Jump to content
Dogomania

Owczareczka po wypadku, potrzebne $ na operację-prosimy


karolina1981

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jestem na zaproszenie javeny;
ten fachowiec co robil pierwsza operacje powinien zostac dokladnie poinformowany o tym jak ja spieprzyl :cool3:
czyli teraz czekamy co sie zadzieje u ronji?
o rany - rece mi wisza do podłogi;
moge tylko towarzyszyc i trzymac kciuki; finansowo dno, domowo-tymczasowo dno;
jak sie wygrzebie z kanisa, to moze postaram sie pomoc bazarkami, ale to pewnie bedzie juz grubo za pozno...

Link to comment
Share on other sites

dzwonilam do weta i:

wczoraj miala wyciągniętę te śrubasy i dzisiaj bedzie miała operację, bo nie mógl od razu jej operować. Mówił, że czuje sie dobrze, leży sobie i caly czas merda ogonkiem, a do innych psów , jest bardzo spokojna i w ogóle mowił, że jest rewelacyjna:), ale bardzo sie o nia martwi bo suńka bedzie potrzebowała teraz duzo milości:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karolina1981']dzwoniłam do myszy1 o nr do Ronji, niestety nie podała mi, poza tym mówila, że nie ma miejsca a jeszcze do takich kalek to juz wogóle[/QUOTE]

To świetnie, że jednak jest szansa ma miejsce u ronji, to faktycznie byłaby najlepsza opcja- fajne, drewniane boxy wewnątrz domu, ciepło, opiekunowie cały czas mają sunię na oku i doświadczenie w połamańcach :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata Balu']Ostrów Wielkopolski, 50 km od Wroclawia, 60 od Poznania[/QUOTE]

100 km od Wrocławia i niecałe 120 od Poznania ;))

[quote name='GOSIEK1']Przeklejam z molosów :

Jestem w szoku[IMG]http://www.forum.**********/images/smilies/hot2.gif[/IMG]
Byłam w tym schronisku, jak kierownikiem była kobieta (nazwiska nie pamiętam)...wpadałam tam o różnych porach - kojce czyste, w pomieszczeniu czysto...Psy miały koce...coś, na czym mogły leżeć....Ciągle wpadali wolontariusze, którzy wyprowadzali psy na spacery (młodzież) ...

Jak to możliwe, żeby zamienić to w taki syf.... [IMG]http://www.forum.**********/images/smilies/hot2.gif[/IMG]

Ta oneczka na pewno nie może tam zostać...
Konta na dogomanii nie posiadam. Mój e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Gdyby jeszcze jakaś pomoc była potrzebna poza dt, którego niestety nie mogę zapewnić, to proszę do mnie pisać. Może uda mi się pomóc. Jestem z Ostrowa.

(Jeśli ktoś może to niech zamieści tą wiadomość na wątku suni)[/QUOTE]


Teraz też jest czysto ale tak to jest jak robi się stronniczy reportaż o godzinie 8 rano zaraz po otwarciu schroniska gdzie pracownicy nie zdążyli posprzątać po nocy. Ciekawe że nie ma wywiadu z żadnym weterynarzem który mógłby potwierdzić zarzuty stowarzyszenia które od początku roku jest uprzedzone do nowego kierownika. Psy mają koce, na filmie widać że i ONka ma koc, tylko że zwinięty w kłębek , z boku , tak sfilmowany żeby nie było go widać. A wolontariat nadal wpada i wyprowadza psy, wolontariat to nie tylko kilka osób ze stowarzyszenia którzy byli w tym roku aż 10 razy!
Od nowego roku będzie nowy kierownik, ciekawa jestem czy do tego kierownika stowarzyszenie będzie równie uprzedzone i tak samo będzie mu przeszkadzać zamiast pomagać.

Trzymam kciuki za sunię. Jak będę w schronisku to zrobię reportaż jak jest na prawdę ;)

Link to comment
Share on other sites

Co za bzdury Malwi opowiadasz, ostrow24.tv przyjechało po godz 11. Przestań się kłamczucho wypowiadac i mydlic ludziom oczy. Jakoś dziwne, że ty jedyna uważasz ze w schronisku jest super, a cała reszta osób działających na rzecz zwierząt na terenie gminy Ostrów uważa zupełnie co innego.

Stowarzyszenie straciło do ciebie zaufanie bo kłamałaś i parokrotnie zawiodłaś wszystkich. Teraz odgrywasz się za to, że nikt nie chce już z toba nawet rozmawiac?

Link to comment
Share on other sites

missy nie wypowiadaj sie na mój temat, już awantury szukasz? jak zwykle, skończyłam rozmowę z tobą i całym stowarzyszeniem dawno temu. wyraziłam swoją opinię na ten temat , tak się składa że w schronisku jestem częściej od was, więc sory, ale wiem lepiej jak jest na co dzień.
To nie jest wątek potyczki między mną a stowarzyszeniem tylko owczarki , i daj już spokój z tym jeżdżeniem po mnie na każdym wątku na jakim się pojawię.
skoro stowarzyszenie jest takie dobre to dlaczego nie wzięliście suni pod swoją opiekę tylko ślepe szczeniaki ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...