Jump to content
Dogomania

GAJA- młoda suka ON'ka pojechała do hotelu dla zwierząt:) po rehabilitacji ma DS


zuzolina

Recommended Posts

[quote name='bmmattis']Nie potrzebnie dolewasz oliwy do ognia.Alexa z Panem Grzegorzem maja bardzo dobry kontakt. I chyba tak zostanie.Jezeli pan Grzegorz wie ze moze od was dostac
wozek to dlaczego on o tym nic nie wie.Kaleki pies bez wozka to troche dziwna sytuacja.[/QUOTE]

Hej miss wszystkowiedząca. Pies kaleki a pies kaleki to zasadnicza różnica. Pies, który porusza się o własnych siłach nie potrzebuje wózka bo najnormalniej w świecie wózek nie będzie spełniał swojej funkcji. Wózek wskazany jest w przypadku uszkodzenia kręgosłupa (czyli gdy pies ciągnie za sobą tył) którego Gaja nie ma. Przydałyby się też wózki na mózgi - osobiście zafundowałabym Ci kilka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rewelacja']Hej miss wszystkowiedząca. Pies kaleki a pies kaleki to zasadnicza różnica. Pies, który porusza się o własnych siłach nie potrzebuje wózka bo najnormalniej w świecie wózek nie będzie spełniał swojej funkcji. Wózek wskazany jest w przypadku uszkodzenia kręgosłupa (czyli gdy pies ciągnie za sobą tył) którego Gaja nie ma. Przydałyby się też wózki na mózgi - osobiście zafundowałabym Ci kilka.[/QUOTE]
Ja też sie dołożę!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witam. Mam pytanie. Czy od czasu ostatniego wpisu 16.02.2013 ( sporo czasu ) nie został adoptowany żaden piesek, kotek? Nic dobrego nie wydarzyło się?
Nie ma sie czym fajnym, miłym podzielić?
Reasumujac...Dogomania ma całkiem inny cel. Skończył się wątek Gaji...skończyły się wpisy....po to ta Dogomania. Chciałem sie upewnić.

Link to comment
Share on other sites

To jest wątek Gai i jej spraw, jeśli chodzi o inne psy,koty - mają swoje inne wątki i na tamtych wątkach poruszane są kwestie ich adopcji, czy znalazły domy, czy nie, czego potrzebują itd...
Jak się miewa Gaja?
Proszę ją od nas wytarmosić za pięknymi uszyskami i pozdrowić od ciotek :)

Link to comment
Share on other sites

Dla tych ktorych naprawde interesuje los Gai.Informacja z dnia dzisiejszego z Kliniki Dr Wasiatycza oswiadczono co nastepuje; Gaja nie byla nigdy w Klinice Dr Wasiatycza, nie byla
przez niego diagnozowana, ani nie bylo organizowane zadne sympozjum w celu jej zdiagnozowania.W dniu 6 lutego 2013 roku pojawil sie po raz pierwszy w klinice Dr Wasiatycza Grzegorz Rejman obecny DS Gai z prosba o termin dla psa owczarka niemieckiego 2 letniego ktorego ma otrzymac z fundacji.Wyznaczono mu termin na przyprowadzenie psa do badania na dzien 13 lutego 2013 roku.Grzegorz Rejman nie pojawil sie do dzisiaj w Klinice Dr Wasiatycza.Kamila ktora brala udzial w rozmowach z Klinika
poinformowala dzisiaj stowarzyszenie lapa.Informacje te byly udzielone przez trzy osoby i sa oczywiscie do sprawdzenia.Bierzemy pelna odpowiedzialnosc za to co zostalo tu
napisane.

