Jump to content
Dogomania

Bezdomna sunia uratowała życie człowieka! ten człowiek uratował inną sunię,szuka domu


mari23

Recommended Posts

  • Replies 161
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Charli umarł w nocy
Mała jest w dt u mojej may , wykąpana i czeka na podróz do Poznania lub okolice skąd mają ja odebrać chętni do adopcjii ---bardzo na nią czekają ale trudno nam zzorganizować podróż
państwo są ze Szczecinka -z 500 km od nas , stąd pomysł, żeby dowieść ją do Poznania , za podróz zapłacimy
sunia jest ww kiepskim stanie -Kamil znalazł drugiego psa z którym była zamknietą i teraz boi sie psów ....
ale już lepiej dzisuaj
tylko mari czuje sie kiepsko
ale da radę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='czerda']Charli umarł w nocy
Mała jest w dt u mojej may , wykąpana i czeka na podróz do Poznania lub okolice skąd mają ja odebrać chętni do adopcjii ---bardzo na nią czekają ale trudno nam zzorganizować podróż
państwo są ze Szczecinka -z 500 km od nas , stąd pomysł, żeby dowieść ją do Poznania , za podróz zapłacimy
sunia jest ww kiepskim stanie -Kamil znalazł drugiego psa z którym była zamknietą i teraz boi sie psów ....
ale już lepiej dzisuaj
tylko mari czuje sie kiepsko
ale da radę[/QUOTE]

Kiedy będzie jechała do nowego domku?Kto podpisze umowe?Był sprawdzony dom?

Link to comment
Share on other sites

sunia czeka na jutrzejszy dzień-była barddzo zmęczona po pobycie u Kamila , jakś wylękniona , całą noc nie spała
ale już wczoraj uspokoiła się , spała tylko i jadła, znów jest wesoła
Beata zawiezie ja do żmigrodu dokąd przyjedzie jej nowa pani i tam podpisze umowę
sunia jest bardzo grzeczna i mądra, lubi inne psiaki i wszystkich ludzi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='czerda']sunia czeka na jutrzejszy dzień-była barddzo zmęczona po pobycie u Kamila , jakś wylękniona , całą noc nie spała
ale już wczoraj uspokoiła się , spała tylko i jadła, znów jest wesoła
Beata zawiezie ja do żmigrodu dokąd przyjedzie jej nowa pani i tam podpisze umowę
sunia jest bardzo grzeczna i mądra, lubi inne psiaki i wszystkich ludzi[/QUOTE]

A przy tym jest niezwykle śliczna :)

Poproszę Anię o sprawdzenie konta - z PayPala miało być przelane 100 złotych. Jeśli już będzie, jutro albo jeszcze dziś wieczorkiem pieniążki zostaną przelane - właśnie - na konto SHA?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']byli zainteresowani z fb ale nie wiem czy coś sie dzieje w tej sprawie[/QUOTE]

państwo z Fb właśnie, ze Szczecinka - wspaniali ludzie
mieli podobną sunię, staruszkę, bardzo chcą Florkę, wizyta będzie poadopcyjna, bo i czasu zabrakło i mojej "przytomności umysłu"
jutro mała jedzie a raczej państwo po nią przyjadą do Żmigrodu - tam dowiezie ją Beata i przekaże państwu - trzymajcie kciuki!

państwo sunię wysterylizują już u siebie, my zapłacimy tylko, bo sterylizacja Florki została odwołana z powodu nagłego pobytu pani wet w szpitalu

jest wpłata dla suni:
25,- Monika A. K. z Kamiennej góry

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marinka']A przy tym jest niezwykle śliczna :)

Poproszę Anię o sprawdzenie konta - z PayPala miało być przelane 100 złotych. Jeśli już będzie, jutro albo jeszcze dziś wieczorkiem pieniążki zostaną przelane - właśnie - na konto SHA?[/QUOTE]

Marysiu kochana :loveu::loveu::loveu: przypomnę się :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mari23']dobry pomysł, tylko podeślij namiary - do kogo przekierować chętnych[/QUOTE]

[quote name='Nikaragua']nie wiem do kogo, może do Poker - ona ma Braszkę [url]http://www.dogomania.pl/threads/215207[/url]
no nie wiem....[/QUOTE]


byłabym wdzięczna jakbyście też pokazywały stronę adopcyjną sznaucerów [url]www.sznaucery.rix.pl[/url] :modla: nie brak brodatych biedulek :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']byłabym wdzięczna jakbyście też pokazywały stronę adopcyjną sznaucerów [url]www.sznaucery.rix.pl[/url] :modla: nie brak brodatych biedulek :([/QUOTE]

to świetny pomysł (allegro ma prawie 200 wejść, ale czy telefony były to nie wiem)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nikaragua']to świetny pomysł (allegro ma prawie 200 wejść, ale czy telefony były to nie wiem)[/QUOTE]

jeśli podany był mój nr telefonu, to nikt więcej nie dzwonił, dostałam tylko maila, czy moglibyśmy sunie dowieźć do Warszawy ( adres mailowy mogę komuś "podrzucić")

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...