Jump to content
Dogomania

Maleńka Gaja ...


martaipieski

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Lobaria']Jeśli chcesz poznać tego dżentelmena po lewej, to daje linka

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/207520-Blunio-szcz%C4%99%C5%9Bliwy-w-DS-u-Lobarii-zbiera-grzybki-D-D-D-D[/URL]!!!

To dzięki Niemu zalogowałam się na dogo i już tu [I]wsiąkłam[/I];)

Od 10 czy 11 strony bombarduję wątek fotami Blunia... jak szalona...
Miłej lektury...[/QUOTE]

To tak jak ja z Zorbą z avatarka ... też zostałam na dogo :)

Już biegnę .... zmiana miejsca chwilowo bardzo pożądana ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lobaria']Ja też ta przedpotopowa;) - klub w siłę rośnie:lol:[/QUOTE]

Dobrze wiedzieć, że jest nas więcej, chociaż nie wiemy jakie są granice wiekowe tego klubu. Może ja jestem najmłodsza?? :eviltong: :cool3: Na pewno bym chciała hehe

No ale to wątek o Maleńkiej kudłatej, a nie o nas ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasjas']Dobrze wiedzieć, że jest nas więcej, chociaż nie wiemy jakie są granice wiekowe tego klubu. Może ja jestem najmłodsza?? :eviltong: :cool3: Na pewno bym chciała hehe

No ale to wątek o Maleńkiej kudłatej, a nie o nas ;)[/QUOTE]

Klub nie ma górnej granicy ... psioluby nie mają wieku, możemy się umówić, że jesteś najmłodsza :p

Malutka kudłaczka z pewnością znajdzie cudowny DT/DS , ma masę wdzięku i takiej bezradności w spojrzeniu, że od razu chwyta za serce.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewanka']Czym my się tu zajmujemy ? ;)

no dobra, odpowiem, po raz setny się tłumacze ze swoich decyzji ......

[B]NIE JEST ,[/B] bo napisałam, że moge zaoferować bezpłatny tymczas dla 2-kg pudliczki, ktrą sama znalazłam na stronie schronu, na kwarantannie, założyłam jej wątek, (w moim podpisie) , ale dodałam, co pewnie przeoczyłaś, że [B]musiałabym wziąć psiaka na PDT[/B],[B]żeby mieć na finansowanie wyciągniętej pudliczki.[/B]


Jestem z poprzedniego pokolenia niż większość z Was i nie mam, tak modnego obecnie, parcia na szkło :D[/QUOTE]

Wątek Dosi znam bardzo dobrze i stąd moje wnioski.

Nie rób z siebie biednej pokrzywdzonej tłumacząc się wszędzie swoją rentą, bo na zapłacenie kilku stek za psa w "potrzebie" z rzekomej pseudohodowli znalazłaś....
Biorąc psa na BDT wiesz o tym dobrze, że są pieniądze przeznaczone na leczenie i karmę pieniadze które dają ludzie, którym zależy na psach, więc nie gadaj, że Ty musisz a któregoś zarobić.

parcie na szkło? Ty masz parcie na wykorzystywanie ludzi za pomoc psu w potrzebie!

Litościwa Ewanka za 12 zł na dobę znowu powraca! Wstydziłabyś się kobieto....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rewelacja']Wątek Dosi znam bardzo dobrze i stąd moje wnioski.

Nie rób z siebie biednej pokrzywdzonej tłumacząc się wszędzie swoją rentą, bo na zapłacenie kilku stek za psa w "potrzebie" z rzekomej pseudohodowli znalazłaś....
Biorąc psa na BDT wiesz o tym dobrze, że są pieniądze przeznaczone na leczenie i karmę pieniadze które dają ludzie, którym zależy na psach, więc nie gadaj, że Ty musisz a któregoś zarobić.

parcie na szkło? Ty masz parcie na wykorzystywanie ludzi za pomoc psu w potrzebie!

