Jump to content
Dogomania

Suczka zakopana żywcem za tęczowym mostem


ULKA12

Recommended Posts

  • Replies 812
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='WILCZUREK']Zaczynam nienawidzić Wietnamczyków.... [URL]http://www.tvn24.pl/0,1731209,0,1,mialy-trafic-na-stol-uratowane,wiadomosc.html[/URL]

JAK MOŻNA ZJEŚĆ PSA ???????????????????????????????????????????????????????????[/QUOTE]
................:(

Edited by karolkamadry
Link to comment
Share on other sites

[quote name='WILCZUREK']Zaczynam nienawidzić Wietnamczyków.... [URL]http://www.tvn24.pl/0,1731209,0,1,mialy-trafic-na-stol-uratowane,wiadomosc.html[/URL]

JAK MOŻNA ZJEŚĆ PSA ???????????????????????????????????????????????????????????
Kapitanie Thirakiat Thongaram - dziękuję :lol:[/QUOTE]




brak słow !!!!

Link to comment
Share on other sites

a zasyfiałego psa prosto ze schronowego kojca do łóżka byś wzięła? to teraz wyobrax sobie wychuchaną, wypielegnowaną świnię, o umiejętnościach społecznych, emocjonalnych i intelektualnych na poziomie psa (jeśli nie wższych).

wszystko to kwestia nabytych przyzwyczajeń. my, ludzie, nie jesteśmy racjonalni.

luknij sobie na to :-)

[IMG]http://i536.photobucket.com/albums/ff323/sleepingbyday/pig-dog.jpg[/IMG]


albo na toŁ

[IMG]http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/e/e4/Pet_pig.jpg[/IMG]

i jeszcze takie, a co:

[IMG]http://www.oneinchpunch.net/wordpress/wp-content/uploads/2007/02/pig2.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cantadorra']Romenka, czy coś wiadomo o psiakach? Mam na myśli pekińczyka i onka.[/QUOTE]
Niestety. Byłam szukałam i ślad przepadł! Szukam w necie ogłoszeń ale nikt nic nie pisze! Może sasma napiszę ogłoszenie że poszukuję błąkających się dwóch psiaków onka i pekinka?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='romenka']Niestety. Byłam szukałam i ślad przepadł! Szukam w necie ogłoszeń ale nikt nic nie pisze! Może sasma napiszę ogłoszenie że poszukuję błąkających się dwóch psiaków onka i pekinka?[/QUOTE]
Dobry pomysł. Szkoda, że psiaki nie wiadomo gdzie się podziewają. Może już w schronie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cantadorra']Dobry pomysł. Szkoda, że psiaki nie wiadomo gdzie się podziewają. Może już w schronie.[/QUOTE]
Facet ze straży zapewniał mnie że nikt chycla nie wezwie do łagodnych psiaków więc muszę gdzieś być ;( Ale ja już obietnicom aż tak nie wierzę ;( Zresztą one poszły w stronę ul Zielonej a tam właśnie mieszka hycel ;( Pani weterynarz z Serocka ;(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='WILCZUREK']Ja osobiście projektu "obywatelskiego" nie popieram.... Chwilowo ten co jest (a jak jest - proszę zapytać posla Suskiego) - jest lepszy. Szczególnie w części mówiącej o penalizacji, czyli o karalności sprawców przestępstw.
Potter się podnieca...... za bardzo i nie potrzebnie. Trzeba najpierw wnikliwie przeczytać obowiazujacą ustawę - i tzw. "Projekt Obywatelski". Ten drugi powinien raczej nazywać się "Lobby drobiarskim".
Ilu z Was przeczytało jedno i drugie - co?[/QUOTE]

Jeszcze raz w temacie nowej ustawy i rzeczywistości jaka jest.... nadal na Allegro różne osoby oferują sprzedaż Szczeniąt i dorosłych Piesów.... nie z hodowlii - lecz wlasnie z "pseudohodowlii"....
Ja tam regularnie od dwóch tygodni wchodzę i przy każdej "watpliwej aukcji" zaznaczam/klikam na "Zgloś naruszenie zasad" (na dole po prawej stronie) - wysylam do adminów portalu Allegro informację, że jest to oferta niezgodna z obowiązującą ustawą.
Sledzę toto wszystko na bieżąco - ale sam nie dam fizycznie rady je wszystkie zablokować.....
Zablokowałem i usunąłem już ponad 700 takich "ofert"; są one już fizycznie usunięte z Allegro ale.... ja już nie wyrabiam..... oczka i bóle głowy od siedzenia na lapku..... proszę ! pomóżcie też to robić !!!

Link to comment
Share on other sites

On wcale nie chciał ze mną iść! Jego ciężko bardzo jest zawołać jeśli jego kompan (3 dni temu ON-ek) a teraz haski się oddalał! Musiałam go wziąć na ręce obroże przywiązać i smycz wtedy dopiero zmusiłam go do zostania! Jeśli się zgubił to patrząc po ogłoszeniach nikt go nie szuka ;( Pytałam się również ludzi i nikt go nie kojarzy natomiast znalazłam psa imieniem Łajza która właśnie umiera na oczach ludzi którzy ją dokarmiają ;( Założę wątek suni ;( ale nie wiem czy zdążę ;(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday']niestety, ale tak samo, jak świnię.[/QUOTE]