Link to comment
Share on other sites

hehehe. Pani Alexo. Pytałem kiedyś ( nawet tu ) gdzie są badania psa od dr Szczypko? Pani mi napisała że lekarz udziela informacji osobie, która płaci rachunki. Pamieta Pani. W tym przypadku jest tak samo hehhe. ja wiem co robię. Wyczułem Panią po pierwszej rozmowie telefonicznej. Po otrzymaniu od Pani e-mail..o treści ( zadzwoń do Kamili by przyjehała odebrać Gaję, śmie twierdzic żę masz kobieto zaburzenia emocjonalne. Napisała Pani że zrobi wszystko, by odebrać mi psa hehe. Powodzenia. Biorę pełną odpowiedzalność za to co zostało tu napisane. Wiesz co to 9 Prywatność, tajemnica lekarska ) ? Ja sobię nie życzę by ktoś sledził losy mojego psa. Jasne. Podałem swój numer tel i e-mail. W dobrej woli. Nie dostałem ani jednego e-mail z zapytaniem o psa. A 37 innych w oskarżeniami i pogróżkami. Wspomniałem kiedyś, że napiszę co wiem, na temat gdzie i po co miała jechać gaja. Widzę że nie mam wyjścia. Sprawa psa znów wróciła na forum. Dla mnie nie ma znaczenia gdzie. Czy na mój prywaty e-mail czy tu. Zaufałem Ci Alexa....nawet napisałe że jest ok, że sie dogadujemy dla dobra psa. Pomyliłem się. Bardzo. Przyszły tydzień wyjasni wszystko. Wszystko.

Link to comment
Share on other sites

Ty psychopato to co ty tu wypisujesz to przechodzi ludzkie pojecie.Cale szczescie ze Alexa nie dala sie nabrac na twoje pilepale.Przed chwila dzwonilismy do Kliniki w Poznaniu
do tej pory stowarzyszenie nie probowalo sie z nimi kontaktowac w celu wyjasnienia sytuacji.Co to wszystko ma znaczyc ? na co czekacie.
Co musi sie stac zeby byla nareszcie jakas reakcja? moze zamiast sledzic wpisy na watku zaczelibyscie cos robic zeby uwolnic tego psa od psychopaty.

Edited by Leila52
Link to comment
Share on other sites

Długo siedziałam cicho ale miarka się przebrała:angryy:

Leila, Alexa czy jak wam tam.., LECZCIE SIĘ to co tu wypisujecie świadczy tylko i wyłącznie o tym, że to wy powinnyście udać się do specjalisty- psychiatry najlepiej.

Co takiego zrobił Pan Grzegorz, że nazywacie Go psychopatą? Nie dał się przekupić? Nie oddał Wam swojego ukochanego psa- to trzeba wznowić tą nagonkę?!

Straszyliście już nas prawnikami, mediami- mam tego naprawdę dosyć...

Panie Grzegorzu- przepraszam że w to wszystko został Pan wciągnięty i że musi Pan w tym uczestniczyć. Wiem, że kosztuje to Państwa wiele nerwów. Nigdy nie powinni Państwo dostać linku do tego wątku- już nigdy nie popełnimy takiego błędu.

Link to comment
Share on other sites

Psychopata jest ktos kto komponuje takie klamstwa o leczeniu Gai, zaden zdrowy na umysle czlowiek nie bylby w stanie takiego oszustwa wymyslec.Dlaczego po prostu nikt z was nie zadzwoni do Kliniki i sprawdzi wiarygodnosc tego co zostalo napisane? podejrzewam ze wiecie ze to jest prawda.Przeciez tu chodzi o dobro psa obojetnie u kogo on by nie byl.Czy moze chodzi tu o wasza urazona ambicje ? Dlaczego taki psychopata trzyma w szachu dogomanie i blokuje informacje o psie i jednoczesnie pisze do Alexy ze Gaja to ich wspolny pies. Nie odbiera telefonow z Kliniki Dr Wasiatycza.Gaja od miesiecy powinna dostawac leki przeciw zwyrodnieniom i miec przeswietlona przednia lape, ktora juz wczesniej byla w bardzo zlym stanie,do tej pory nie byla
u zadnego lekarza jak to jest mozliwe. Jak mozna pozwolic na to zeby taki pies zostal pozbawiony pomocy lekarskiej.Mielismy nadzieje ze po tym co uslyszelismy w Klinice
Dr Wasiatycza w Poznaniu ktos tutaj zada sobie trud zeby wyjasnic ten zarzut, ale to chyba mrzonki, tu nie ma interesu zeby wyjasnic co jest naprawde z Gaja, tu chodzi o
zatuszowanie za wszelka cene bledow ktore zostaly popelnione przy adopcji, a Gaja to sprawa drugorzedna.

