Jump to content
Dogomania

Starsze wrocławskie TRÓJŁAPKI szukają ostoi!!!


sunia2000

Recommended Posts

  • Replies 302
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cioteczki, dostalam e-maila w sprawie Sniezka z Tablicy:

[QUOTE]Witam, chcialam sie dowiedziec jak duzy jest psiak i ile waży? Jest to dla mnie istotne gdyż szukam towarzysza z ktorym czasem musialabym podrozowac dlatego wypatruje małego pieska. Pozdrawiam
[/QUOTE]

Co odpisac tej Pani?

Link to comment
Share on other sites

[B]Sabina[/B], jutro mogę zważyć Śnieżka, obstawiam że waży koło 10 kg. Jest średnio mały. Natomiast dom jest bardzo bardzoo potrzebny dla niego. On ostatnio w ogóle nie wychodzi na wybieg boksu, leży w środku. Taki bidulek smutny.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='alekcuk'][B]Sabina[/B], jutro mogę zważyć Śnieżka, obstawiam że waży koło 10 kg. Jest średnio mały. Natomiast dom jest bardzo bardzoo potrzebny dla niego. On ostatnio w ogóle nie wychodzi na wybieg boksu, leży w środku. Taki bidulek smutny.[/QUOTE]

Dzieki! To czekam na info.

Bardzo mi zal Sniezka :(, ale z wyrozniona Tablica moze w koncu usmiechnie sie szczescie do niego. :)

Link to comment
Share on other sites

Dostalam nastepny e-mail od innej osoby w sprawie Sniezka:

[QUOTE]Dzień dobry, Piszę w sprawie pieska Śnieżka. Bardzo mnie ujął za serce ten psiaczek. Chciałabym zapytać, jak wygląda ta sprawa z łapką? Czy on poradziłby sobie ze schodami samodzielnie? Czy radzi sobie na spacerze? I czy on w ogóle na nią nie stąpa? Może można by zorgaizować taką akcję dla niego, że moglibyśmy podzwonić po lekarzach, opisać sytuację i zapytać czy by nam nie udzielił konsultacji po niższej cenie? I jeszcze jedno - czy wiadomo co spotkało tą psinkę? Czy człowiek go skrzywdził i czy został przez kogoś porzucony? Czy miał kiedykolwiek dom? Przepraszam , że tak wypytuję - mam nadzeiję, ze nie ma mi Pani za złe. Pozdrawiam i czekam na wieści! Anna N....... [/QUOTE]

Ja nie odpisywalam, komu podac na PM adres e-mailowy tej Pani do odpisania jej?

Edited by Sabina02
Link to comment
Share on other sites

[quote name='sunia2000']Możesz mi podać:) Opisze co i jak i jeśli alekcuk go nie zważyła to jutro to zrobię bo widziałam że wcześniej ktoś o to pytał[/QUOTE]

Super, dzieki! :loveu: Juz Ci wysylam na PM tej Pani adres e-mailowy i trzymam kciuki! :kciuki: No i czekam na Sniezka wage. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dogo07']Jaki charakter ma Śnieżek ? Do ludzi, do innych psów. Oprócz tego że zwykle jest energiczny, tylko teraz ostatnio posmutniał.[/QUOTE]

Do innych psów ok, ale oczywiście zaczepiony nie ucieka lecz oddaje pięknym za nadobne:) Dom ludzi bardzo miły, chyba że coś mu się nie spodoba jak np wchodzenie z powrotem do kojca, to wtedy warknie cos tam pod nosem. Do małych dzieci takich co wszędzie palce wkładają to bym go nie dała...z innym, spokojnym psem jak najbardziej, do dominującego też by przypasował ale trzeba by było na początku uważać. Do kotów to już nie pamiętam, jutro się sprawdzi...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sunia2000']To się rozpisałam:lol: Mam nadzieję że zaspokoiłam Panią, podałam jej mój nr tel żeby dzwoniła w razie dodatkowych pytań, mam nadzieję że zadzwoni:)[/QUOTE]

Dziekuje! :loveu: Mam nadzieje ze w koncu mu sie uda. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sunia2000']Jak dla mnie to Jumpi mógłby u mnie zostać już na stałe:D Tylko TZ ględzi:( Jak na razie szukam domu wśród znajomych, znajomych znajomych i rodziny znajomych i spotkanym osobach na spacerach - i nic:([/QUOTE]

Moze TZ da sie w koncu przekonac. :cool3: Jesli nie, to moze ta wyrozniona Tablica pomoze. :lol:

Ta Pani, ktora pytala o wage Sniezka znow napisala. Prosze, moze odpisz i jej, jak juz bedziesz znala ta wage. Wysle Ci jej adres e-mailowy na PM:

[QUOTE]Witam, pisałam wcześniej w sprawie Śnieżka pytając o wagę. Piesek nie może mi wyjść z głowy... jednak ze wzgledu na moje wyjazdy zastanawiałam się czy jest możliwość stworzenia mu chociaż domu tymczasowego? Nie mam pojęcia na jakich zasadach coś takiego funkcjonuje, dlatego pytam, bo chętnie bym się zaopiekowała psiakiem, myśle, że na pewno miałby u mnie lepiej niż w schronisku. Proszę o odpowiedź w najbliższym czasie. Pozdrawiam Iza[/QUOTE]

