Jump to content
Dogomania

Wielki konkurs "Zdjęcie roku 2006" ! -NAGRODY JUŻ SĄ - STR. 48 :-)


Behemot

Recommended Posts

  • Replies 508
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Daisunia']woow
szczerze mowiac myślalam że moje foto bedzie na samym koncu
bo przeciez tyle wspanialych zdjęć ! :):loveu:
[/quote]
[B][I]ja również:)[/I][/B]
[B][/B]
[B][I]gratuluje wszystkim zwyciezcom i dziekuje za glosy!!!!!:multi: :multi: :multi: [/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rauni']
[SIZE=1]BTW to nie briard, a owczarek pirenejski i nie dziewczynka, a chłopczyk[/SIZE] :evil_lol:[/quote]

O rrany, Rauni,ale plama :oops::oops::oops: na swoją obrone moge tylko powiedizec,że takie "mokradło" trudno rozróżnić ;) ale dla mnie fota i tak piękna,niezaleznie od faktu,że dziewczynka okazała się chłopcem a briard owczarkiem pirenejskim :evil_lol: Glosowałam na nie ze względu na jego urok, bez "rasistowskich upzredzeń " :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Behemot'][CENTER][B][COLOR=Red][SIZE=3]Nagrody dla laureatów dotrą już w tym tygodniu! :multi:
([SIZE=1]Najpóźniej w przyszłym ;))[/SIZE]

[/SIZE][/COLOR][/B] [/CENTER]
[/quote]
a wogole sa jakies nagrody??ja myslalam ze to tylko tak sobie:eviltong::eviltong::eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Behemot']Właśnie zobaczyłam wyniki konkursu fotograficznego w "Przyjacielu psie".
Wiecie co? Nasze zdjęcia są miliard razy lepsze! :multi::multi::multi:[/quote]
Też tak uważam :) Dogomaniacy do przyjaciela psa i mojego psa wysyłać , wysyłać ! :lol: :eviltong: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Red][B]Paczki z nagrodami dziś wysłałam do naszych wspaniałych trzech laureatek :lol: Powinny dojść na początku przyszłego tygodnia - a kto wie, może i wcześniej? ;)

HankaRupczewska, Agamtb, KropkaKropka, mam nadzieję, że się nimi pochwalicie w tym wątku! :lol:
[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Behemot']Nagrody nie mają szczególnie dużej wartości materialnej, ale za to ogromną wartość prestiżową - zwłaszcza jeden ich element :cool3:[/quote]
Oj to ja też się muszę zmobilizoawać i popstrykać troszkę fotek;)
Może i mi się kiedyś uda mieć to cudo o dużym prestiżu:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Behemot']Nagrody nie mają szczególnie dużej wartości materialnej, ale za to ogromną wartość prestiżową - zwłaszcza jeden ich element :cool3:[/quote]
dalej nic nie rozumiem:eviltong::eviltong::eviltong:moze jestem za ciekawska:eviltong::eviltong:
nagrody nie musza miec duzej wartosci ale jak ta sama osoba funduje 3 nagrody co miesiac to chyba po jakims czasie odzczuwa braki w portfelu co??:evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś']dalej nic nie rozumiem:eviltong::eviltong::eviltong:moze jestem za ciekawska:eviltong::eviltong:
nagrody nie musza miec duzej wartosci ale jak ta sama osoba funduje 3 nagrody co miesiac to chyba po jakims czasie odzczuwa braki w portfelu co??:evil_lol::evil_lol:[/quote]

Nie co miesiąc. To była wyjątkowa nagroda za zwycięstwo w konkursie rocznym - chociaż kto wie, może wprowadzimy i nagrody w edycjach miesięcznych :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tygra']ale nagród wtedy będzie, przecież mamy teraz jeszcze rozbicie na kategorie :)[/quote]

[quote name='Behemot']Nie co miesiąc. To była wyjątkowa nagroda za zwycięstwo w konkursie rocznym - chociaż kto wie, może wprowadzimy i nagrody w edycjach miesięcznych :cool3:[/quote]

[quote name='tygra']Rinuś nie co miesiąc tylko raz w roku :)[/quote]
ja mam pomysla :D
ten kto wygra jedna edycje w danym miesiacu w danej kategorii to na przyszly miesiac funduje nagrode nastepnemu zwyciezcy w tej samej kategorii ;P
fajna zabawa :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś']ja mam pomysla :D
ten kto wygra jedna edycje w danym miesiacu w danej kategorii to na przyszly miesiac funduje nagrode nastepnemu zwyciezcy w tej samej kategorii ;P
fajna zabawa :D[/quote]

A to dopiero laureat by się ucieszył :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...