Edited by Leila52
Link to comment
Share on other sites

Przykro mi bardzo,że musicie z żoną przechodzić to wszystko:oops: Niczemu nie jest winna Gaja i inne psiaki w potrzebie. Przykre to wszystko i niestety zabrnęło zbyt daleko. Zbyt duża ingerencja w Pana życie osobiste.

Edited by Pyrdka
Link to comment
Share on other sites

Przepraszaja oszusta za to ze ktos mu zarzuca klamstwa.Co zawinila wam Gaja ze skazalyscie ja na pobyt u psychopaty, ktory do tej pory nie byl w stanie skonsultowac jej ze specjalista.
Dostalismy oswiadczenie z Kliniki Dr Wasiatycza i prawo poslugiwania sie nim.Oswiadczono ze Grzegorz Rejman nie byl z Gaja w tej Klinice, a Dr Wasiatycz nigdy nie widzial Gai na oczy. Wszystko co zostalo napisane o jakims sympozjum lekarskim dla Gai to jest jak okreslila Klinika wytworem chorej wyobrazni Grzegorza Rejmana.

Edited by Leila52
Link to comment
Share on other sites

Alexa napisała mi e-mail o treści...jeżeli masz trochę honoru to zadzwoń do Kamili ( tu podała nr. jej telefonu ) i powiedz by przyjechała zabrać Gaję...i że zrobi wszystko by Gaja do niej wróciła ....uuuhhhhaaaaaaa:multi::multi::multi::multi::multi: Alexa jak piszesz dowcipy to z sensem...a i jeszcze mi groziła, ( bo to że wyzywa to nie tylko na forum jak widzicie ) i że czeka mnie jeszcze wiele wiele niespodzianek. Szczerze..moi znajomi kupili mieszkanie, urządzili sobie...zapragnęli mieć psa. Wiedzieli że ja wziąłem do adopcji. Zapytali jak to się robi, jaki jest tego proces, co trzeba...pokazałem im dogomanie. Pokazałem swoje smsy, e-maile. To dobrzy ludzie. Nie chciałem by ich to spotkało. Mileli podobne intencję jak ja. Chcieli pokochać psa. Czy zrobiłem zle? Pytam? Nie...sami mi współczujecie. Alexa,dzięki Tobie, jeden pies nie ma już domu...zadowolona? Przecież zależy Ci na dobru psa. Za chwilę się przebudzisz że i tego czy tamtego psa kiedyś sponsorowałaś i że jest Twój. Wiem po sobie. Fakt, pies czy kot nic nie winny. Każde zwierze chce ciepła, domu i miłości. Ale to Wy jesteście tu członkami stowarzyszeń nad zwierzętami, pracujeie w fundacjach, schroniskach..pomagacie zwierzętom. Kto tu pilnuje i trzyma nad tym rękę? Co? Adoptuję psa i mam sie bać wyjść z nim na dwór? I piszecie mi że to tak się nie odbywa, że wam przykro, nie tak powinno być? Żałosne. Mam prawo tak napisać..Łatwiej jest dziecko zaadoptować, są tego mniejsze konsekwencję niż adopcja psa. nikt nikogo nie straszy, nie wyzywa...nie ma forum dzieciomani, 10 tys wizyt po adopcyjnych...Nie oskarżam tu nikogo. Nie. Napisałem do ogółu. Wiele osób sledzi ten wątek, nie udzielając się. Może trzeba sie odezwać. Chyba że sie z tym zgadzacie. Jak Wam pasuje jak jest, to nie dziwcie się że pisze jak pisze. Jak nie mam racji, napisz mi to Nie masz Grzegorz racji....to pokarzę Ci smsy i e-mail. Prokurator powiedziała po otrzymaniu wydruku e-mail że to jest niemożliwe. W Polsce takie coś. Pani z Radlina ( prezes ) przypomniała sobie że w lutym minał rok jak Gaja opuściła schronisko. No popatrz. Teraz chce mojego adresu. Pytam po co?
Dzwoni do stowarzyszenia, do mnie i chce adres?hehe. Czyli do tej pory gmina na tego psa płaciła? Wszyscy sa w to zamieszani a mnie juz nikt nie zatrzyma....za daleko sie to posuneło. Nie dziwcie sie mi..ja tylko adoptowałem psa. Nie wiem kto jest założycielem dogomanii ....ale chyle czoła. Gratuluje forum.

