Jump to content
Dogomania

Figafiga

Members
 • Content Count

  7,314
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

13 Good

About Figafiga

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  Łowicz

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. [quote name='finlora']ja też zostaję z antosiem :) nie po to jestem tu 4 lata, żeby teraz się wycofać. Jak już będzie wiadomo do kogo przesyłać deklarację to poproszę pw z namiarami.[/quote] dziękujemy !!!
 2. [quote name='alfals']ja dalej zostaję z antosiem. Co prawda mam już deklaracje wpłacone do końca roku ale jak tylko bedzie wiadomo kto zbiera kasę na antosia poproszę o informację na pw z kontem. Wiem, że antosiowi jest dobrze tam gdzie jest ale i tak mi się marzy domek dla niego, taki tylko dla niego...[/quote] dziękujemy !!!
 3. [quote name='ranias']posłałam Antosiowi 17zł, to teraz będzie -60zl[/QUOTE] dziękujemy bardzo :-) UMilki dziękuję, że potwierdziłaś wpłaty Romki za lipiec i sierpień, więc długu Antek nie ma, rozliczenia na pierwszej. Teraz pozostaje do rozwiązania kwestia konta, na które będą wpłacane środki pieniężne na Antosia. Jak tylko tak osoba się znajdzie zostaną rozesłane wiadomości do deklarowiczów, pieniążki mogą być do tego czasu u mnie.
 4. [SIZE=3][COLOR=#ff0000][B]Chciałabym oświadczyć, iż nie mogę w dalszym ciągu sprawować funkcji skarbnika Antosia, którym byłam od 2011 roku, z przyczyn ode mnie niezależnych. Nie wiem jak to zostanie rozwiązane i kto się podejmie tego zadania. Wszyscy zostaną poinformowani na PW na dogomanii, a kwoty wpłacane na moje konto będą odsyłane do nadawcy. [/B][/COLOR][/SIZE]
 5. Właśnie przesłałam deklaracje w wysokości 160zł od UMilki na Farę za 8 m - cy czyli od marca do października włącznie. Dziekujemy bardzo :-)
 6. Dziękujemy AlfaLS za deklaracje na październik listopad i grudzień :-) Przelałam uzbieraną kwotę w wysokości [COLOR=#ff0000][B]173 zł[/B][/COLOR] za hotel do UMilki, dług wynosi [B][COLOR=#ff0000]77zł [/COLOR][/B]
 7. Dziękujemy Donacie i P. Bożenie za deklaracje za wrzesień, ihabe za marzec , ranias za wrzesień :-) dziękujemy Na koncie Antosia jest 143 zł do zapłacenia za hotel za wrzesień jest 250 zł plus koszt odrobaczenia (UMilki proszę o kwotę) oraz trzeba zamówić karmę.....Antek ostro na minusie.... Dla wyjasnienia Wg Romki u UMilki powinno być jeszcze 100 zł czyli deklaracja lipcowa i sierpniowa, gdy zostaną potwierdzone dokonam przelewu i na minusie będzie 7 zł (143zł u mnie oraz 100zł na koncie UMilki).
 8. [quote name='UMilki']Romko, to ja muszę potwierdzać Twoje wpłaty, bo do mnie bezpośrednio przesyłasz pieniądze. Sprawdziłam i potwierdzam wpłatę Romki za maj.[/QUOTE] Dziękuję UMilki :-) Dziękujemy również Ani1 za wpłatę za lipcową.
 9. [quote name='Finlora']Mój przelew w drodze :) Przepraszam, że dopiero dzisiaj ale wyjechałam i kompletnie mi umknęło.[/QUOTE] Nie przepraszaj :-) dziękujemy pięknie za deklarację za sierpień już zapisuję :-) Dziękujemy również Pani Monice i Pani Paulinie za deklaracje za sierpień.
 10. UMilki proszę o potwierdzenie wpływu majowego od Romki. Dziękujemy bardzo za deklarację za sierpień od wujka&cioci:-)
 11. [quote name='ranias']posłałam Antosiowi jeszcze dyszkę,żeby tego minusa nie było :lol:[/QUOTE] dziękujemy ogromnie!!!
 12. [quote name='Romka']Może warto od maja :mdleje:dopytać Umilki czy była wpłata?[/QUOTE] pytam za każdym razem i czekam na odpowiedź, to nie ja obciążyłam UMilki potwierdzaniem twoich deklaracji....
 13. [quote name='mamanabank']Przelałam 40zł od Sylwii - deklaracje za IX i X. Dziękujemy bardzo.[/QUOTE] dziękujemy!!! doszły wpłaty od ranias za sierpień 10 zł oraz od Donaty i P.Bożeny za sierpień razem 50zł Ogromnie dziękujemy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! hotel dziś został opłacony w wysokości [B][COLOR=#ff0000]243 zł[/COLOR][/B], Antek u UMilki jest na [B][COLOR=#FF0000][SIZE=6]- [/SIZE][/COLOR][/B][B][COLOR=#ff0000][SIZE=6]7zł[/SIZE][/COLOR][/B]
 14. Spojrzałam i rzeczywiście nie dopisałam, już poprawiłam, przepraszam. Doszła wpłatat od ani1 za czerwiec, dziękujemy :-)
 15. Dziękujemy p. Monice i p. Paulinie za deklaracje na lipiec
×
×
 • Create New...