Jump to content
Dogomania

HOTELIK U MURKI - wątek informacyjny:)


Murka

Recommended Posts

psy o niewywkłej urodzie, oryginalnej, zjawiskowej - czasem siedza i siedzą i nic, a zwykły burek za przeproszeniem kradnie czyjeś serce. Albo taki mój podopieczny korabiewicki: przysięgam wam, ze to nie metafora, najbardziej zrównoważony, spokojny, ale nie tchórzliwy, genialny pies - szafa by go wychowała. siedział w boksie z dwoma mega porąbanymi osobnikami. one znalazły kochające domy, a on siedział. włosy z głowy rwałam. ale na szczęście już się gdzieś zadomowił, ma króliki do towarzystwa, oczywiście z odzysku.

Link to comment
Share on other sites

Miałam dwa koty z działek, dorosłe, trochę wycofane, bardzo nieufne.Kubuś bez ogonka, bo ktoś go uderzył i wdała się gangrena, trzeba było amputować.Siedziały rok w DT i poszły w dwupaku do domku, jaki tylko może się przyśnić.Kiedyś pisałam ogłoszenie kotu, o którym było wiadomo tylko, że opiekunka mu umarła, że jest sam w mieszkaniu, ponoć stary i niezbyt sympatyczny.Jedyne zdjęcie, które miał to takie, na którym ma stulone uszy i syczy.Ledwo się ogłoszenie ukazało kot znalazł dom i to też świetny.Okazał się wcale nie taki stary, bardzo zadbany i wyjątkowo miziasty, na imię ma Puszek, ale domek o tym nie wiedział, kiedy zdecydował się go przygarnąć.Po raz kolejny wtedy przekonałam się, że nie ma kotów nie adopcyjnych.Z psami też chyba tak jest.

Link to comment
Share on other sites

Mimi wczoraj wróciła do nas z lecznicy, zaraz po powrocie było w miarę ok, ale wieczorem i dziś rano było nieciekawie, ale od południa jest już lepiej, suńka pije wodę, je (choć wybredna jest okropnie), na spacerkach trochę żywsza.

 

Jeszcze parę fotek elegancika Leona:

e57b9f1d9cd8dfd7gen.jpg

 

11a29828bc45ab0cgen.jpg

 

fd58770da1861809gen.jpg

 

f557c47fee5a1c5fgen.jpg

 

f79ef6157660a6dcgen.jpg

Link to comment
Share on other sites

Murka, z mojego bazarku na Doya i Plamę wyszło 78,20 (zaokrąglam to do 80 zł). Podaj numer konta, to Ci to prześlę i potwierdzisz na wątku: http://www.dogomania.com/forum/topic/148495-koniec-trwa-rozliczanie-ksi%C4%85%C5%BCki-i-bi%C5%BCuteria-na-doya-i-plam%C4%99-do-13-wrze%C5%9Bnia-zapraszamy/page-5#entry16564289

Link to comment
Share on other sites

Ona waży niecałe 13 kg, za tydzień sterylka. Ma co prawda ok 8 lat, ale jest już osoba zainteresowana jej adopcją.

 

A my chcieliśmy się pochwalić nowym stałym członkiem stada, którego mamy od wczoraj. To malutka niewidoma koteczka uratowana przez kudlataja i ala123. Straszna śmierć czekała ją i jej rodzeństwo... Mała Mia jest rozkoszna i radzi sobie niesamowicie. Szkoda, że ludzie mają takie opory przed adopcją zwierząt z defektami. 

Na razie nasze pozostałe koty boją się tego strasznego potfora ;) dlatego malutka urzęduje głównie w Hani pokoju.

 

97767092d256eb04gen.jpg

 

07d3f6d04a8715cagen.jpg

 

a1d9f64da645fca5gen.jpg

 

ef30cb0c54e10664gen.jpg

 

7956fd6610990908gen.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...