Link to comment
Share on other sites

Nie będę pisać, że mi przykro, że szkoda, itp. Napiszę tylko, że jak ja bym była na miejscu p.Grzegorza to pierwsze co bym zrobiła to zmieniła adres mailowy i usunęła swoje konto z dogomanii. Pewnie, że chcemy informacji o Gaji, ale skoro i tak ich nie ma to chyba szkoda nerwów. Pies jest szczęśliwy i to wystarczy, osoby bliżej zapoznane ze sprawą mają kontakt z rodziną suni i mogą przekazywać informacje na spokojnie w wątku informacyjnym. Te pyskówki i straszenia aż przykro się czyta.

Link to comment
Share on other sites

Gaje spotkalo bezgraniczne szczescie, trafila do oszusta ktory zamiast zapewnic jej potrzebna pomoc lekarska wypisuje gezulce i robi z siebie ofiare zeby odwrocic uwage od zarzutow stawianych mu na tym watku.Wyglada na to ze Grzegorz Rejman to nie jest oszust amator, zeby wyprodukowac takie klamstwa jak sympozjum lekarskie dla Gai na ktore zjechali sie lekarze z calej Polski to trzeba miec tupet i uwazac czytajacych ten watek za idiotow.U nas dziala zasada zaufanie jest dobre ale kontrola jeszcze lepsza i dlatego zwrocilismy sie do Dr Wasiatycza bezposrednio. Klinika Dr Wasiatycza wyjasnila ze to jest oszustwo i nie widzieli Gai na oczy.Gaja ma trzy lapy i z tych trzech
tylko jedna zdrowa, ale to wszystko niewazne bo jest codziennie czesana i te dziesiec schodow kilka razy dziennie dla kalekiego psa to tez pestka.
Wyprowadzanie psa w takim stanie na spacery przez 4 miesiace bez uzywania wozka inwalidzkiego to jest znecanie sie nad psem, albo debilizm.Chyba jedno i drugie.

Link to comment
Share on other sites

Nie dosc ze oszust to jeszcze debil.To troche za duzo jak na jednego kalekiego psa.Jak ona duzo biega to widac po tych nieobcietych pazurych u przednich lap.I jeszcze jedno
jak bys zajal sie praca i zarabianiem pieniedzy to moglbys kupic Gai chociaz nowa smycz bo do tej pory widac ze ma jeszcze ta stara ze schroniska.

Edited by Leila52
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Leila52']Nie dosc ze oszust to jeszcze debil.To troche za duzo jak na jednego kalekiego psa.Jak ona duzo biega to widac po tych nieobcietych pazurych u przednich lap.I jeszcze jedno
jak bys zajal sie praca i zarabianiem pieniedzy to moglbys kupic Gai chociaz nowa smycz bo do tej pory widac ze ma jeszcze ta stara ze schroniska.[/QUOTE]

Zacytuję, żeby obelgi nie zostały edytowane.

Link to comment
Share on other sites

hehe..... Tyle możesz ile napisac. Tyle wiedziałas o Gaji ile napisałem do tej pory bo więcej ani zdjecia ani info nie będzie. Smycz jest dobra, musi byc nowa? Gaja ja lubi, gryzie, ciąga...podoba się jej. Nie musze Cisie tłumaczyć. Przed kim? Zero nie wychodzi przed jeden hehe. Teraz, dzieki Tobie, jeden pies juz ie ma domu i dzieki Tobie, nikt ale to nikt nie zobaczy ani nie uzyska info o Gaji. Niech Ci sami podziękuja.....hehe:mad:
Ja nie poniże sie do twego stopnia...nie wyzywam. Bo robia to tylko Ci, którzy sie denerwuja. Ja sie nie denerwuje a śmieje z Ciebie. Co widac po kazdym wpisie....odpocznij sobie Alexa.

