Jump to content
Dogomania

Starsze wrocławskie TRÓJŁAPKI szukają ostoi!!!


sunia2000

Recommended Posts

Jeżeli Pani spodobał się starszy Śnieżek to może przypadłby do gustu również senior, Stefciu, bardzo grzeczny spokojny psiak, dla odmiany czarny, zdjęcie na stronie schroniska:
[url]http://www.psy.info.pl/schronisko_wroclaw/zwierzeta_do_adopcji.html[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 302
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam,
zalogowałam się tu by podziękować osobiście Pani Patrycji i wolontariuszom za wszystko co robią dla bezdomnych psiaków.
Piszę w imieniu nowej rodziny Śnieżka:) męża nie trzeba było tak ciężko urabiać bo też zakochał się w tym kudłaczu:)
Jeszcze raz potwierdzam, że to mądry i kochany psiak. Obecnie ma do dyspozycji dwie leośki (po 60 i 45 kg) z którymi biega i bawi się na ogrodzie (uwielbia tarzać się w trawie i wtedy słodko mruczy). Jak ma dość siada pod drzwiami i szczeka (taki psi dzwonek). Lubi kłaść się koło dziewczyn w holu domu(mają do dyspozycji 30m2) ale jak spać to tylko na swojej własnej podusi. Rozumie podstawowe komendy, uważnie wpatruje się w człowieka i szybko łapie o co chodzi (w jeden dzień nauczył się, że w domu nie sikamy). Ogólnie straszny pieszczoch i umie wkręcić się przed dziewczyny do miziania:)
Co do zdrowia: miał wykonane badania krwi,usg,ekg i rtg obu łap- wyniki ma jak młodzik:) jest już po kastracji oraz przy okazji usunięty został kamień z zębów.Chłopak świetnie czuje się, apetyt dopisuje i właśnie śpi obok mnie na kanapie w salonie (byle moje leośki tego nie widziały bo zostanie mi tylko podłoga do dyspozycji;) Co do łapy - zdjęcia będą jeszcze konsultowane przez naszego lekarza z innymi specjalistami i wtedy zapadnie decyzja uwzględniająca jego wiek, wyniki badań i mająca na celu polepszenie jego życia (operacja polegałaby na usztywnieniu tak łapy by mógł na niej podpierać się i odciążać drugą łapę).
I dla innych - WARTO ADOPTOWAĆ PSY STARSZE, nie bójcie się psów z problemami fizycznymi (np.ślepota czy brak łapy) doskonale dają sobie radę, one zasługują na dom i człowieka, na trochę szczęścia w ostatnich latach życia.

Link to comment
Share on other sites

Witamy domek Śnieżka na forum.
Maluch miał wielkie szczęście ,że trafił na wspaniałych ludzi i będzie kochany do końca swoich dni.
Bardzo dziękujmy i prosimy o dalsze informacje i oczywiście fotorelacje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rudawroc']Witam,
zalogowałam się tu by podziękować osobiście Pani Patrycji i wolontariuszom za wszystko co robią dla bezdomnych psiaków.
Piszę w imieniu nowej rodziny Śnieżka:) męża nie trzeba było tak ciężko urabiać bo też zakochał się w tym kudłaczu:)
Jeszcze raz potwierdzam, że to mądry i kochany psiak. Obecnie ma do dyspozycji dwie leośki (po 60 i 45 kg) z którymi biega i bawi się na ogrodzie (uwielbia tarzać się w trawie i wtedy słodko mruczy). Jak ma dość siada pod drzwiami i szczeka (taki psi dzwonek). Lubi kłaść się koło dziewczyn w holu domu(mają do dyspozycji 30m2) ale jak spać to tylko na swojej własnej podusi. Rozumie podstawowe komendy, uważnie wpatruje się w człowieka i szybko łapie o co chodzi (w jeden dzień nauczył się, że w domu nie sikamy). Ogólnie straszny pieszczoch i umie wkręcić się przed dziewczyny do miziania:)
Co do zdrowia: miał wykonane badania krwi,usg,ekg i rtg obu łap- wyniki ma jak młodzik:) jest już po kastracji oraz przy okazji usunięty został kamień z zębów.Chłopak świetnie czuje się, apetyt dopisuje i właśnie śpi obok mnie na kanapie w salonie (byle moje leośki tego nie widziały bo zostanie mi tylko podłoga do dyspozycji;) Co do łapy - zdjęcia będą jeszcze konsultowane przez naszego lekarza z innymi specjalistami i wtedy zapadnie decyzja uwzględniająca jego wiek, wyniki badań i mająca na celu polepszenie jego życia (operacja polegałaby na usztywnieniu tak łapy by mógł na niej podpierać się i odciążać drugą łapę).
I dla innych - WARTO ADOPTOWAĆ PSY STARSZE, nie bójcie się psów z problemami fizycznymi (np.ślepota czy brak łapy) doskonale dają sobie radę, one zasługują na dom i człowieka, na trochę szczęścia w ostatnich latach życia.[/QUOTE]

