Jump to content
Dogomania

Suczka zakopana żywcem za tęczowym mostem


ULKA12

Recommended Posts

Nie powinniśmy mówić o zemście. Gnoja trzeba dorwać, bo skoro potraktował tak Odi, to zapewne tak samo traktuje inne psy. Nie twierdzę, że każdego zakopie żywcem, ale może trzyma w chlewie, może w piwnicy, może bije... Na pewno poniewierał, może ma jeszcze inne psy i je poniewiera i jeśli nie spotka go kara, robił będzie tak dalej z kolejnymi.
Wierzę, że tak czy siak los mu odpłaci, tyle, że szkoda tych zwierząt, którym może jeszcze zrobić krzywdę.
Dlatego znalezienie tego śmiecia jest warte zachodu.



Jeszce jedna refleksja- losy Odi mogą być bardziej zawiłe. Hodowca mógł ją komuś sprzedać, ale ona mogła być dawno temu oddana w inne ręce, mogła zostać skradziona i trafić do pseudo,itp.

Edited by toyota
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 812
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dokładnie tak myslę -jesli ktoś tak potraktował psa z pewnoscią NIE MOZE miec innych zwierzat .Jesli je ma trzeba je zabrac , NATYCHMIAST .Tak jeszcze wertowałam artykuły o Odi .Doczytałam , ze byly slady auta , czyli jakby ktos tam psa przywiozł .Jesli ktos zna myszkow , wie gdzie to jest , moze tam chodzą jacys menele , pijaczki , moze ktos cos jednak widział , moze skopiowac fotki psa i tam pochodzic popytac . CZesto takie pijaczki duzo widzą i wiedzą a za parę groszy na alkohol mogą powiedzieć .Jesli były slady kol policja powinna mniej więcej wiedziec czy to było male czy duze auto . Pewnie , ze losy Odi mogły byc rozne ....

Link to comment
Share on other sites

"WILCZUREK" napisał wczoraj, że zwiększył wysokość nagrody do 250 tys.zł. Może jestem niedoinformowana, ale nie znalazłam w żadnej myszkowskiej ani częstochowskiej prasie , wzmianki o takiej nagrodzie ! Mało tego, nie było też ogłoszenia o poprzedniej nagrodzie w kwocie 100 tys. zł. Jak nagroda ma zadziałać, skoro wiemy o niej tylko my - "dogomaniacy" ? :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cyranka']"WILCZUREK" napisał wczoraj, że zwiększył wysokość nagrody do 250 tys.zł. Może jestem niedoinformowana, ale nie znalazłam w żadnej myszkowskiej ani częstochowskiej prasie , wzmianki o takiej nagrodzie ! Mało tego, nie było też ogłoszenia o poprzedniej nagrodzie w kwocie 100 tys. zł. Jak nagroda ma zadziałać, skoro wiemy o niej tylko my - "dogomaniacy" ? :shake:[/QUOTE]

Dokładnie :roll: Dlatego właśnie próbowałam dotrzeć do blogerów z Myszkowa. Myślę, że zwiększanie nagrody nie ma sensu, raczej chodzi o dotarcie z informacją o niej do Myszkowa i okolicznych miejscowości. Czy Myszków ma jakiś lokalny portal ogłoszeniowy? Może tak spróbować? Ale to już chyba Wilczurek sam musiałby takie ogłoszenie zamieścić. Były na wątku osoby z Myszkowa, może rozlepiłyby troche plakatów, ogłoszeń na mieście?

Link to comment
Share on other sites

POMOCY!!!!
Ten śliczny Onek razem z pekinkiem potrzebuje pomocy ;( Ktoś prawdopodobnie wyrzucił je z samochodu :( Bardzo się siebie pilnują :(
[IMG]http://img11.imageshack.us/img11/3188/p1110021s.jpg[/IMG]
[IMG]http://img705.imageshack.us/img705/2263/p1110020o.jpg[/IMG]

[IMG]http://img408.imageshack.us/img408/9822/p1110025b.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

