Jump to content
Dogomania

Bezdomna sunia uratowała życie człowieka! ten człowiek uratował inną sunię,szuka domu


mari23

Recommended Posts

  • Replies 161
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='czerda']myślę że produkty-jedzenie i słodycze , kawa , papierosy -to byłoby dla niego najlepsze, taka paczka na Mikołaja , za dobre serce, bo je ma , ale oprócz serca ....niewiele rozumu, niestety[/QUOTE]

jakby za rozum paczki rozdawali,to sporo ludzi by ich nie dostalo....
dokladam sie do skarpety mikolajowej...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='czerda']myślę że produkty-jedzenie i słodycze , kawa , papierosy -to byłoby dla niego najlepsze, taka paczka na Mikołaja , za dobre serce, bo je ma , ale oprócz serca ....niewiele rozumu, niestety[/QUOTE]


jakby za rozum paczki rozdawali,to sporo ludzi by ich nie dostalo....
dokladam sie do skarpety mikolajowej...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nikaragua']za mała na Ritę, moim zdaniem[/QUOTE]

uratowała Kamila od ognia, tak sobie już wcześniej "kombinowałam", ze jakby piesek to Florek ( od patrona strażaków Św. Floriana)
ale sunia... hmmm..... Florcia? kto ma jakiś pomysł?

[quote name='Poker']tez jestem tego zdania.
Może jednak pomóc chłopakowi. Może zimowe rzeczy potrzebuje albo wpłacić chociaż po parę złotych na jego rzecz na konto mari23 i poprosić ją , by kupiła mu co najbardziej potrzebne.
Sunia jest śliczna. powinna szybko domek znaleźć.
Przyznaję się bez bicia ,że zaglądałam na Allegro.[/QUOTE]

niedawno zawiozłam mu 3 pary porządnych butów, bo prawie boso chodził... on ma jakiś zasiłek, ale to niewiele, w pracy nigdy dlugo nie wytrzyma.... biedny chłopak

kilka lat temu mieszkał u mnie chyba przez 2 miesiące, potem wrócił do mamy...on nawet na wrocławskim dworcu mieszkał, do mieszkania wrócił dopiero po śmierci matki, jakieś 2 lata temu, wtedy znów się do mnie zgłosił - bo nie miał do kogo po pomoc iść, od tamtej pory pomaga mu czerda i także jej mama

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nikaragua']za mała na Ritę, moim zdaniem[/QUOTE]

[quote name='Poker']tez jestem tego zdania.
Może jednak pomóc chłopakowi. Może zimowe rzeczy potrzebuje albo wpłacić chociaż po parę złotych na jego rzecz na konto mari23 i poprosić ją , by kupiła mu co najbardziej potrzebne.
Sunia jest śliczna. powinna szybko domek znaleźć.
Przyznaję się bez bicia ,że zaglądałam na Allegro.[/QUOTE]

[quote name='czerda']myślę że produkty-jedzenie i słodycze , kawa , papierosy -to byłoby dla niego najlepsze, taka paczka na Mikołaja , za dobre serce, bo je ma , ale oprócz serca ....niewiele rozumu, niestety[/QUOTE]

[quote name='togaa']Wzruszająca historia. Biedny chlopaczysko, biedna sunia...

Czy mozna sie dołozyć do mikołajowej paczki ? Jest konto? Zaraz wyczyszczę sobie skrzynkę bo wiem ze pełna...[/QUOTE]

[quote name='Kava']uwazam, ze Flora to piekne imie....


Mari, podaj mi wymiary tego chlopaka.... wielkosc buta itd....
mam czesto dostep do roznej dobrej odziezy, butow... etc[/QUOTE]

[quote name='czerda']poczekajmy na mari z paczką ona niech zdecyduje jak to zorganizować[/QUOTE]

ileż tu dobrych serc!!!

buty ma rozmiar 44
pomóc Kamilowi najlepiej " w naturze" czyli właśnie jakąś paczką z żywnością, taką świąteczną planowałam mu zrobić
sama nie wiem, jak to zorganizować - czerda potwierdzi, że Kamilowi pomagać trzeba mądrze i ostrożnie, inaczej "traci kontakt z rzeczywistością"
ja oczywiście chętnie się tym zajmę,przekażę oczywiście - od kogo ma mikołajkowe prezenty

a oto Kamil sprzed roku - z "naszą" Gretą

[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images46.fotosik.pl/1177/b9cd36465d49cdaemed.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ladymonia0610']Napisała do mnie kobietka z face czy jest możliwośc przekazania pieniążków pay-palem ..Odpisałam ze tak i podałam pay-pala Marinki.
Poprosiłam zeby dopisała ze dla Sznaucerki.[/QUOTE]

Na PayPalu mam już pieniążki, zrobiłam przelew do swojego banku i za max 3 dni powinny być na tym koncie. Następnie robię przelew na konto SHA

Link to comment
Share on other sites

Wzruszająca historia i zarazem smutna. Życie tworzy niesamowite scenariusze.
Jestem pełna podziwu dla mari23 i czerdy, że zawsze są na właściwym miejscu. Zwyczajne, a jednak niezwyczajne!

Gdybyście zbierały jakieś pieniądze dla Kamila, to poproszę o dane do wpłaty. Dużo nie mogę, ale wpłacę 10 zł.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mari23']dla Kamila to chyba moje prywatne konto podam, bo przez stowarzyszenie chyba się nie da, skoro to nie dla piesków[/QUOTE]

Tak, tak.
Podaj, i jak zbierze się już to wtedy zakupisz Mikołajow małe co nieco, można ładnie zapakować, w jakiś mikołajkowy niedrogi rożek z folią, będzie miło i tak świątecznie.
Myślę że każdemu jest miło kiedy wie że ktoś drugi o nim myśli.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...