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Sorry,że się wtrącę w te uroczą dyskusję...Osobiście nie odpowiada mi sposób dyskusji jaki prezentują obie strony,bo nie jest argumentem ani stwierdzenie wklejam,,nikt ale to nikt nie zobaczy ani nie uzyska info o Gaji. Niech Ci sami podziękuja.....hehe,,-koniec cytaty..Mnie to wygląda na pospolity szantaż...
leila52-wyzwiska nie są argumentem....Myślałam,że tu chodzi o psa-nie chodzi...
Miłego wyzywania sie życzę szanownemu Państwu.
I żeby uniknąć jakiegokolwiek kontaktu z Państwem wprowadzam na ignorowanych,
EOT
Elżbieta

Link to comment
Share on other sites

Layla52 mnie nie sprowokujesz..a robić..jest robione . Tą z radlina załatwiłyście ładnie hehe. Rok minał a gaja nadal w schronisku hehehe. Cyrki ktore wyjdą i to nie takie. Na eksperymenty poszukajcie sobie innnego psa. Gaja nie opuści domu. Odnośnie prokurarury..no trwa ile trwa. Nie mam takiej wiedzy jak Ty pod kątem weterynarji, prawa i psychologii. Sprawa jest trzy watkowa...tyle podpowiem. Nie szantaż waldi481 i nie o psa tu chodzi. bynajmniej tym wariatkom. Tu kasa poszła hehe. Juto napisze więcej bo jutro zmieniam nr. telefonu, e-mail i wylogowuje się z waszego kabaretu...( to cena za adopcje psa..) co każdemu odradzam i bedę odradzł...za tydzień polecam gazetę Fakty....poczytacie miłośnicy zwierząt na czym i jak powinna polegać adopcja psów czy kotów...skoro w Polsce odbywa sie to w taki sposób jak widać, to porównają Wam do innych państw....może kiedys sie nauczycie. tak że od jutra mnie tu nie ma. Prowadzcie sobie kabarecik...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Angela i Grzegorz']skoro w Polsce odbywa sie to w taki sposób jak widać, to porównają Wam do innych państw....może kiedys sie nauczycie. tak że od jutra mnie tu nie ma. Prowadzcie sobie kabarecik...[/QUOTE]

chyba nie rozumiesz jednej podstawowej rzeczy - tą szopkę robią nie wolontariusze z Polski - robią/robi to osoby/osoba mieszkająca za granicą - co najlepsze w tym wszystkim - kilka osób mieszkających w różnych państwach a piszących z JEDNEGO komputera, dzwoniących do siebie, przekazujących, albo i nie przekazujących sobie informacji :crazyeye: doprawdy rozbrajające... Nie wiem więc dlaczego chcesz ukarać bezdomne psy w Polsce i podawać za przykład adopcje zagraniczne??? Kraj tych, którzy robią tą szopkę. Dogomania to nie jest tylko wątek Gai - to jest jeden z setek wątków, tutaj zagląda tylko garstka użytkowników tego forum, reszta wątków wygląda normalnie, bez takich chorych akcji jak tutaj się dzieją. Mnie brak słów na określenie tej psychozy jaka tu panuje - najpierw wojna, potem cudowne pojednanie po tym jak napisałeś, że ujawnisz w jakim celu Gaja miała jechać do Alexy, a teraz - powrót znowu awantury. Koszmar! Mam nadzieję, że jak najszybciej to wszystko się wyjaśni - ale między WAMI, między zainteresowanymi stronami, a nie waląc rykoszetami po wszystkich wolontariuszach i wszystkich bezdomnych psach bo ani Wy, ani Gaja nie jest pępkiem świata - dla Was tak, dla nas - nie - niestety jest jedną z bardzo wielu.

Link to comment
Share on other sites

malawaszka, nie wiem kto robi szopki, z Polski, nie Polski..nie obchodzi mnie to..Nie mieszaj tu zwierząt. Nikt tu o nich nie mowi po za mna....Tu chodzi o kase. Nie czytasz. Mam to wszystko gdzieś. Nie spotkało mnie tu nic dobrego, nic miłego,nic fajnego. Od kąd wziołem psa do adopcji. Jutro zamykam konto i walczcie dalej. czekam jeszcze tylko na jeden wpis.... dlatego nie zamykam teraz. I jaki spór między Wami?
jakimi Wami? Ja z Alexa nie mam żadnej umowy. Dla mnie strona do rozmowy jest stowarzyszenie Łapa. Z nimi mam umowę. Był pies do adopcji, wziołem psa. Jeżeli światu to nie na ręke...sorry. Ja nie musze sie tu kopać z jakąś alexa laila czy inne zera. Po co mi to?
bez sens.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...