Jump to content
Dogomania

Tosia pojechała do nowego domku sprawdzonego przez panią p.Animalsu .


paulina02

Recommended Posts

Trochę to wygląda tak jakby Lidka została sama z tym wszystkim.Za chwilę nie będzie miała za co jechać do weta, podkładów już nie ma
Lidka nie poprosi o pomoc a ile ją to wszystko kosztuje nie tylko finansowo ale i emocjonalnie tylko Ona wie.
Lidka nie prosi głośno !a kolejna sunia plącze się bezpańsko pod jej nogami.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 479
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zaglądnęłam do banku - jest wpłata 100 zł do Elżbiety Barbary K. z Warszawy.
To Ty czerda ? :)
No i od emilia2280 obiecane przeze mnie 50,- zł - z pewnych względów moje zobowiązanie prejęła emilia2280.
Razem jest 150 zł.

Chmmm Lidia nie chciała zbierać pieniędzy na swoje konto, ale myślę, że skoro zapłaciła za wizytę i Fundacja nie może już wyręczyć Jej w tej płatności, to myślę, żde najlepiej byłoby, gdyby zbierała jednak na swoje konto. Miałaby wolna rękę w zakupach.
Lidio zastanów sie może jednak zdecydujesz się na zbieranie na swoje konto ?
[B]
Skoro zapłaciłaś za weta to Fundacja może kupić karmę - ponawiam prośbę o adres dostawy.

[/B]Teraz zauważyłam, że znowu zmieniłyście tytuł usuwając, że potrzebna pomoc, czy już jej nie potrzeba ?

Edited by elik
Link to comment
Share on other sites

[quote name='ruda_32']Trochę to wygląda tak jakby Lidka została sama z tym wszystkim.Za chwilę nie będzie miała za co jechać do weta, podkładów już nie ma
Lidka nie poprosi o pomoc a ile ją to wszystko kosztuje nie tylko finansowo ale i emocjonalnie tylko Ona wie.
Lidka nie prosi głośno !a kolejna sunia plącze się bezpańsko pod jej nogami.[/QUOTE]

ruda_32, nie miej pretensji, tutaj masa osób ma różne inne zobowiązania, i na miau też :) czasami nie można pomóc inaczej niż być na wątku i wspierać, ja zdaję sobie sprawę jak Lidia się czuje i co przechodzi, ale póki co finansowo nie pomogę, może za jakiś czas, mogę tu być;
czy naprawdę tam nie ma żadnego Tozu, jakiejś fundacji czegokolwiek? żeby nie czuła się taka osamotniona w tym wszystkim? a z Lidii miejscowości nie ma na dogo nikogo zupełnie? zawsze w kilka osób raźniej....

Link to comment
Share on other sites

możecie na mnie nawet nakrzyczeć :razz:
w obecnej sytuacji najlepiej wpłacać na konto Lidki
macie paragon
za karmę ,za weta
najszybsza pomoc to właśnie na konto Lidki
nie będę tłumaczyć się takie jest moje zdanie na chwilę obecną
wsparcie jest ważne nie tylko kasa,obecność na wątku ,dobre słowo- za to dzięki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='czerda']elik-wpłaciłam na konto które mi podałaś...[/QUOTE]
Kurtka, nie zwróciłam uwagi, że napisałaś 50 zł. No to jeszcze Twoja kasa dojdzie więc jest już 200 zł.
Lidio, czy chcesz żeby przesłać je na wskazane przez Ciebie konto i Ty będziesz robiła rozliczenia ?
Jeśli zrobię przelew dzisiaj, to kasa będzie na wskazanym koncie jutro.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='czerda']elik-wpłaciłam na konto które mi podałaś
ja myślę że każdego bezpańskiego zwierzaka trzeba zgłosić do gminy , każda ma pieniądze na realizowanie uchwały o bezdomności
dopóki wszyscy wyręczamy gminy nie zmieni się nic[/QUOTE]
Lidka czeka na odpowiedz z gminy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ruda_32']możecie na mnie nawet nakrzyczeć :razz:
w obecnej sytuacji najlepiej wpłacać na konto Lidki
macie paragon
za karmę ,za weta
najszybsza pomoc to właśnie na konto Lidki
nie będę tłumaczyć się takie jest moje zdanie na chwilę obecną
wsparcie jest ważne nie tylko kasa,obecność na wątku ,dobre słowo- za to dzięki[/QUOTE]
Przepraszam, ale jaka tu Twoja rola, bo Lidia przygarnęła sunię, paulina02 to córka, która pisze w imieniu Lidii, a Ty w czyim imieniu piszesz, w dodatku nie zbyt przyjemnym tonem ?

Prześliczna jest ta sunieczka.
Na tych zdjęciach siedzi, a czy próbowała unieść się na tylnych łapkach ?
I co z siusianiem i kooo ? Czy nadal robi pod siebie ?