Litościwa Ewanka za 12 zł na dobę znowu powraca! Wstydziłabyś się kobieto....[/QUOTE]

Tak uważasz? No to ci powiem, że na skutek brania zwierzaków na BDT mam w tej chwili jakieś 1300 zł długu w lecznicy; na Mańka który jest u mnie nie moge trzeci miesiąc uzbierać kasy za operację, na żarcie nie dostałam ani grosza!!!! Mam na DT 9 kotów, nie wiem, czy wpłaty litościwie od czasu do czasu podrzucane przez kogoś pokrywają 1/10 wydatków na żwirek i karmę. Kora, która jest na bezpłatnym "podtymczasie"- czyli ja za nią odpowiadam finansowo- nie ma w tej chwili ani na specjalistyczne jedzenie jakie powinna dostawać, ani na leczenie skóry.
I ani troche sie juz nie dziwię, ze ktos mówi wprost "nie stać mnie na bycie bezpłatnym domem tymczasowym"

Link to comment
Share on other sites

ja mam prośbę - jest wątek od dyskusji o BDT i PDT i jak tam jeszcze można nazywać i dodawać literki więc można tam sobie dyskutować - to jest wątek suni!


tutaj wieso dała propozycję - fajnie byłoby jakby się udało jednak to duże przedsięwzięcie bo kawał drogi, ale nie jest niewykonalne

Link to comment
Share on other sites

ja na ostatnie tymczasy uzbierałam na dogomani sporo, ale i tak sporo tez musiałam wyłożyć z własnej kieszeni, każdy tymczasowicz kosztuje..a zwłaszcza gdy wymaga leczenia, specjalnej karmy...a my nie mamy na własne rachunki a co dopiero na tymczasa:( tym bardziej że pomagamy wielu psom nie tylko 1, i tym sposobem grosz do grosza i wychodzi okazała sumka, i nie małe długi

i tak jak Malawaszka proponuje przenieśc się z dalszymi dysklusjami an odpowiednie wątki by nie zaśmiecać niepotrzebnie tego.....później ktos czegos nie doczyta o małej i wychodzi zamieszanie bo wątęk ma ,,100" stron a nie na temat

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']ja mam prośbę - jest wątek od dyskusji o BDT i PDT i jak tam jeszcze można nazywać i dodawać literki więc można tam sobie dyskutować - to jest wątek suni!


tutaj wieso dała propozycję - fajnie byłoby jakby się udało jednak to duże przedsięwzięcie bo kawał drogi, ale nie jest niewykonalne[/QUOTE]

:klacz::klacz::klacz::klacz:

Link to comment
Share on other sites

zapisuje się na wątek, chcę śledzić sprawę babulinki, ale wybaczcie, jeśli nie bedę za często pisac.

byłam przekonana, że ulvheddin tu zobaczę :-) :-)

nie chcę być czarnowidzem, ale niestety trzeba liczyć się z tym, że sunia w dt wyjawi rózne starcze przypadłości i to może zwiększyć koszty jej utrzymania. jakos tak jest, że psiaki wyrwawszy się z kiepskich warunków schronowych "orientuja się", że mogą sobie pozwolić na chorowanie (nie macie czasem takiego wrażenia?).
albo na wyjawienie objawów.

a najczęściej - na zauważenie objawów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']ja mam prośbę - jest wątek od dyskusji o BDT i PDT i jak tam jeszcze można nazywać i dodawać literki więc można tam sobie dyskutować - to jest wątek suni! [/QUOTE]
Ale dlaczego nam zabroniwujesz dyskutowywać :lol: Jeszcze dzień i Ewanka nam rozkaże posłanie psa do niej na płatny tymczas :lol:


Wieso, ja teraz nie mogę :( A poza tym tymczas mi sioorami zniszczył panele i jak nie dostanę kasy na nowe, to nie wezmę tymczasa :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wieso']witaj Martapieski,
szukam dla niej DT kolo Poznania, moglabym jej dac DT ale dopiero po Nowym Roku i szukala domku tutaj a jak by TZ sie zakochal to kto wie.....
Droga do mnie daleka niestety a sama nie moge przyjechac, potrzeba by bylo pomocnych rak....[/QUOTE]

