Jump to content
Dogomania

Denis.Zabrany z łańcucha-odszedł jak tylko został pokochany.Nie byłeś sam-miałeś NAS!


Erica

Recommended Posts

  • Replies 721
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[IMG]http://fotofotki.pl/pliki_img/tbjlnit677lxpp4fnjx_thumb.jpg[/IMG]
Widać że jest wielkości owczarka. 40 kg nie waży. Lecz jeśli waży nawet 30 kg to i tak nie da się rady nosić go na rękach. Jak już będzie jakiś dt to może go wyciągnąć wcześniej i niech w klinice zrobią prześwietlenie i badania krwi.
[B]Czy ma ktoś pomysł gdzie pytać w sprawie domowego tymczasu?[/B]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=darkred]hotel amok[/COLOR] [URL]http://www.hotelamok.pl/galeria.html[/URL]
z tym że tutaj są kojce, ale na stronie jest informacja o pomieszczeniach ogrzewanych

i jeszcze[COLOR=darkred] DT Ronja[/COLOR]
cytat z innego wątku:
[B]lokalizacja: woj mazowieckie,okolice Warszawy
warunki[/B]: warunki domowe i kojce
[B]opieka weterynaryjna[/B]: super, można polecić dla chorych psów
[B]ilość psów[/B]: ograniczona, całodobowa opieka
[B]specjalizacja[/B]: psy chore, wymagajace częstych wizyt u weta, nawet bardzo kłopotliwego leczenia
[B]kontakt[/B]: bez zarzutu,na bieżąco

Edited by Tofikowa
Link to comment
Share on other sites

[quote name='jola_li']U Ronji jest wspaniale, ale obawiam się, ze nie ma miejsc.

Poproszę numer konta, dorzucę 30 zł jednorazowo (na razie).[/QUOTE]

Dziękujemy pięknie za przybycie. :)
Juz wysylam konto w imieniu skarbniczki Erica.

Ronji mozna zapytac o miejsce. A noz. Troche daleko, ale probowac trzeba wszedzie, bo czas nagli.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Norel']dziekuje za zaproszenie,ale moge tylko zerkać:( zostały u mnie 2 tymczasowicze na zawsze do moich 2 psów i chwilowo to koniec moich możliwości....[/QUOTE]

[quote name='Maryna']Bardzo mi przykro,ale nie jestem w stanie pomóc,mam 5 psów i więcej nie dam rady[/QUOTE]

Dziękujemy za przybycie. :) Obecnosc to tez duzo, moze cos doradzicie, ect. Wszystko wazne.
Dziekujemy, ze jestescie.

Link to comment
Share on other sites

Dogo nadal wariuje :eek2:

[B]tobciu[/B] - wysłałam Ci PW z namiarem na hotelik, mam nadzieję, że doszło.

Potwierdzam wpłaty od:

paros - 40zł, za 2 miesiące
sillann - 10zł za marzecz.

Na razie nie mogę ich dodać do postu rozliczeniowego, przy próbie edycji czegokolwiek wszystko się wiesza :wallbash:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klaudus__'][I]Początkiem tygodnia - najprawdopodobniej poniedziałek - wywóz...[/I][/QUOTE]

[B][SIZE=3][COLOR=red]Klaudus - czy jeses w stanie zalawic z kierownikie odroczenie jego wywozu ???[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE][/B]
[SIZE=2][COLOR=black]Działamy, tyle osob sie zangazowalo, nie moze to sie zaprzepascic.[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2][/SIZE]
[SIZE=2]Idzie do Ciebie dzis paczka od [B]krychy[/B] z witaminami dla Denisa.[/SIZE]

Edited by tobciu
Link to comment
Share on other sites

[quote name='TERESA BORCZ']nareszcie mnie odblokowało, na szybciutko narazie ,może być miejsce u Joasi w TERIERZE, Lipki kolo Poznania,ten sam hotelik co był kolo Mielca,idealny,może coś być u Milki lub u YUMANJI[/QUOTE]

Pani Tereso, dziekujemy za namiary - to wlasciwy nick jest Milka ? A Joasia od teriera to jaki nick ?

[B]Napisalam do :[/B]
[B]yumanji, [/B]
[B]ULKA12 - niestety brak wolnych miejsc[/B]
[B]Ginn - odp. ponizej[/B]
[B]zuziaM - odp. ponizej[/B]

Edited by tobciu
Link to comment
Share on other sites

Szczerze powiedziawszy, to mam miejsca, ale ......
No wlasnie chodzi o wielkosc psiaka. Mam budy nie za bardzo przystosowane dla takich duzych psow ( na moim watku widac dokladnie ).
Ewentualnie w jakiejs najwiekszej musialabym usunac scianke przedsionka i buda bylaby z jednym wiekszym pomieszczeniem. Mam 4 duze budy, ale akurat w tej chwili sa zajete, wiec w razie zwolnienia ktorejs, psiak moze byc przeniesiony do wiekszej.
Warunkiem byloby takze to, ze psiak nie moglby sie wspinac po siatce, bo kojce sa zadaszone nad polowa z buda, a od zewnatrz nie sa zadaszone.
Tak wiec w razie W, ewentualnie moge sluzyc miejscem.
Koszt za takiego duzego psiaka, to byloby 420 zl za miesiac ( z moja oczywiscie karma ).
Tak to wyglada na chwile obecna.

Link to comment
Share on other sites

Ginn odpisala. Dziewczyny decydujcie prosze, bo jeszcze transport trzeba bedzie zalatwic.

[quote name='Ginn']Witam, juz koleżanka do mnie dzwoniła. Przyjać psa mogę. Piesek musi być zaszczepiony przeciw wściekliźnie i chorobom zakaźnym.
Jeśli się dogada z innymi psami (u mnie raczej sunie wysterylizowane) będzie w domy.
Z podawaniem leków nie ma problemów. Mam samochód więc dowóz do weta.
Koszty: 400 zł m-cznie z moją karmą. Wasze wydatki weterynaryjne. Gdyby było więcej wyjazdów w miesiącu niż dwa to też zwrot kosztów benzyny.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

W zwiazku z tym, ze nie wiemy dokladnie ile Denis wazy - wklejam raz jeszcze najistotniejsze zdjecia, ktre Klaudi wklejala na stronie 8, post 185

[IMG]http://img40.imageshack.us/img40/5120/u8alauoggphs9l71hgp.jpg[/IMG]

[IMG]http://img861.imageshack.us/img861/7899/tbjlnit677lxpp4fnjx.jpg[/IMG]

[IMG]http://img46.imageshack.us/img46/8288/jf7q1ndtygtwymtpn8al.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...