Masz rację dlatego nie jem mięsa, nie mogłabym

[quote name='sybillas']Prawda niestety jest taka, że świnia jest bardziej inteligentna od psa, a całe swoje życie cierpi po to żeby na końcu wylądować na czyims talerzu. Czy pies, koń czy świnia- dla mnie nie ma różnicy - Nie zabiłabym i nie zjadła żadnego z nich![/QUOTE]

Są szalenie inteligentne :) i takie śliczne :)

[quote name='sleepingbyday']a zasyfiałego psa prosto ze schronowego kojca do łóżka byś wzięła? to teraz wyobrax sobie wychuchaną, wypielegnowaną świnię, o umiejętnościach społecznych, emocjonalnych i intelektualnych na poziomie psa (jeśli nie wższych).

wszystko to kwestia nabytych przyzwyczajeń. my, ludzie, nie jesteśmy racjonalni.

luknij sobie na to :-)

[IMG]http://i536.photobucket.com/albums/ff323/sleepingbyday/pig-dog.jpg[/IMG]


albo na toŁ

[IMG]http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/e/e4/Pet_pig.jpg[/IMG]

i jeszcze takie, a co:

[IMG]http://www.oneinchpunch.net/wordpress/wp-content/uploads/2007/02/pig2.jpg[/IMG][/QUOTE]

Świnka mojego dziadka...dożyła starości. Była nie tylko przyjacielem, była członkiem rodziny. Pilnowała obejścia nawet lepiej niż pies. Do domu też wchodziła i nikt nie widział w tym problemu. Jako malutki prosiaczek spała na swoim posłanku. Raz tylko nabrudziła, kiedy weszła utytłana błotem. Została skarcona i wyszła obrażona. Chrumka potrafiła się obrazić i to zaprezentować. Kiedy dziadek wyzwał ją od brudnych świń uniosła się honorem i wyszła na podwórko tarzając się w kałuży. Dziadek powiedział.: Crumka wracaj a ona majestatycznie kręcąc zadkiem i z wysoko podniesioną głową poszła do obory i siedziała w niej cały dzień.
Nie wyobrażam sobie, że mogłabym ją zjeść....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='WILCZUREK']" a zasyfiałego psa prosto ze schronowego kojca do łóżka byś wzięła?"
Tak - ja bym wziął..... juz nie raz to robilem....
Sorry - nie ma " zasyfiałych psów". Dla mnie nie![/QUOTE]
Zgadzam się, dla mnie tez nie, każdego z nich ucałowałabym w pyszczek. Sorry, ale nie każdy musi być wegetarianinem (psy też nie są), a w naszej kulturze pies i świnia to jednak nie to samo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='arabiansaneta'] w naszej kulturze pies i świnia to jednak nie to samo.[/QUOTE]

No właśnie...kulturze...A co to takiego ta kultura :niewiem:...bo jakoś mało jej na świecie...

Widocznie nie jestem z tego świata...bo nie jadam mięsa...żadnego i dobrze mi z tym :)

Edited by Marinka
Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

fragment wypowiedzi WILCZURKA doktórej pragnę się odnieść:
waldi481: mam glejaka wielopostaciowego. Wiesz co to jest? Jak nie - to poszukaj gdziekolwiek, np. na Wikipedii. I moze zrozumiesz, że pewne sprawy mam "w ŻYCI ew w ŻOPIE". Szczególnie "kłopoty z prawem". Patrz.... jestes Ela na wolności - tak? I dopchać się do lekarza pierwszego kontaktu - a juz szczególnie specjalisty! - się nijak możesz.... A jakbys byla skazana i osadzona - to na każdy poranny meldunek do oddzialowego "spod celi" - po godzinie, dwóch - jesteś na wizycie u doktora.... Może to jest i droga i wyjście? Teraz to i osadzeni Piesa/sy mogą "pod celą" mieć.... A co mi więcej potrzeba? :P
Tak w razie czego..... ze dwie, trzy paczki od Dogomaniaków dostanę? Nic tam z mięsa....

Tak się składa,że nasz wielki przyjaciel odszedł na glejaka więc wiemy co to jest.
Jesteś facetem i chcesz mścić-ja to rozumiem.Myślisz,że ja nie chcę?Że nie jest mi wstyd za kraj gdzie nie można sobie z niczym poradzić?Za państwo,które nie chce?nie umie?nie potrafi?dostrzec problemu bezdomności-nadpopulacji zwierząt bezdomnych?Że nie chciałabym kogoś mocno uderzyć za to co spotkało tę sunię?
Że nie chciałabym jak owa Angielka,która nie mając już nic do dania dla ukochanych słoni wezwała do ich odstrzelenia 5 strzelców wyborowych,bo wiedziała że jak odejdzie to okoliczni mieszkańcy je zatłuką?
Samosąd jednak nie jest czymś co popieram i dlatego prosiłam abyś dobrze to przemyślał.
Nie przeszkadzam więcej.
EOT
Elżbieta

Link to comment
Share on other sites

[quote name='romenka']Niestety. Byłam szukałam i ślad przepadł! Szukam w necie ogłoszeń ale nikt nic nie pisze! Może sasma napiszę ogłoszenie że poszukuję błąkających się dwóch psiaków onka i pekinka?[/QUOTE]

koniecznie do hycla, chocby telefon.

[quote name='WILCZUREK']" a zasyfiałego psa prosto ze schronowego kojca do łóżka byś wzięła?"
Tak - ja bym wziął..... juz nie raz to robilem....
Sorry - nie ma " zasyfiałych psów". Dla mnie nie![/QUOTE]

oj tam, oj tam, lepiej się do świni odnieście cwaniaki - przeca wiadomo, o co mi chodziło :-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...