Jump to content
Dogomania

Starsze wrocławskie TRÓJŁAPKI szukają ostoi!!!


sunia2000

Recommended Posts

  • Replies 302
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Założe się, że i tak fotel na którym siedziałby już jeden pies byłby atrakcyjniejszy niż ten pusty:)Poza tym ten drugi fotel to chyba musiałabym wstawić do kuchni bo wtedy kanalie nie miałyby się gdzie bawić (czyt. roznosić wszystkiego co na ich drodze:)), bo wiadomo już od dawna że najlepsze zabawy są na kilku metrach kwadratowych niż np na wałach:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='terierfanka']to Ty też masz kanalie? :evil_lol: Myślałam, że tylko mój TŻ tak "pieszczotliwie" się do zwierzów naszych odnosi :cool3:[/QUOTE]

nie tylko twój:) Mój wręcz uwielbia to pieszczotliwe określenie:)

A przy okazji zaproszę do kolejnego trójłapka:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/223225-Niepe%C5%82nosprawny-ONek-potrzebne-szybko-cokolwiek-inaczej-boks-zbiorowy!!!?p=18650428#post18650428[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dostalam e-maila z Tablicy w sprawie Sniezka:

[QUOTE]Hej pisze wsparwie malego bialobezowego psiaka .Mam kilka pytan
Czy psiak toleruje unne psiaki jest ulegly czy dominujacy ,czy jest nauczony czystosci?
I czy na cos choruje poza lapinka?mysle o dt dla niego jestem z warszawy mamiy dunie shih tzu dlatego musze wiedziec czy psiak jest pod opieka fundacji lub schronisko moze placic za jego opieke weterynaryjna i w razie klopotow z adopcja lub zmiany naszej sytuacji wezmie psiaka?

Dajcie tez znaka ile malec wazy:)jakos czuje ze znajdziemy mu dobry domek jest przpeiekny:)mam doswiadczenie w dt:)[/QUOTE]

Przyznam, ze irytuje mnie jej mysl o oddaniu psiaka z powrotem do schroniska "w razie klopotow". :roll:


Komu podac adres e-mailowy tej Pani do odpisania? (Ja nic nie odpisywalam.)

Edited by Sabina02
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basia1244']Śieżek po wyjściu ze schroniska nie ma dokąd wrócić i koniec kropka - osoba, która go adoptuje musi być tego świadoma. Takie psy po powrocie są zwyczajnie usypiane - więc tu jest bilet w jedną stronę.[/QUOTE]

Dzieki! Wlasnie odpisalam tej babce.

To DT odpada!

Link to comment
Share on other sites

Dostalam nastepny e-mail od tej kobiety z Tablicy w sprawie Sniezka:

[QUOTE]
Rozumiem popytam zatem zaprzyjaznionych fundacji czy wezma go pod opieke ,czy udaloby sie go ewentualnie dowiezc do Warszawy? I jak malec dogaduje sie z innymi psami?czy jest nauczony zalatwiania sie na dworze?ile wazy?
[/QUOTE]

Prosze, odpiszcie jej na: [COLOR=black][email protected][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Dawno nas tu nie było:(
Śnieżek niestety nadal siedzi w schronisku i jest jeszcze większym obrazem nędzy i rozpaczy. Nie mówiąc już o jego wyglądzie (dredy nawet na pyszczku:(), psychika już mu siada. Jak kiedyś zawsze witał człowieka przy kratach, tak teraz niemal całe dnie spędza w środku leżąc na poduszce, nieraz skusi się na jakiegoś smakołyka i podejdzie. Ma zamówione spa u dobrej cioteczki, ale to nie pomoże mu w odzyskaniu radości życia:( Pytajcie wszystkich dookoła, może ktoś na wiosne skusi się na małego, niewymagającego psiaka?

Za to drugi trójłapek się rozwija:) Na początku nie wiedział czemu sunia gryzie patyki czy piłki, teraz sam nieporadnie biega za piłką, chociaż nadal zbytnio nie wie co z nią dalej robić:) Bawi się nią bardziej jak kot niż jak pies ale zawsze to już jakieś postępy:) Sęp z niego pierwsza klasa:) Musiał kiedyś obrywać od swojego pijanego pana-ludzi po alko omija szerokim łukiem, a jak już dojdzie do konfrontacji to cały zamiera.
Dobra cioteczka z wałów oraz babcia od strony taty uszyły cały zestaw bucików, na każdą porę roku i pogode:)

ulubiona pozycja Jumpera
[IMG]http://i913.photobucket.com/albums/ac338/dkm_wally/jump2.jpg[/IMG]

[IMG]http://i913.photobucket.com/albums/ac338/dkm_wally/Zdjcie0097.jpg[/IMG]

Jumper na świętach
[IMG]http://i913.photobucket.com/albums/ac338/dkm_wally/jump3.jpg[/IMG]

[IMG]http://i913.photobucket.com/albums/ac338/dkm_wally/jump4.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']Ale dobrze chłopaki, szkoda ,ze Śnieżkowi się nie poszczęściło.
Może by tak po SPA zrobić nowe fotki i poogłaszać go intensywnie. Cuda się zdarzają.[/QUOTE]
cudny jest ten Sniezek, kurcze ze go przedtem nie zauwazylam.....msze poczytac....

Link to comment
Share on other sites

Śnieżek to chudzina, nie wiem może z 8 kg, mały, taki do połowy łydki ma główkę, nie jest kastrowany. Łapka ma jakieś stare złamanie, uzywa jej tylko do podpierania się, ale chłopak śmiało biega na trzech, ta niepełnosprawność w niczym mu nie przeszkadza:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sunia2000']Śnieżek to chudzina, nie wiem może z 8 kg, mały, taki do połowy łydki ma główkę, nie jest kastrowany. Łapka ma jakieś stare złamanie, uzywa jej tylko do podpierania się, ale chłopak śmiało biega na trzech, ta niepełnosprawność w niczym mu nie przeszkadza:)[/QUOTE]
a czy bedzie kastrowany w schronisku ?.....poprosilabym o jeszcze pare zdjec Sniezka....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wieso']a czy bedzie kastrowany w schronisku ?.....poprosilabym o jeszcze pare zdjec Sniezka....[/QUOTE]

Dałoby radę załatwić kastracje, tylko nie wiem czy to nie ryzyko-młody to on nie jest:( Mam przykre doświadczenia z kastrowaniem starszych psów i jakoś niechętnie do tego podchodzę, ale przy najbliższej okazji popytam lekarza czy są jakieś przeciwskazania

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...