Jump to content
Dogomania

Bezdomna sunia uratowała życie człowieka! ten człowiek uratował inną sunię,szuka domu


mari23

Recommended Posts

  • Replies 161
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zycze Wam, aby kazde z Was spedzilo te Swieta tak jak tego pragnie. Tym z Was, ktorzy potrzebuja wsparcia, zycze aby je otrzymali. Tym, ktorzy sa chorzy, aby wyzdrowieli.Tym, ktorzy czuja sie samotni i nieszczesliwi, aby dostrzegli, ze otaczaja ich dobrzy, zyczliwi ludzie, a szczescie mozemy znalezc w nas samych.
Tym z Was, ktorzy lubia rodzinne spacery zycze pieknej, slonecznej pogody i sniegu skrzypiacego pod butami. Tym z Was, ktorzy chca po prostu odpoczac zycze spokoju. Tym, ktorzy pragna spotkac sie z przyjaciolmi i rodzina zycze jak najmilszego towarzystwa. A wszystkim nam zycze, abysmy pamietali, ze naprawde niewazne sa wszystkie umyte okna i jeszcze jedna salaterka swiatecznej potrawy. Ze wazne jest poczucie szczescia, milosci i afirmacji. Ze Swieta nie maja byc stresem lecz radoscia. A wiec:
Niech te Swieta przyniosa nam wszystkim radosc i pojednanie, niech przemina zdrowo, bez stresow i bez przejedzenia i przepicia. Niech sianko pod obrusem przypomni nam, ze nawet jesli nie zawsze mozemy sobie pozwolic na wszystko, to jednak nikt z nas nie umiera z glodu. Niech puste miejsce prze stole napelni nas radoscia wspomnien i wiara w pojednanie i spotkanie (kiedys, tam, moze w innym swiecie) z Osobami, ktorych zabraklo. Niech beda to Swieta Milosci do wszystkich Stworzen na tej ziemi, Radosci i doceniania Darow, ktore otrzymalismy, Wiary, ze zycie jest piekne i pelne Cudow i Nadziei.

Link to comment
Share on other sites

I ja także z całego serca życzę Wam wszystkim Świąt przepełnionych dobrem i radością !!!:loveu:
Niech to ogromne dobro, którym każdego dnia obdarzacie najbardziej skrzywdzonych i bezbronnych powróci do Was tysiąckrotnie !!!
:tree1::tree1::tree1::tree1::tree1:


i uważnie słuchajcie, co Wasze psiaki w Wigilię ludzkim głosem powiedzą ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dogo07']Pozdrawiam Was w ten piękny Świąteczny Dzień, kiedy wiele ludzi staje się naprawdę ludźmi, kiedy otwiera się wiele ludzkich serc :).
Mari23, chciałam złożyć Świąteczne życzenia dla Kamila :).[/QUOTE]


Bardzo, bardzo dziękuję za życzenia - takie piękne - od Kavy, od Dogo07
i życzę wszystkim dobrym ludziom, czyli Wam - aby te wszystkie życzenia się spełniły !!!

i jeszcze dziękuję w imieniu Kamila - bardzo się ucieszył, że ktoś o nim myśli..... niewiele jest takich osób....

a ja oprócz dwojga szczeniąt mam jeszcze "przed-wigilijnego gościa" czyli bezdomną, przerażoną sunię....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='czerda']mari a masz jej zdjęcia?[/QUOTE]
nie mam z dwóch powodów:
pierwszy - ona bardzo sie boi, nie chciałabym jej stresować
drugi - mam tylko pokrowiec od aparatu..... pojęcia nie mam jak i dlaczego zawieruszył mi się aparat fotograficzny, dzisiaj po powrocie z pracy robię "poświąteczne" porządki w moim pokoju....może go znajdę....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='czerda']mam prośbe mari-myślę że Aza miałaby większe szanse na dom jakby miała swój wątek i ogłoszenia , wiesz , że starsza jej nie zatrzyma , a sunia jest cudowna , zasługuje na kogoś kto na zawsze ja pokocha[/QUOTE]

Aza ma ogłoszenia, allegro zaraz sprawdzę i odnowię, jeśli się skończyło

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...