Jump to content
Dogomania

Denis.Zabrany z łańcucha-odszedł jak tylko został pokochany.Nie byłeś sam-miałeś NAS!


Erica

Recommended Posts

  • Replies 721
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To ja dzwoniłam do ZuziM i do Ginn. U ZuziM są trudności techniczne. Ginn może przyjąć. Może wykupić go z punktu i zawieźć do kliniki w Bielsku Białej. Tam można by było zaszczepić, zrobić rentgen i pobrać krew. Budrysek powiedziała że może nam załatwić ze zniżką. Do hoteliku Ginn jest ze dwa razy bliżej niż do ZuziM więc transport będzie mniej kosztował. Jeszcze trzeba dozbierać deklaracji stałych. Jak będzie w hoteliku to można wykastrować. Akurat w marcu jest ogólnopolska akcja.
Hotelik UMilki jest kilkanaście kilometrów od Skierniewic. Tam był Bleki z banerka w mojej sygnaturce.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bakusiowa']To ja dzwoniłam do ZuziM i do Ginn. U ZuziM są trudności techniczne. Ginn może przyjąć. Może wykupić go z punktu i zawieźć do kliniki w Bielsku Białej. Tam można by było zaszczepić, zrobić rentgen i pobrać krew. Budrysek powiedziała że może nam załatwić ze zniżką. Do hoteliku Ginn jest ze dwa razy bliżej niż do ZuziM więc transport będzie mniej kosztował. Jeszcze trzeba dozbierać deklaracji stałych. Jak będzie w hoteliku to można wykastrować. Akurat w marcu jest ogólnopolska akcja.
Hotelik UMilki jest kilkanaście kilometrów od Skierniewic. Tam był Bleki z banerka w mojej sygnaturce.[/QUOTE]

A ile u Ginn bylby transport - kilometrowka ? Bo Pszczyna - Bielsko Biala, potem Bielsko-Biala - Celiny.. To w jedna strone z 300 km.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Avilia']Gdzie znajduje sie hotelik u Ginn?[/QUOTE]


[quote name='tobciu']Hotelik Ginn jest :
Hotelik położony jest na terenie Świętokrzyskiego Parku Narodowego w miejscowości Celiny. Wieś leży 5 km od Bodzentyna, 17 km od Starachowic, 27 km od Kielc i 170 km od Warszawy.[/QUOTE]

tutaj strona internetowa hoteliku : [URL]http://www.piespodgrusza.yoyo.pl/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Avilia']Czy jest wątek hoteliku na dogo?Czy ktoś tymczasował tam psy?[/QUOTE]

Wejdz proszę na profil Ginn, banerek w podpisie to Jej strona internetowa.
Czy hotelikowala dogomaniackie psy mozesz od razu prosze zapytac.
A moze bakusiowa wie. Bakusiowa? Wiesz ? :)

Link to comment
Share on other sites

Znalazłam te wątki.
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/218233-Spanielek-5-letni-Bruno-szuka-DS/page15[/URL]

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/206379-Suczka-Tosia-po-sterylizacji-aborcyjnej-na-DT-u-Ginn.-Ju%C5%BC-w-nowym-domku-w-Krakowie%21/page19"]http://www.dogomania.pl/threads/206379-Suczka-Tosia-po-sterylizacji-aborcyjnej-na-DT-u-Ginn.-Ju%C5%BC-w-nowym-domku-w-Krakowie!/page19[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Jeśli hotelik jest sprawdzony, to ja też jestem za.

Wygląda na to, że dogo wreszcie działa jak nalezy, ale gdyby znowu coś się działo a byłaby potrzebna kasa, to [B]tobciu[/B] ma mojego maila.


edit: Uzupełniłam post rozliczeniowy od dzisiejsze przelewy. Saldo Denisa wynodi 773.10zł

Edited by Erica
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klaudus__'][I]Chwilowo jestem - nie wiem jak długo.
Trzeba czegoś szukać na cito.
Chłopak słaby - nie chce jeść.
Trzeba szukać jakiejś lecznicy gdzie by go przebadali.
[/I][/QUOTE]
Napisałam wczoraj że Budrysek załatwi zniżkę w klinice tylko trzeba ją powiadomić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AtaO']Też się przeraziłam:shake:
To już kolejny hotelik, który NIESTETY w rzeczywistości nie spełnia swojej funkcji.
Co teraz? Czas ucieka...a w poniedziałek....:-([/QUOTE]
Dziewczyny a czytałyście dokładnie wątek a nie tylko ten jeden post? Nie zawsze trzeba wierzyć w to co ludzie piszą. Może lepiej o opinię zapytać osoby, które miały tam psy, tak dla przeciwwagi podam kilka opinii, bo uważam że żeby wyrobić sobie zdanie trzeba posłuchać więcej niż jednej osoby:

