Jump to content
Dogomania

Tosia pojechała do nowego domku sprawdzonego przez panią p.Animalsu .


paulina02

Recommended Posts

  • Replies 479
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[I]"Jeszcze raz proszę o jakiś dt dla Saby którą muszę nie długo zabrać a nie mam gdzie , piesek sięga do kolan , młoda i roztrzepana" .... [/I]


Tu jest Saba: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/214809-Zbieramy-na-hotelik-dla-Saby-bo-inaczej-Schron....-%28/page19"]http://www.dogomania.pl/threads/214809-Zbieramy-na-hotelik-dla-Saby-bo-inaczej-Schron....-%28/page19[/URL]

Rzeczywiscie! DT wymaga natychmiastowego zabrania Suni.:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ruda_32']ja też podawałam Twoje konto na PW elik[/QUOTE]
A to zaraz lece sprawdzić, bo ja cały czas szukam PW od paulina02 :eviltong:

No nie, nie mam PW od Ciebie. A z reszta po co miałabyś mi podawać, skoro Lidia zadecydowała, że wybiera wpłaty na moje konto.
A może też i tak było, że podałaś, ale wykasowałam wiadomość, bo kasuję co trochu, żeby mi wiadomości skrzynki nie zapchały. Codziennie mam bardzo dużo PW.
Proszę podaj ponownie ?

Wejdź do swoich wiadomości wysłanych i jeśli masz tą wiadomość z numerem konta, to wyślij ja jeszcze raz do mnie.

Edited by elik
Link to comment
Share on other sites

[quote name='ruda_32']...elik wysłałam ponownie PW[/QUOTE]
Niestety nadal nic nie mam. Sprawdzałam też na wszelki wypadek skrzynkę e-mail, ale też nie mam od Ciebie wiadomości.
Sprawdź w wysłanych na jaki adres wysłałaś, czy przypadkiem nie do siebie. Mnie się to kiedyś zdarzyło :evil_lol:

J e z d :lol:

Na konto wpłynęło 100 zł + 50 od Emilki (za mnie) = 150 - 60 (puszki) = 90 zł i taka kwotę przelewam na podane konto.
Gdy wpłynie 50 zł od czerdy, natychmiast przeleję także na podane konto.

Edited by elik
Link to comment
Share on other sites

Śliczna jest ta sunia, ech....

Edit

Na zakończenie dnia jeszcze jedna miła wiadomość:

wpłata na pay pal

Szanowny Użytkowniku! (Adresatem tej wiadomości jest Fundacja Kastor).
Informujemy, że użytkownik Jolanta P. wysłał Ci płatność w kwocie 100.00 PLN.
[B]Uwaga od nadawcy, Jolanta P.:[/B]
Suni z połamaną miednicą ze Strzelna (u Lidzi). Dzięki za udostępnienie konta, Jolanta P.

Może następną wizytę można będzie pokryć z tych pieniędzy ?

Edited by elik
Link to comment
Share on other sites

Witam maleństwo siedzi , kupa i siku było zjadła rano puszeczke teraz dwie parówki apetyt też jest .Ale całą noc prawie nie spałam bo piszczała ,dostała tabletkę przeciwbólową pewnie jej troche ulży .Rozmawiałam z wet tabletkę moge tylko o trochę zwiększyć nie za dużo i to wszystko będzie się zrastać około trzech miesięcy......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulina02']Witam maleństwo siedzi , kupa i siku było zjadła rano puszeczke teraz dwie parówki apetyt też jest .Ale całą noc prawie nie spałam bo piszczała ,dostała tabletkę przeciwbólową pewnie jej troche ulży .Rozmawiałam z wet tabletkę moge tylko o trochę zwiększyć nie za dużo i to wszystko będzie się zrastać około trzech miesięcy......[/QUOTE]
A pytalaś może czy i jak czesto może dostawać sunia np.tę Glicerynę w plynie/apteczną/ czy coś innego ,by latwiej mogla zalatwiać się ?
Może choć raz dziennie,po parę kroplel na dloni ,czy co dwa dni,nie wiem.jesli kupy są codziennie i bez tego,to nie trzeba wtedy wspomagac niczym,wiadomo.

Link to comment
Share on other sites

tak mowili ze można dać kilka kropel żeby za obserwować , ugotowałam dziś ćwiartki moim kotą sunia też dostanie i dam jej troche rosołu z makaronem .Ona lubi kurczaka , a kupe teraz zrobiła drugi raz a capi że chooooooo :crazyeye: pewnie po tej glicerynie, i tak nie piszczała.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulina02']...to wszystko będzie się zrastać około trzech miesięcy......[/QUOTE]
Aż 3 miesiące :roll: Czy będziesz mogła dać jej schronienie na ten czas, jeśli będziesz mieć wsparcie w karmie i opiece weterynaryjnej ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulina02']tak mowili ze można dać kilka kropel żeby za obserwować , ugotowałam dziś ćwiartki moim kotą sunia też dostanie i dam jej troche rosołu z makaronem .Ona lubi kurczaka , a kupe teraz zrobiła drugi raz a capi że chooooooo :crazyeye: pewnie po tej glicerynie, i tak nie piszczała.[/QUOTE]

Gliceryna w ogóle ma taki swój charakterystyczny zapach do tego środki które sostała i jedzenie razem daje efekt :) Dobrze że sie załatwia, trzymam kciuki za sunieczke :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...