Jump to content
Dogomania

Bezgraniczne CIERPIENIE - MIKUŚ - cały i zdrowy JUŻ W SWOIM DOMU!


mamanabank

Recommended Posts

  • Replies 811
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A ja dzisiaj miałam przyjemność poznać Mikusia osobiście. Wspaniały psiak! Mimo paskudnej rany jest radosny, przyjazny i ufny. Widział mnie po raz pierwszy, a mimo to przybiegł po głaski. Jest ruchliwy i pełen życia. Pani doktor mówiła, że jego rana na pewno się zagoi, potrzeba tylko czasu. Super piesek, bardzo mi się podoba.

Link to comment
Share on other sites

Guest Ciocia Gosia

Mikusiu przelałam troszke pieniążka. Mam wyrzuty sumienia, że nie mogę więcej ale samam mam kocia wymagającego specjalistycznego leczenia i inne kotki i pieski, które karmię. No i całą masę problemów naszego schroniska...

Nie jestem w stanie przestać myśleć, że nie moge pomóc więcej:(

Mikuś nie wie dlaczego został skrzywdzony. Serce mi pęka jak na to patrzę...Zdrowiej bido. Życzę Ci kochającego domku.

Link to comment
Share on other sites

Małgorzato, ogromnie dziękujemy!

Mikuś, dzisiaj rano, gdy tylko usłyszał nasze głosy w lecznicy, zaczął szczekać - Tu jestem, tu! :-) I pięknie prosił o spacerek. Zrobił obchód terenu i sam zaprowadził do lecznicy, na swój kocyk, przy okazji go zważyłam, z kapeluszem i smyczą waży 14kg.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jolusia']A ja dzisiaj miałam przyjemność poznać Mikusia osobiście. Wspaniały psiak! Mimo paskudnej rany jest radosny, przyjazny i ufny. Widział mnie po raz pierwszy, a mimo to przybiegł po głaski. Jest ruchliwy i pełen życia. Pani doktor mówiła, że jego rana na pewno się zagoi, potrzeba tylko czasu. Super piesek, bardzo mi się podoba.[/QUOTE]
Jolusiu,ja też widziałam Mikunia w niedzielę w lecznicy i tak jak Ciebie widział mnie po raz pierwszy.Przywitał się radośnie i ufnie przyszedł po głaski.A potem posłusznie wskoczył do swojej klatki.Oczka też miał radosne...rana dookoła pokryta naskórkiem.Będzie dobrze!Mnie przypomina bardziej gończego,w wersji mini, niż jamnika,ale i tak jest cudny.

Link to comment
Share on other sites

Proszę o rozsyłanie

[B][COLOR=#ff0000]UWAGA![/COLOR][/B] Rodzina W.....ze Świętochłowic z ulicy Hanki Sawickiej(dane podamy na priv) jest podejrzana o przyjmowanie psów bezdomnych na mięso. Jest zgłoszenie, że w krótkim czasie przez ten dom przewinęło się dużo psów, a dzieci z tej rodziny mówią jedzeniu mięska z psów. Nasza Fundacja prowadzi interwencję w tej sprawie. Schroniska okoliczne są powiadomione, ale staramy się nagłośnić sprawę w całym regionie. Prosimy osoby i organizacje, które wyadoptowały tej rodzinie psa o kontakt z Fundacją. [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#4444ff][email protected][/COLOR][/EMAIL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']Proszę o rozsyłanie

[B][COLOR=#ff0000]UWAGA![/COLOR][/B] Rodzina W.....ze Świętochłowic z ulicy Hanki Sawickiej(dane podamy na priv) jest podejrzana o przyjmowanie psów bezdomnych na mięso. Jest zgłoszenie, że w krótkim czasie przez ten dom przewinęło się dużo psów, a dzieci z tej rodziny mówią jedzeniu mięska z psów. Nasza Fundacja prowadzi interwencję w tej sprawie. Schroniska okoliczne są powiadomione, ale staramy się nagłośnić sprawę w całym regionie. Prosimy osoby i organizacje, które wyadoptowały tej rodzinie psa o kontakt z Fundacją. [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#4444ff][email protected][/COLOR][/EMAIL][/QUOTE]

O rany Boskie, jeszcze te dzieciaki - a moze żarty sobie robia?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kamos']Ponawiam prośbę o potwierdzenie przelewu z 16.11.[/QUOTE]

Lista wpłat aktualizowana jest co kilka dni, ostatnia aktualizacja z 21.11 (data wpisu)
[url]http://emir.eev.pl/viewtopic.php?p=17965#17965[/url]

Lista wpłat z całą pewnością będzie uzupełniana. W imieniu Fundacji proszę o cierpliwość, jeśli wpłata wpłynęła z pewnością będzie odnotowana, tak jak wcześniejsze.

Link to comment
Share on other sites

bazarek dla Mikusia rozliczony - uzbierało sie 579 zł
przelew na konto Emir zrobiony ( 25.11.2011)
[B]mamanabank[/B] czy mogę Cię obarczyć prośbą o potwierdzenie na wątku bazarkowym tej wpłaty ( jak dotrze)?:oops:
Bo chyba regulamin bazarku wymaga potwierdzenia a widzę, że cały czas czuwasz nad wpłatami;)
z góry dziekuję i przepraszam za kłopot
link do bazarku
[url]http://www.dogomania.pl/threads/217224-rozliczony-swetry-kocyki...-dla-rannego-Mikusia-do-10.11?[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...