Link to comment
Share on other sites

trzeba zgłosić to do powiatowego lekarza wet, bo on ma nadzór nad przestrzeganiem zapisów ustawowych gminy
musi to zrobić , łaski nie robi, gmina musi dać pieniądze na leczenie
jeśli będzie z tym problem musicie to zgłosic organizacjii pro zwierzęcej
jak byłby proble napiszcie na pv

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ruda_32']możecie na mnie nawet nakrzyczeć :razz:
w obecnej sytuacji najlepiej wpłacać na konto Lidki
macie paragon
za karmę ,za weta
najszybsza pomoc to właśnie na konto Lidki
nie będę tłumaczyć się takie jest moje zdanie na chwilę obecną
wsparcie jest ważne nie tylko kasa,obecność na wątku ,dobre słowo- za to dzięki[/QUOTE]

a kto tu ma krzyczeć? :)
sunia cudna, tylko widać jak tył mocno chyba ją boli tak przegięta siedzi......
Lidia, ona jest u ciebie w domu?
jak zmusić psa do leżenia?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='czerda']trzeba zgłosić to do powiatowego lekarza wet, bo on ma nadzór nad przestrzeganiem zapisów ustawowych gminy
musi to zrobić , łaski nie robi, gmina musi dać pieniądze na leczenie
jeśli będzie z tym problem musicie to zgłosic organizacjii pro zwierzęcej
jak byłby proble napiszcie na pv[/QUOTE]
czerda, gmina musi dac pieniądze, jak w jej uchwlae jest taki zapis - w naszej np. nie ma i nic nie musi. Właśnie to przerabiam u siebie. Nowe uchwały dopiero będą obowiązywać od 31 marca - w nich musi być dopisana umowa z lecznicą pełniącą dyżur 24 h.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']Przepraszam, ale jaka tu Twoja rola, bo Lidia przygarnęła sunię, paulina02 to córka, która pisze w imieniu Lidii, a Ty w czyim imieniu piszesz, w dodatku nie zbyt przyjemnym tonem ?

Prześliczna jest ta sunieczka.
Na tych zdjęciach siedzi, a czy próbowała unieść się na tylnych łapkach ?
I co z siusianiem i kooo ? Czy nadal robi pod siebie ?[/QUOTE]

nic tu po mnie i nie o mnie chodzi
a Paulina02 to Lidia tylko córka nick na siebie wpisała ,było to wyjaśnione wczoraj
na dogo pisze Lidka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ruda_32']nic tu po mnie i nie o mnie chodzi
a Paulina02 to Lidia tylko córka nick na siebie wpisała ,było to wyjaśnione wczoraj
na dogo pisze Lidka[/QUOTE]
No i od wczoraj jest jasne kto, co. Przecież nic innego nie piszę.
Lidio jeśli chcesz zbierać na swoje konto, to proszę podaj mi je na PW, a natychmiast zrobię przelew.

Link to comment
Share on other sites

Moja miejscowość to prawie wiocha i są dwie znajome co lubią zwierzaki i koniec .Tozu nie ma , innej organizacji nie ma jest za to Straż Miejska do nich dzwonie o bezpańskie zwierzaki ale zawsze słysze że nie ma miejsca , a nawet zadzwonić do innego miasta do jakieś fundacji kto zabierze psa zadna nie chcę .Pisze dzwonie pytam szukam jakiegoś lokum dla Saby którą musze zabrać z dt i nic .Nikt mi nie pomoże a to jest jeden pies .U nas jest przechowalnia ciul wie co 7 kojców syf i kiła , szczeniaczki były w kojcach z duzymi psami itd , chciałam ze znajomą coś zmienić jeździłyśmy tam rok czasu , pozałatwiałyśmy budy bo psy były bez bud na betonie , brałam psy dawałam do adopcji , kupowałyśmy karmę , byłam wściekła poszłam z wiadrami ze spleśniałym żarciem do burmistrza tylko się zmarszczył , powyrzucałam trutkę na szczury bo była porozsypywana obok kojców .Narobiłam grandy bo wsadzili psa po wypdku do budy zdychał tam trzy dni jak do psów pojechaliśmy jak zawsze to się o tym dowiedziałam nie kazali do niego podchodzić bo taki jakiś , ja jestem upierdliwa weszłam a pies tylko oddychał osrany byłam na Policji , dzwoniłam do weta powiedziałam że zapłace ze swoich byle przyjechał i go uspił wet nasz wet w Strzelnie powiedział ze nie przyjedzie .Zadzwoniłam do Bydgoszczy przyjechał wet z tamtąt a pies już nie żył , potem porobiłam zdjęcia wrzuciłam w internet i dostałam zakaz wstepu do psów w szczególności ja .Niech nikt nie pisze mi żebym do nas odprowadziła jakiegoś psa bo to tak jak bym go już z kazała na dożywocie tylko dlaczego ze nie miał szczęścia , że sie urodził czy że trafił na głupiego pana ...........

Link to comment
Share on other sites

Trzeba rozsylac wątek ,by ratować tę tę sunieczkę malenka i bezbronną ...pewnie potrącilo jaa auto albo ja może ktos wyrzucil w biegu ?? takie malenstwo bezbronne ...
[INDENT] [IMG]http://img4.imageshack.us/img4/6743/dscf7493t.jpg[/IMG]
[IMG]http://img15.imageshack.us/img15/8589/dscf7495is.jpg[/IMG] [/INDENT]

Edited by Olga7
Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']Lidia napisała na PW żeby kupić karmę. Poradźcie jaka karma byłaby dla tej kruszynki najlepsza, to zamówię.[/QUOTE]

może Acanę? np.[url]http://allegro.pl/acana-adult-small-breed-7-5kg-evanger-s-i2025505197.html[/url]
czy coś tańszego ma być?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...