W Serocku koło W-wy :( Nie mogłam ich zabrać więc zostawiłam je tam ;(Za ok godzinę pojadę zobaczyć gdzie one są ale od rana siedzą ponoć w tym jednym miejscu a nikt ich wcześniej nie widział. Bardzo się pilnują!!!!Onek jest spokojny,zrównoważony i pilnuje pekinka ale boi się człowieka -nie podchodzi pekinek znowu szczekliwy do innych psów ale nie agresywny do ludzi,taka przylepka :) Mogłam zabrać pekinka ale co z owczarkiem ?Koci Świat myślę że by po niego przyjechali jednak nie mogłam owczarka samego sobie zostawić bo widać psiaki są strasznie ze sobą zżyte :(

Link to comment
Share on other sites

Co za podły świat! Piękne psy. Że też los nie obdarzył mnie większą ilością metrów mieszkalnych albo chatką z ogródkiem! Pojechałyby do mnie... Nie chciałabym, żeby były rozdzielone :(

arabiansaneta, niestety, życie to nie film. Wszystkie techniki operacyjne, zaangażowanie ludzi, laboratorium, to koszty, nie łudźmy się, tu nie chodzi o morderstwo ludzia, mafię czy fabrykę narkotyków - TYLKO O PSA :( Niestety :(

Pomysł z ogłoszeniami w prasie jest dobry! Poczekajmy na Wilczurka, to jego decyzja. Strasznie musiał to wszystko wczoraj przeżyć, ja mam gęsią skórkę po tym wszystkim, i potworne poczucie bezsilności...

Edited by Isiak
Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday']250 tysięcy???

zaczynam żałować, ze nie znam drania.[/QUOTE]


Ja też.
Marzy mi się stworzenie takiego schroniska WZORCOWEGO, takiego jak w Szczecinku (znam je tylko z dogo). Ocieplane boksy, duże wybiegi dla góra 2 psów, żeby sie nawzajem nie krzywdziły. Dobrze wyposażony gabinet wet., sterylki, wolontariat i wizyty PA oraz kontrole po adopcji i w razie nieodpowiednich warunków - odbieranie psa.
Raczej tego nie zrealizuję :p.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cantadorra']Romenka, poszukaj megii1, ona jest z Serocka. Porozsyłaj te zdjęcia na wątki.[/QUOTE]
Ja już dzwoniłam.Pierwsze co zrobiłam to dzwoniłam do Megii1 niestety Megii1 nie da rady teraz wziąć już ani jednego psa ;( Dobra jadę zobaczyć gdzie one są....

