Jump to content
Dogomania

Starsze wrocławskie TRÓJŁAPKI szukają ostoi!!!


sunia2000

Recommended Posts

  • Replies 302
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='sunia2000']Rozpędziłam się z kopiowaniem i cały mail poszedł, łąćznie z danymi - już poprawione!
Najlepiej żeby zainteresowani dzwonili lub pisali do mnie: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL], 509 277 122.
Co do pytań o łapę, to wg lekarza schroniskowego to niedoodratowania. Wg mnie nawet gdyby była szansa na uratowanie tej łapy to nie wiem czy bym się tego podjęła - to starszy pies, podczas narkozy różne rzeczy mogą się zdarzyć, do tego w tym wieku każdy proces gojenia jest sporo wydłużony. Co innego gdyby ta łapa przeszkadzała mu chodzeniu. Dziś byłam na ok30 min spacerze ze Śnieżkiem - dziadek nawet się nie zadyszał w przeciwieństwie do mnie jak musiałam za nim biegać:lol:Ja bym tej łapy nie ruszała i nie narażała psa na niepotrzebny ból, ale to już decyzja przyszłych właścicieli.
Śnieżek waży dokładnie 9,6 kg - ktoś wcześniej pytał:)[/QUOTE]

Sunia2000, czy odpisalas tej drugiej Pani- Pani Izie? To Ona pytala o wage Sniezka (miedzy innymi). Ten cytat w moim poscie nr. 243 to od niej.

Link to comment
Share on other sites

O to odp od Pani od wagi
Dziękuję bardzo za odpowiedź. Przemyśle raz jeszcze tą decyzję i odpowiem wkrótce. Sęk w tym wszystkim jest taki ze czesto również podrózuje busem lub pociągiem dlatego pieska musiałabym transportowac w transporterze dlatego tak pilnie orientuje się w wadze i wymiarach. Jednak może czasem istniałaby możliwość by zaopiekowała się nim moja znajoma. Potrzebuje troszke czasu by się zorientować dokładnie w sytuacji.

Link to comment
Share on other sites

Przecież psa nie musi się wieźć pociągiem czy busem w transporterze. Wystarczy mieć materiałowy kaganiec. Może trzeba to kobiecie uświadomić , żeby nie traktowała konieczności stosowania kontenera jako przeszkody do wzięcia Śnieżka.

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą zakończyłam rozmowę z pewną Panią. Ma suke leonbergerke i 12 letniego kota, wypytała co i jak. Ma jeszcze porozmawiać z mężem i jutro po serwisowaniu Śnieżka jeszcze do mnie zadzwonić. Konkretna kobiecina, znająca się na psa, ale jeden warunek adopcji Śnieżka - kastracja. Pani sunia to championka i na razie nie chcą jej sterylizować. Zobaczymy czy jutro zadzwoni?

Link to comment
Share on other sites

[B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226658-Śleputek-chciał-się-zabić-czy-przypadkiem-zasnął-na-torach-!-DT-DO-PONIEDZIAŁKU/page2"][COLOR=#800000]Czy mozemy pozwolić ,by taki mały Śleputek był skazany na śmierc? Dogomaniacy doradzcie cos..Błagamy.

[/COLOR][/URL][/B][COLOR=#b22222][B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226658-Śleputek-chciał-się-zabić-czy-przypadkiem-zasnął-na-torach-!-DT-DO-PONIEDZIAŁKU/page2"][COLOR=#800000]
[/COLOR]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226658-Śleputek-chciał-się-zabić-czy-przypadkiem-zasnął-na-torach-!-DT-DO-PONIEDZIAŁKU/page2[/URL][/B][/COLOR][COLOR=#b22222][/COLOR]

Edited by Javena
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dogo07']I jak wygląda sytuacja Śnieżka ?
Coś się zmieniło ?[/QUOTE]

Pierwsza Pani na razie się nie odzywa, druga, Pani Iza jednak nie może wziąć Śnieżka, bo rodzina przywlokła jej do domu jakiegoś innego psa. Pani która do mnie dzwoniła we wt, pani od suki leonberga była już w odwiedzinach u Śnieżka, ona jak najbardziej za adopcją, ale mąż obawia się czy podołają ze starszym, kalekim psem - ma go urobić, do soboty ma się wszystko wyjaśnić, więc proszę trzymać kciuki!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sabina02']Dostalam nastepny e-mail w sprawie Sniezka z Tablicy. Sunia2000, wyslalam Ci PM.[/QUOTE]

[B]Sunia2000, prosze odpisz tej Pani ktorej e-mail wkleilam Ci do PM. Ona pisala jeszcze raz martwiac sie ze nikt jej nie odpisuje.
[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sabina02'][B]Sunia2000, prosze odpisz tej Pani ktorej e-mail wkleilam Ci do PM. Ona pisala jeszcze raz martwiac sie ze nikt jej nie odpisuje.
[/B][/QUOTE]

No, ta Pani jest mocno zainteresowana. Odpisalam jej wczoraj, ze ktos sie z nia skontaktuje i szybko odpisala mi dziekujac i podajac swoj numer telefonu. Sunia2000, jesli chcesz to podam Ci ten numer na PM.

A tak nawiasem mowiac (bo nie wklejalam tu tej Pani e-maila), to Pani jest z Olsztyna i ma juz sunie z olsztynskiego schroniska. Podala schronisko w Olsztynie jako referencje dla niej. Jesli cos by z tego wyszlo, to potrzebna by byla wizyta pa i transport. No ale chyba sie zapędzam, poczekajmy co napisze Sunia2000. :)

Link to comment
Share on other sites

Napisałam do Pani maila zwrotnego z prośbą aby napisała o sobie i warunkach jakie chce dać Śnieżkowi trochę więcej. Pdziękowałam za podanie schroniska jako strony rekomendującej, niestety jeszcze nie dzwoniłam tam - zapomniała rano spisać nr a 12h bylam w pracy:( Ciekawe czy w weekend biuro czynne bo na stronie żadnej informacji nie znalazłam.

Link to comment
Share on other sites

Napiszę oficjalnie - [B]Śnieżek w domu[/B] :)
Pani wczoraj była w schronie potwierdzić, że Śnieżek zostaje u nich. Są bardzo zadowoleni z niego:) a on uwielbia ich wielką suczkę, za którą łazi w kółko :D
Pani kazała mi przekazać podziękowania i pozdrowienia dla Patrycji - przekazuję ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sunia2000']Jestem i ja w końcu - dziękuje za pozdrowienia:)
Śnieżka adotowała pani która do mnie dzwoniła w poprzedni wtorek, ta od suki leonberga, prosiłam wtedy trzymać kciuki i trzymanie przydało się:D[/QUOTE]

Super wiesci!!!!

Ja znow dostalam e-maila w sprawie Sniezka, ale to juz nieaktuane. :)

A moze macie jakiegos podobnego pieska to moze bym podsunela?

Oto ten e-mail:

[QUOTE]Dzień dobry, czy Śnieżek nadal jest w schronisku? Czy jeśli tak, to jest możliwość "zarezerwowania" terminu odbioru go? Bardzo poruszył mnie los Śnieżka, długo zastanawiałam się nad wzięciem psa ze schroniska i teraz jestem pewna, że chciałabym właśnie przygarnąć Śnieżka. Pozdrawiam i proszę o szybką odpowiedź Ola
[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...