Witam domek Śnieżka:) To ja wam dziękuje za okazane serce naszemu dziadkowi:loveu:Mam nadzieję, że będzie dla was pociechą, a wy dla niego tą ostatnią ostoją, na którą tak długo czekał:) Oczywiście wszystkie wieści i postępy Śnieżka mile widziane, a raczej czytane:) A ja osobiście poproszę o zdjęcie Śnieżynka z nowymi koleżankami:)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 months later...

Mam smutne wieści:( Myślalam, że Jumper będzie mógł zostać u mnie aż do swoich ostatnich dni, ale niestety.... Zmieniła się moja sytuacja mieszkaniowo-finansowa i niestety nie mogę pozwolić sobie na dwa psy:-( Z wielkim żalem będę oddawała Jumpera, ale mam nóż na gardle! Proszę popytajcie wśród znajomych, może ktoś by go przygarnął? Po tylu miesiącach razem mogę opisać Jumpera jako kochanego, bezproblemowego staruszka. Na spacerach ładnie się slucha, bez problemu można go spuścić ze smyczy i dalej sam nigdy nie odchodzi. Prawie całe dnie spędza na spaniu, aktywność wykazuje w trakcie spacerów i gdy otwieram wiadro z karmą:) Jest niewybredny, zje wszystko:) Nauczył się co to czystość, spokojnie wytrzymuje 8-10h w domu. Może zamieszkać bez problemu z innym psem, suką, kotem, dziećmi. Jedyna "uciążliwa" rzecz to konieczność zakładania bucika przed każdym spacerem, żeby nie ranił sobie łapki. I ze względu na tą łapkę wskazane niskie piętra lub winda.
Bardzo proszę o pomoc!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']niech to,co za życie. Może jednak znajdziesz mieszkanie gdzie zgodzą się na 2 psy. Kasę na niego można dozbierać.[/QUOTE]

Muszę znaleźć nowy lokum do piątku. W 1 kolejności szukam taniej kawalerki psiolubnej - jeśli taką bym znalazła to jakoś zacisnę pasa i Jumper u mnie zostanie:) Jeśli jednak będę zmuszona zamieszkać w wynajmowanym pokoju to niestety z dwoma psami nikt mnie nie przyjmie:( Pamietam jak na studiach szukałam pokoju z psem.....skończyło się wynajęciem kawalerki bo takowego nie mogłam znaleźć:(

Link to comment
Share on other sites

Pytam wszystkich swoich i rodziców znajomych, ale na razie nic... Jedni 2 tyg temu mieli puste mieszkanko do wynajęcia ( niedrogo) ale już kogoś znaleźli niestety. Popytam dale


Nic nie znalazłam, wszystko zajęte przez studentów

Edited by Nikaragua
aktualizacja informacji
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...