Jump to content
Dogomania

Staruszek Pajo i jego jamniczy dom :):)


Kasia77

Recommended Posts

[B]To już SZÓSTA edycja akcji PUSZKA DLA PAJUSZKA!!! [/B]
- i nadal nie ma dla Pajuszka Domku :-([B][COLOR=#ff0000]

Będziemy kupować Pajuszkowi karmę Trovet HLD Hepatic i Trovet DPD Intestinal tutaj:[/COLOR][/B][INDENT]
[URL]http://www.keko.pl/trovet-hld-hepatic-dog-puszka.html[/URL]

[URL="http://www.keko.pl/trovet-dpd-intestinal-dog-puszka.html"]http://www.keko.pl/trovet-dpd-intest...og-puszka.html[/URL]

1 puszka = 10 zł
pakiet 6 puszek = 59 zł[COLOR=#ff0000][B]

Proponuję zbiórkę w wysokości 10 zł lub ich wielokrotność[/B][/COLOR], za całość zostanie zakupiona maksymalna liczba pakietów, co wychodzi troszkę taniej na puszce, a za pozostające złotówki zamówię albo dodatkowe pojedyncze puszki albo przysmaki.

Jak zwykle, na życzenie udostępniam potwierdzenie zamówienia, a schronisko Pajusia na pewno zapewni nam zdjęcia z odbioru przesyłki przez Jamnika.

DEKLARACJE I WPŁATY (stan na 10 marca 2014):

Rulon (z Dużymi) FB - 40 zł (wpłacone 40 zł)
Nitka (i Erinaceus) FB - 60 zł (wpłacone 60 zł)
Marta Dębowska FB - 30 zł (wpłacone 30 zł)
Natalia Maliszewska FB - 80 zł (wpłacone 80 zł)
Anna Wiśniewska FB - 20 zł (wpłacone 20 zł)
Marcel, Bond (& werenn) (dogo) - 30 zł (wpłacone 31 zł)
Ewa Ciągło FB - 30 EUR = ca. 120 zł (wpłacone 130 zł)
Fundacja SOS dla Jamników - 100 zł (wpłacone 100 zł)
Bogdan Liber FB - 100 zł (wpłacone 100 zł)
mama Moniki Zywickiej FB - 20 zł (wpłącone 20 zł)
Linka, Dumcia & Fokus (z Celiną Parkitną) FB - 30 zł (wpłacone 30 zł)
Antonio i Beata Żeglicka FB - 50 zł (wpłacone 50 zł)
Jasia & anica (dogo) - 10 zł (wpłacone 10 zł)
Ganga, Rambo i Dorota Gorczyca-Woźniak - 30 zł (wpłacone 30 zł)
FJN Wolontariusz - 30 zł (wpłacone 30 zł)
Neoś (i pajda67) (dogo) - 20 zł (wpłacone 20 zł)

RAZEM: 771 zł = 13 pakietów po 59 zł, a reszta na niewielkie przysmaczki

DZIĘKUJĘ wszystkim serdecznie :smile:
[/INDENT]

Edited by keakea
Link to comment
Share on other sites

Ciociu Pajdo, wysłałam Ci pw.

[quote name='pajda67']Skrzynka wolna.
Ale jeśli ten sam nr konta to mam z wcześniejszych wpłat.
Czekam na potwierdzenie i wyślę.
A dla Pajuszka możesz cioteczko kupić przysmaki, lub co chcesz.
pozdrawiamy z Neosiem.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Uwaga, zamówienie złożone i opłacone:
6 pakietów po 6 puszek Trovet Hepatic,
7 pakietów po 6 puszek Trovet Intestinal,
50 szt. paluszków mięsnych o smaku kurczaka,
50 szt. paluszków mięsnych o smaku wołowiny,
a ode mnie dodatkowo 6 puszek Animonda Gran Carno Junior z królikiem i kurczakiem.

Do tego z uwagi na kwotę zamówienia powinny być 4 gratisy, prosiłam sklep o 4 dodatkowe puszki dla Pajo.

Dostawa gratis - kurier DPD. Ogólna kwota zamówienia 805,90 zł.

