Jump to content
Dogomania

Bezgraniczne CIERPIENIE - MIKUŚ - cały i zdrowy JUŻ W SWOIM DOMU!


mamanabank

Recommended Posts

  • Replies 811
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='dangos19']Poszło 50 zł na konto Fundacji dla Mikusia, Biedaku zdrowiej, obyś jak najmniej cierpiał[/QUOTE]

Dziękujemy bardzo serdecznie!!!


Isadoro dziękuję, że wstawiłaś filmik.
Miki przywitał nas wczoraj trochę żwawiej niż zwykle, byłam w lecznicy rano. Dzisiaj będzie Sylwia (już jest). Lekarze mają do nas cierpliwość i udzielają wszelkich odpowiedzi, również przez telefon. Zaglądają na nasze wątki i rozumieją zainteresowanie.
Oprócz antybiotyku i zylexisu kontynuowane jest podawanie pozostałych leków przyspieszających gojenie oraz preparatów wzmacniających. Karma calm została zastąpiona skin support. Mikuś został ponownie odrobaczony.
W lecznicy czuje się jak w domu, wie już kiedy są spacery i którymi drzwiami należy kierować się do wyjścia, przymila się do pani Wet i prosi o zapięcie na smycz. Jest łaskawy dla kompanów niedoli ze szpitaliku.
Lekko przybrał na wadze.
Odbieram wiele telefonów w sprawie Mikusia od miłośników jamników i z FB z pytaniem o jego zdrowie.
Jeszcze raz bardzo dziękujemy za wsparcie!!!

[IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/ce847371a74da0ea238b419ca45c3d2c,10,19,0.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj na własne oczy zobaczyłam Mikusia, byłam w szoku...
Ten psiak jest niesamowity po tym co przeszedł jest taki ufny i przyjacielski. Przyjechałam do lecznicy w troszeczkę innej sprawie, ale nie mogłam się powstrzymać żeby o niego nie zapytać. Pani była tak miła i zaproponowała, że jak chcę to mogę go zobaczyć. Na nasz widok piesek energicznie się otrząsnął i machał ogonkiem. Widać że Mikuś zadomowił się na dobre. Ma super opieke.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...