[quote name='Dadziu']Dziewczyny jestem mocno rozgoryczona tym co czytam na temat hoteliku u Ginn.Ja pochodzę z Bielska Maxa mojego psa wzielam od Ginn.Bylam i jestem oczarowana Ginn ,jej podejściem do zwierząt ,warunkami jakie zapewnia psom i kotom,Max byl już w dobrym stanie jak go zabieralam byl wykastrowany i niezbyt mu się podobalo opuszczac Ginn i Pieska Filipka i inne np;mamę z maluchami,dzieci mialy czysciutko mieszkaly w domu spaly na kocykach i podusiach,i jeszcze Tara ktora z zabiedzonego amstafa zmienila się w wesola lagodną sunie.Z czystym sercem polecam hotelik u Ginn ma duży ogród psy mają gdzie biegac.[/QUOTE]
[quote name='ma_ga']Weszłam na ten wątek i włos mi się na głowie zjeżył. Czy rzeczywiście są ludzie, którzy karmią się walką z innymi dla samej przyjemności walki i zaistnienia na dogo? Okazuje się, że są, niestety.
Ja nie będę się wypowiadała "w imieniu", bo nie mam ani prawa ani ochoty o tego. Od lipca zeszłego roku mam psa, który był tymczasowany u Ginn. To owczarek z pseudo (najprawdopodobniej), który był wcześniej bity, pogryziony przez inne psy i był bardzo wystraszony. To u Ginn (był tam ok. 1,5 miesiąca) nabrał zaufania do ludzi, mieszkał w warunkach domowych (zdjęcia "domowe" i "ogrodowe" są widoczne na wielu wątkach o psiakach Ginn). W tym czasie był kastrowany i miał usuwaną przepuklinę i u Niej dochodził do siebie po operacji. Tam też uczył się zachowań społecznych od innych psów, z którymi ganiał po dużym ogrodzie i zaufania do ludzi. W tym czasie oprócz Bena były u Ginn 4 psy i 3 koty (o ile dobrze pamiętam) i żaden z nich nie był zabiedzony.
Ja mogę o Ginn i jej dt mówić tylko dobrze.
A tak na marginesie - czy rzeczywiście należy robić wszystko, by zminimalizować liczbę dobrych DT?
Wydaje mi się, że nie o to chodzi osobom pomagającym psom na dogo.[/QUOTE]

Nie namawiam Was do tego hoteliku ale może nie warto odrzucać go z miejsca sugerując się opinią jednej osoby? Wszystkie psiaki są tam w domu i na wątkach są zdjęcia które mówią same za siebie (są zachęcające).

Link to comment
Share on other sites

Ja niestety też nie mam mejsca. Tez nie wiem o chodzi z Ginn, słyszalam i czytałam dobre opinie. U mnie też bylo tak że pies jadl dużo a schudł np Ramzes u ktorego znalazlam pasazera na gapę, schudła też Grina, ktora zmieniła otoczenie z kojca na ogród i dom. Po za tym ja nerwy zjadają. Gdyby ktos odebrał Ramzesa w chwili spadku wagi a stało się to w przeciągu 2 tyg. to tez by było że go nie karmilam a on pochłanial wiadra karmy. Trzeba oceniać hotel obiektywnie i brać pod uwage wszstkie psy a nie jeden przypadek.

Link to comment
Share on other sites

Lilutosi ma w stu procentach racje jeśli chodzi o hotelik u Ginn.
Znalazłam taki watek. Dziewczyny są znane na dogo więc zapytajcie o opinie.
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/218233-Spanielek-5-letni-Bruno-szuka-DS[/URL]

W końcu dojdzie do tego że pies wyląduje w Mysłowicach.

Link to comment
Share on other sites

[I]Denis ma miejsce zaklepane u Emiś.
Za ten hotel dam sobie ręce obciąc - zresztą jak i za Lilutosi.
Ja właśnie na temat Ginn mam info od osób,które od lat Ją znają - i to nie jest szkalowanie Jej wizerunku.
Są to suche fakty,które dały mi wystarczająco do myślenia,żebym nie zamierzała Jej zaufać.
Możecie mi wierzyć,że wbrew temu ,że na dogo łatki przykleja się bardzo łatwo - ja jestem od tego bardzo daleka.
I pomimo,że te opinie słyszałam jakiś czas temu - wzięłam telefon - zadzwoniłam i zapytałam czy coś się zmieniło.
Usłyszałam,że nie - i to mi wystarczy.
Nie mam zamiaru mieć później wyrzutów,że przyzwoliłam na wyjazd psiaka, jak wyjdzie wreszcie jakaś afera.
Możecie mieć inne zdanie - rozumię.
Mnie też większość na dogo nie lubi - ale tu nie mówimy o sympatii do osoby,ale o opiece nad psiakami.

[/I]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...