Jump to content
Dogomania

Bezdomna sunia uratowała życie człowieka! ten człowiek uratował inną sunię,szuka domu


mari23

Recommended Posts

  • Replies 161
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Poker']Ile może ważyć sunia?? To ważne dla mnie.[/QUOTE]

czekam na odpowiedź czerdy, wyjechała, więc to może być dopiero jutro rano

[quote name='Nikaragua']zapiszę sobie wątek, jeśli nie ma to zrobię jej allegro, tylko jakieś dane o jej cechach charakteru bym potrzebowała i jakiś nr tel do kontaktu[/QUOTE]

jest milutka i kontaktowa, posłuszna, trzyma się blisko człowieka nawet bez smyczy, młodziutka - niewiele to informacji niestety
kontakt do mnie: 504 252 274 email: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

bardzo, bardzo dziękuję za pomoc !!!:loveu::loveu::loveu:

idę do kuchni, bo 10 głodnych psów to nic w porównaniu z jednym głodnym facetem... :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mari23']
idę do kuchni, bo 10 głodnych psów to nic w porównaniu z jednym głodnym facetem... :evil_lol:[/QUOTE]
a co też leży z buzią przy misce ? ;)
Porównaj wielkość suni do jakiegoś psa. czy wielkości miniatury sznaucerka ?

Link to comment
Share on other sites

Jak trzeba to ja mogę poogłaszać sunie, tylko trzeba mi to napisać wyraźnie albo na pw bo mogę przegapić :).

A jeśli chodzi o paczkę dla Kamila, to może Mari23 by zbierała, i kupiła coś w naszym imieniu.
Bo każdy dużo nie musi dołożyć, a wiadomo samo wysyłanie też coś kosztuje, a tak to by na miejscu kupić i zrobić paczkę.
Ja skromnie 10zł.

Link to comment
Share on other sites

już jesrem-sunia nawet bez smyczy trzyma sie przy nodze
pierwsze dwa dni była bardzo smutna, ale dziecięcość zwyciężyła---uwielbia się bawić
waży ok 8 kg
jeśli nie jest za młoda wysyerylizujemy ją we wtorek u naszej kochanej wetki-jak uzbieramy to zapłacimy, ale jest też możliwość , że zapłaci gmina
Kamil dzwonił do mnie, mówiąc , że ją kocha i z nią śpi , dzięki czemu nie jest taki samotny, ale on wie , że nie może jej zatrzymać
codziennie dostaje jedzenie dla suni i dla siebie od mojej mamy, która ją wykąpała i sunie jest cudna
ma czarne oczy, pędzelki na uszach , jest skoczna , lubi wszystkich, zero agresjii, chętna do zabawy, jest cudna
zrobię jutro jeszcze zdjęcia

Link to comment
Share on other sites

monia-sunia jest bardzo spokojna , kąpiel zniosła bez ruchu

Kamil uratował już wiele psów
boże , jak on się teraz cieszy!!!
Smieje się , nosi ja rękach...
jest choć przez chwile szczęśliwy . bp jest komuś potrzebny
poszedł przeprosić do straży i powiedział , że jej do schroniska nie odda
będziemy jutro załatwiaćżeby mu anulowali mandat
to młody chłopak-ale bardzo skrzywdzony przez los, jest mu ciężko
gdyby nie mari23 już na pewno by go nie było...., tyle razy mu pomogła

w piątek dałam mu jajka , bo tylko to miałam w samochodzie----cieszył się jak dziecko......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mari23']czekam na odpowiedź czerdy, wyjechała, więc to może być dopiero jutro rano



jest milutka i kontaktowa, posłuszna, trzyma się blisko człowieka nawet bez smyczy, młodziutka - niewiele to informacji niestety
kontakt do mnie: 504 252 274 email: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

bardzo, bardzo dziękuję za pomoc !!!:loveu::loveu::loveu:

idę do kuchni, bo 10 głodnych psów to nic w porównaniu z jednym głodnym facetem... :evil_lol:[/QUOTE]

[quote name='czerda']monia-sunia jest bardzo spokojna , kąpiel zniosła bez ruchu

Kamil uratował już wiele psów
boże , jak on się teraz cieszy!!!
Smieje się , nosi ja rękach...
jest choć przez chwile szczęśliwy . bp jest komuś potrzebny
poszedł przeprosić do straży i powiedział , że jej do schroniska nie odda
będziemy jutro załatwiaćżeby mu anulowali mandat
to młody chłopak-ale bardzo skrzywdzony przez los, jest mu ciężko
gdyby nie mari23 już na pewno by go nie było...., tyle razy mu pomogła

w piątek dałam mu jajka , bo tylko to miałam w samochodzie----cieszył się jak dziecko......[/QUOTE]

tak, mari to wspaniala osoba....nie wiedzialam do tej pory ze angazuje sie nie tylko dla zwierzakow ale i dla wszystkich ktorzy pokrzywdzeni przez los pomocy potrzebuja....
zdejmuje przed nia i w tym miejscu kapelusz...

co to Kamila, to milo czyta sie twoje slowa czerda...
trzebaby sie zastanowic jak dalej postapic.... moze zostawic jemu mala po sterylce i pilnowac obojga pomagajac im nadal`?
mysle, ze nie wyrzadzi sie jemu przyslugi odbierajac mu jego ratowniczke....

Link to comment
Share on other sites

on nie jest w stanie sam sobą się zaaopiekować ...a co dopiero żywym stworzeniem....niestety , bywa , że musi z dnia na dzień iść do szpitala a mieszka całkiem sam -bez prądu, ciepłej wody, gazu
co wtedy z psem?
już kilka psów które uratował odwoziłam od niego na cito-bo ...nie mogły tam być , bo jego nie było
ale ostatnio dał znać że znalazł 7 szczeniaków od ludzi którzy sobie nie radzą i znalażliśmy w ciągu tyg, im domy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kava']t[B]ak, mari to wspaniala osoba....nie wiedzialam do tej pory ze angazuje sie nie tylko dla zwierzakow ale i dla wszystkich ktorzy pokrzywdzeni przez los pomocy potrzebuja....
zdejmuje przed nia i w tym miejscu kapelusz...[/B]

.[/QUOTE]
To ja jeszcze i czerdę dodam, wspaniałe jesteście, baby kochane!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']To ja jeszcze i czerdę dodam, wspaniałe jesteście, baby kochane!![/QUOTE]
tez jestem tego zdania.
Może jednak pomóc chłopakowi. Może zimowe rzeczy potrzebuje albo wpłacić chociaż po parę złotych na jego rzecz na konto mari23 i poprosić ją , by kupiła mu co najbardziej potrzebne.
Sunia jest śliczna. powinna szybko domek znaleźć.
Przyznaję się bez bicia ,że zaglądałam na Allegro.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...