Dam znać, gdy dostanę powiadomienie na e-mail, że paczka ruszyła kurierem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Boni-Bobo']Ech Pajo , tak siedział kiedyś Kacperek.... Czy jamniczek zmienił zdanie na temat noszenia ?[/QUOTE]
A co? musiałabyś go nosić? Pajo to tak jak Harry - sam, na ręce nie - warkoli ( mam 7 stopni do domu). Ale jak bolała go nóżka to ciutek warkolił , ale ja odważnie wzięłam go na ręce i cisza :). Pierwszy raz był stresem dla mnie i dla niego. Każde następne spoko. Ale teraz kiedyś próbowałam (dla żartu) i warkolił. Ja ciągle się z nim spieram :eviltong::diabloti: , on już tak ma. Najważniejsze, że nie rzuca się bez warkotu na oślep tak jak robił w pierwszych dniach. :shake:

Link to comment
Share on other sites

Ciekawe też ,czy Pajuchna też już tak nie warkoli?... kiedyś Ania mnie uprzedzała że .... potrafi kłapnąć dziobem:evil_lol: ale ... ostatnio jak u niego byłam.... pies idealny! może też ,tak jak ....Harek poczuł się bezpieczny... kochany( bo on jest tam kochany!)... jasne że nie można porównać warunku obu chłopaków!... ale ja już się nauczyłam!... tu na dogo!.... że są gorsze miejsca.... niż schronisko:-(!

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][B][SIZE=4]List otwarty do Pajo[/SIZE][/B][/CENTER]


Witaj jamniczku!
Zajrzałam znowu na wątek, a tu nic się nie zmieniło. Pory roku przemijają, lata biegną, tygodnie uciekają, a Ty nadal w schroniskowym świecie.
Prawdę mówiąc zmartwiło mnie to i – przyznaję – rozczarowało. Podjęłam decyzję, że taka sytuacja dłużej nie może trwać. Znam przecież Twoją historię od początku.
Pajo chcę, abyś zamieszkał w moim domu. Możesz przyjechać do mnie na bezpłatny dom tymczasowy, dożywotni, mogę Cię adoptować. Pisałam Ci już wcześniej na wątku, że nawet najlepsze schronisko nie jest miejscem dla jamników. Ty jesteś już tam weteranem.
Zadzwoniłam w ubiegłym tygodniu do pani Doroty od adopcji i zaproponowałam, że Cie zabiorę.
Twoi opiekunowie chcą chcą się zastanowić czy ta propozycja będzie dla Ciebie dobra. Dowiedziałam się, ze w schronisku czujesz się dobrze, uważasz je za swój dom i nie wiadomo jak zareagujesz na zmianę środowiska, czy stres nie będzie zbyt duży dla jamniczego staruszka. Odpowiedź mam dostać w środę.
Czekam więc do środy i tym razem telefon nie będzie milczał.

Do zobaczenia Pajo!
Boni-Bobo z Basią, Argosem i Piratem

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Boni-Bobo'][CENTER][B][SIZE=4]List otwarty do Pajo[/SIZE][/B][/CENTER]


Witaj jamniczku!
Zajrzałam znowu na wątek, a tu nic się nie zmieniło. Pory roku przemijają, lata biegną, tygodnie uciekają, a Ty nadal w schroniskowym świecie.
Prawdę mówiąc zmartwiło mnie to i – przyznaję – rozczarowało. Podjęłam decyzję, że taka sytuacja dłużej nie może trwać. Znam przecież Twoją historię od początku.
Pajo chcę, abyś zamieszkał w moim domu. Możesz przyjechać do mnie na bezpłatny dom tymczasowy, dożywotni, mogę Cię adoptować. Pisałam Ci już wcześniej na wątku, że nawet najlepsze schronisko nie jest miejscem dla jamników. Ty jesteś już tam weteranem.
Zadzwoniłam w ubiegłym tygodniu do pani Doroty od adopcji i zaproponowałam, że Cie zabiorę.
Twoi opiekunowie chcą chcą się zastanowić czy ta propozycja będzie dla Ciebie dobra. Dowiedziałam się, ze w schronisku czujesz się dobrze, uważasz je za swój dom i nie wiadomo jak zareagujesz na zmianę środowiska, czy stres nie będzie zbyt duży dla jamniczego staruszka. Odpowiedź mam dostać w środę.
Czekam więc do środy i tym razem telefon nie będzie milczał.

Do zobaczenia Pajo!
Boni-Bobo z Basią, Argosem i Piratem[/QUOTE]

O matko nie wiem co powiedzieć. Szacun.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...