Dzieki! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Dostałam maila od tej Pani :
[COLOR=#1f497d][FONT=&amp]Pani Patrycja,[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#1f497d][FONT=&amp]Bardzo się cieszę, że Pani się odezwała. Dziękuję za informacje na temat psiny. Jeśli o mnie chodzi to psinka od razu chwyciła mnie za serce. Przyznam, że nieśmiało zastanawiam się nad możliwością jego adopcji. Odkąd pamiętam w naszej w moim życiu niemal zawsze były zwierzaki – zazwyczaj pies i kot. Tyle, że mieszkaliśmy w domu z ogrodem, gdzie zwierzaki mogły swobodnie hasać. Sytuacja zmieniła się 7 lat temu, kiedy to wyprowadziłam się na studia do Poznania no i na stałe zamieszkałam w bloku. Dlatego trochę obawiam się o kwestię wyprowadzania pieska i tego, aby nie czuł się samotny kiedy będę w pracy (bo oboje z narzeczonym pracujemy i nie zawsze te godziny mamy unormowane). No ale z drugiej strony lepszy ciepły kocyk, własna miska i dach nad głową niż boks w schronisku. To bardzo odpowiedzialna decyzja, dlatego potrzebuję kilka dni czasu na przemyślenie. I na przekonanie narzeczonego [/FONT][/COLOR][COLOR=#1f497d][FONT=Wingdings]J[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#1f497d][FONT=&amp]Jeśli nie będzie miała Pani nic przeciwko temu, będę do Pani pisać w sprawie psinki. [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#1f497d][FONT=&amp]Zapytam jeszcze – czy oprócz tej łapki psinka na coś jeszcze choruje? Jak on się teraz czuje? Na fb napisano, że chyba popada w depresję[/FONT][/COLOR][COLOR=#1f497d][FONT=Wingdings][/FONT][/COLOR][COLOR=#1f497d][FONT=&amp][/FONT][/COLOR][COLOR=#1f497d][FONT=&amp][/FONT][/COLOR][COLOR=#1f497d][FONT=&amp]"


[/FONT][/COLOR]

Edited by sunia2000
Link to comment
Share on other sites

[B]Czy mogę prosić o jakiś kontakt w sprawie ŚNIEŻKA ?[/B]
Bo dałam go na fb i jest zainteresowanie pieskiem, ludzie mnie pytają o niego, o jego charakter, zachowanie, historie, łapke ...
Najlepiej chyba jakby osoby te mogły pisać czy dzwonić bezpośrednio do osoby która ma kontakt z pieskiem.

Link to comment
Share on other sites

Można tym zainteresowanym napisać jak funkcjonuje DT, może wtedy się odważą wziąć Śnieżka, a taka opcja nas chyba by też usatysfakcjonowała? Wtedy można by go zdiagnozować porządnie, doprowadzić do ładu itp i miałby większe szanse, już nie mówiąc o samopoczuciu :( Koszt samej konsultacji u specjalisty we Wrocławiu to ok. 100zł

Link to comment
Share on other sites

Ta osoba której tutaj mail jest wklejony (chociaż może trzeba usunąć jej dane personalne),
m. in. również pisała do mnie na fb.

Jeśli chodzi o konsultacje to nie wiem czy to ma być tylko koszt wizyty, czy też koszt badań, prześwietleń itp. a to na pewno troche więcej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dogo07']Ta osoba której tutaj mail jest wklejony (chociaż może trzeba usunąć jej dane personalne),
m. in. również pisała do mnie na fb.

Jeśli chodzi o konsultacje to nie wiem czy to ma być tylko koszt wizyty, czy też koszt badań, prześwietleń itp. a to na pewno troche więcej.[/QUOTE]

super ,że chłopakiem ludzie się interesują. Na pewno DT też byłoby dobre na początek. Może ta dziewczyna mieszka w bloku z windą, wtedy nie byłoby problemu.Tylko ,że by TZ chciał no pewnie dzieci kiedyś się pojawią.Trzeba o to też pytać, co wtedy ?

Też nie podawałbym do wiadomości tutaj nazwiska i telefony dziewczyny. Dane były zawarte w prywatnym mejlu.

Link to comment
Share on other sites

Rozpędziłam się z kopiowaniem i cały mail poszedł, łąćznie z danymi - już poprawione!
Najlepiej żeby zainteresowani dzwonili lub pisali do mnie: [email][email protected][/email], 509 277 122.
Co do pytań o łapę, to wg lekarza schroniskowego to niedoodratowania. Wg mnie nawet gdyby była szansa na uratowanie tej łapy to nie wiem czy bym się tego podjęła - to starszy pies, podczas narkozy różne rzeczy mogą się zdarzyć, do tego w tym wieku każdy proces gojenia jest sporo wydłużony. Co innego gdyby ta łapa przeszkadzała mu chodzeniu. Dziś byłam na ok30 min spacerze ze Śnieżkiem - dziadek nawet się nie zadyszał w przeciwieństwie do mnie jak musiałam za nim biegać:lol:Ja bym tej łapy nie ruszała i nie narażała psa na niepotrzebny ból, ale to już decyzja przyszłych właścicieli.
Śnieżek waży dokładnie 9,6 kg - ktoś wcześniej pytał:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...