam tylko, że chodzi mi tu o kontakt ze strorny Alexy, leili, Zirael czy kogo tam jeszcze. A nie o kontakt Grzegorza. ;)

Link to comment
Share on other sites

Jezeli moje twierdzenie ze Dr Wasiatycz nie widzial Gai na oczy byloby nie zgodne z prawda , to jestem pewna ze zrobilybyscie wszystko co mozliwe zeby udowodnic jaki ze mnie klamca. Ja na waszym miejscu powiadomilabym Dr Wasiatycza o tym.Grzegorz Rejman umowil sie na wizyte z Gaja
13 lutego i do tej pory sie nie pokazal i nie odwolal nawet wizyty.Ale po co ja to powtarzam,tu nie ma nikt interesu zeby sprawdzic czy to prawda.Ale nie ma problemu jezeli tak
dobrze znasz Dr Wasiatycza to prosze podaj mi na pw twoje nazwisko, a ja zadzwonie do niego jutro i zapytam czy zna ciebie tak dobrze jak mowisz.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...