Link to comment
Share on other sites

cholera nie ma!!!!!!!!!!!!!!!! Przeszukałam wszędzie po jednej stronie ale nie ma :( Na drugą stronę ulicy już nie jechałam bo deszcz zaczął padać a ja z dwójką dzieci na rowerach! Nic jutro pojadę zobaczyć ;( Owczarek się na mnie wkurzył bo byłam za natrętna do nich i poszedł a za nim pekinek i po tamtej stronie właśnie szukałam ich ale ślad przepadł :( Na szczęście tam im nic nie grozi byle nie poszli w stronę obwodnicy :( Jutro popytam się też ludzi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='toyota']Ja też.
Marzy mi się stworzenie takiego schroniska WZORCOWEGO, takiego jak w Szczecinku (znam je tylko z dogo). Ocieplane boksy, duże wybiegi dla góra 2 psów, żeby sie nawzajem nie krzywdziły. Dobrze wyposażony gabinet wet., sterylki, wolontariat i wizyty PA oraz kontrole po adopcji i w razie nieodpowiednich warunków - odbieranie psa.
Raczej tego nie zrealizuję :p.[/QUOTE]
Więc tak: po pierwsze - temat Odi na razie "zawieszamy". Może kogoś ta decyzja zdziwi albo zszokuje - ale tak.
Na obecną chwilę ani nie chcę ani nic więcej powiedzieć nie mogę. Sprawy idą swoim tokiem i tak na chwilę obecną to ma być.
Co oczywiście nie znaczy, że "oczy i uszy nie maja być szeroko otwarte".
Po drugie: info o podwyższonej nagrodzie jest. Na stronie Myszkowa - naszemiasto - w komentarzach. Tu ---> [URL]http://myszkow.naszemiasto.pl/artykul/1221395,myszkow-uratowany-owaczarek-nie-przezyl-psa-trzeba-bylo,id,t.html#75ff05aef59c5eb7,1,3,3[/URL] i tu ---> [URL]http://myszkow.naszemiasto.pl/artykul/1218897,zakopany-zywcem-pies-odpoczywa-w-myszkowskim-schronisku,id,t.html?kategoria=678#3dec56c8d916095e,1,3,60[/URL] . Z ogłoszeniami - lokalna prasa, ew. inne media (ogłoszenia i platne i gratisowe) chwilowo się wstrzymujemy. Być może juz one potrzebne nie będą. W razie potrzeby uruchomić to w każdej chwili będzie można.
Temat schroniska w Szczecinku: toyota - popieram Cię w całej rozciagłości. Jeżeli tak to można określić - to "schronisko marzeń". Wiem co mówię, byłem, widzialem. Z tego wlasnie Schroniska przywiozłem do Wrocławia 25 listopada Nukę (wtedy jeszcze Malgosię). Tą ON-kę podpaloną żywcem. Przypominam - Jej wątek jest tutaj ---> [URL]http://www.dogomania.pl/threads/211500-ONka-podpalona-żywcem-MA-KOCHAJĄCY-DOM[/URL]!!! Serdeczne pozdrowienie dla Wspanialej P. Marii ( mariamc z Dogo - Szefowa tego schronu) i dla Całej, Wspanialej Załogi tego schroniska również!!!
Ostatnia sprawa: jestem po nocnych rozmowach z Maćkiem Anasharem. Dotyczyły one wstępnego projektu, który razem planujemy. Ma być to fundacja dla ON-ków typu "non profit". Mamy już wstępnie określony kapitał zakladowy. Nad statutem będziemy pracować. Przypuszczam, że organizacyjnie to jakiś czas potrwa - liczymy na pomoc Życzliwych Osób w zakresie przebrnięcia przez procedury prawno-organizacyjno-administracyjne. Kontakt albo do mnie na kom., PW lub mail [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] .
Być może również Maćkowy portal Owczarków w Potrzebie - po przekształceniach będzie i stroną wykluwającej (a raczej "szczeniacej" :D ) się fundacji...
Vide tu ---> [URL]http://owczarki.eu/start[/URL] i tu ---> [URL]http://anashar.net/[/URL] (Maciuś - widzisz? Jesteś PROMOWANY !!! :D:D:D
I jeszcze: [URL]http://www.youtube.com/watch?v=sk3jQAHW_8Q&feature=plcp&context=C344d33bUDOEgsToPDskLnsNpHVHWfT6dmJ4iM6fG9[/URL] Maciek z Rocky'm
[*]
[*]
[*] - Piesku.... pamiętamy, tęsknimy......
Wstępnie mam już projekt samej nazwy, ale przed konsultacjami z Maćkiem nie chcę jeszcze jej podawać do publicznej wiadomości. W kazdym razie - na PIERWSZYM miejscu ku pamięci Ody. I nie tylko.... :)
Jezeli ktoś ma również jakiś ciekawy pomysł na tą nazwę - sugestie mile widziane; czasem "burza mózgów" daje extra rezultaty.
Spoxik, będzie dobrze - trzeba się czymś konstruktywnym zająć....
Uwazaj toyota.... Twoje marzenie może zacząć się spełniać..... Może i Ty nam będziesz potrzebna? ;)

Edited by WILCZUREK
Link to comment
Share on other sites

Strasznie leżą mi na sercu te dwa psiaki!
Jakbym wzięła pekinka to bym miała wyrzuty co do Oneczka a teraz mam wyrzuty że ich nie ma przeze mnie! Jutro poszukam ale co z tego jak znajdę? Onek widać starowinki a pekinek młodziak! Pekinczyk molestował oneczka/ę jak leżała więc mogę się domyśleć że to sunia ale czy możliwe jest to że dlatego razem się trzymają bo ona to suka on to pies? No mówię Wam wyglądało mi to na niesamowitą przyjaźń bo jak Onek odchodził pekinka nie dało się zawołać tylko szedł twardo za nim musiałam ja podchodzić do niego i wtedy onek się kładł wtedy dopiero pekińczyk podchodził do mnie!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...