wpisuje się na 'pomocną rękę'!
Czy dobrze rozumiem, że sunia byłaby odebrana z Piły i dowieziona w okolice Poznania?
Mała mnie tak urzekła, że mogłabym się podjąć takiej wyprawy, co prawda jestem z gdańska, ale drogę do Piły znam, a do Poznania to już rzut beretem (ostatnio odbierałam mojego obecnego tymczasowicza z poznania, który jechał do mnie aż spod Wrocławia):p
Zatem nie ma rzeczy niemożliwych:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KOSKA']wpisuje się na 'pomocną rękę'!
Czy dobrze rozumiem, że sunia byłaby odebrana z Piły i dowieziona w okolice Poznania?
Mała mnie tak urzekła, że mogłabym się podjąć takiej wyprawy, co prawda jestem z gdańska, ale drogę do Piły znam, a do Poznania to już rzut beretem (ostatnio odbierałam mojego obecnego tymczasowicza z poznania, który jechał do mnie aż spod Wrocławia):p
Zatem nie ma rzeczy niemożliwych:razz:[/QUOTE]
miałam cięzką noc :D i nie bardzo jeszcze u mnie z mysleniem :D czy ja dobrze rozumiem że zastanawiasz sie nad zaopiekowaniem sie sunią???
ona przebywa w Pile ale myślę że w granicach zdrowego rozsądku to ja mogę kawałek podrzucić, za pokryciem kosztów to może nawet do Gdańska


a mam też nowe info ze schroniska, sunie ocenili tam na 6 lat, ze względu na stan zębów i krzywy zgryz ciężko ocenic jej wiek. kochana grzeczna spokojna boi się gwałtownych ruchów, w schronisku zastanawiaja się czy ją strzyc bo zimno jest a ma kołtuny których raczej się nie rozczesze

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wieso']ja nadal podtrzymuje swoja propozycje, jezeli sunia nie znajdzie Dt do Nowego Roku, to ja postaram sie ja wziasc BDT.....transport do siebie tez zorganizuje.....temat z mojej strony uwazam za zamkniety....[/QUOTE]

Powtórzę, bo ważne.

DT na miesiąc dla kruszynki....

Link to comment
Share on other sites

dziewczynka słodka :) spory przodozgryz - cóż, jesli jej to nie przeszkadza, to jedynie kwestia urody ;)

[quote name='Ewanka'] .... mam najwyższą możliwą grupę inwalidzką i zakaz jakiejkolwiek pracy, kilka niuleczalnych chorób (m.in. rak, bardzo zaawansowany gościec, poważna choroba serca).

Atakujesz mnie od kilku lat, a ja cierpliwie Ci tłumaczę, że mnie nie stać mnie na BDT, bo mam 680zł renty, a lekarstwa kosztują 200/mies ...

skorzystaj z mojego zaproszenia i odwiedź nas, zobaczysz jak żyją artyści plastycy z dużym dorobkiem twórczym, w średnim wieku, którym wysiadło zdrowie, wcześniej niż by sobie tego życzyli.

Pzdrawim Cię serdecznie i zapraszam na kawę :)[/QUOTE]

z całym szacunkiem Evanko, ale ... to jak Ty się tymi wszystkimi psami zajmujesz? ... nie musisz odpowiadać, tak tylko mnie to zaciekawiło

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jambi'](...)
z całym szacunkiem Evanko, ale ... to jak Ty się tymi wszystkimi psami zajmujesz? ... nie musisz odpowiadać, tak tylko mnie to zaciekawiło[/QUOTE]

Zapraszam do nas , mieszkamy w samym centrum Pl, z każdej strony blisko :) ze stolicy 75km, ok.1.5h jazdy :)

..... najlepiej przekonać się osobiście ... nie uwierzyłabyś mi gdybym Ci to opisała :p

Czekam z pyszną aromatyczną kawą :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martaipieski']miałam cięzką noc :D i nie bardzo jeszcze u mnie z mysleniem :D czy ja dobrze rozumiem że zastanawiasz sie nad zaopiekowaniem sie sunią???
ona przebywa w Pile ale myślę że w granicach zdrowego rozsądku to ja mogę kawałek podrzucić, za pokryciem kosztów to może nawet do Gdańska


a mam też nowe info ze schroniska, sunie ocenili tam na 6 lat, ze względu na stan zębów i krzywy zgryz ciężko ocenic jej wiek. kochana grzeczna spokojna boi się gwałtownych ruchów, w schronisku zastanawiaja się czy ją strzyc bo zimno jest a ma kołtuny których raczej się nie rozczesze[/QUOTE]

Martapieski, chyba jednak miałaś ciężką noc;) albo ja w emocjach nie uściśliłam swoich intencji, a więc wyjaśniam:
[U][B][U]proponuję pomoc w transporcie [/U][/B][/U]suni z Piły do ew. DT w okolicach Poznania albo w inne miejsce. Tylko tak mogę pomóc, bo mam na swoim utrzymaniu cztery psiaki (w tym jeden przebył drogę spod Wrocławia).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...