Jump to content
Dogomania

HOTELIK U MURKI - wątek informacyjny:)


Murka

Recommended Posts

Chałwa nie prezentuje się najlepiej ludziom, którzy odwiedzają hotelik; wygrywają psy, które umieją się cieszyć do obcych, są przymilne. Chałwa się boi, chowa się do budki.. wyprowadzana na smyczy jest wypłoszona. I weź wytłumacz, że jak zaufa to będzie przylepką (do nas taka jest)...

 

Miejmy nadzieję, że w końcu przyjedzie ktoś i tak się zakocha, że zaufa i podejmie wyzwanie :)

Chałwa, powodzenie życzę i więcej bezczelności ;)

Link to comment
Share on other sites

Z przyjemnością patrzę na bawiące się psy ....

Ovlina nie umie się bawić, tzn. dla niej zabawą zawsze był morderczy pęd i wszelakie piłeczki, patyki.

Miała ok. 5 miesięcy gdy do nas zawitała, zawoziłam ją do parku, gdzie zawsze miała towarzystwo,

które ..... ignorowała. Nie zdążyła się nauczyć? za wcześnie wyrwano ją z gniazda od rodzeństwa?

a może go nie miała? cóż, są to pytania bez odpowiedzi u większości psów z niewiadomą przeszłością

i trzeba je przyjąć takimi jakie są i kochać :)

Link to comment
Share on other sites

chałwa i tak lepiej robi, niż moj wieczny juz tymczas, bo on to sie prezentował zainteresowanym ludziom w ten sposób, że jak go chcieli pogłaskac, to ich gryzł... :smile:

Swoją drogą sprytne.Dobrze mu u Ciebie to co będzie się podlizywał potencjalnym domkom? Jeszcze go zechcą i co ?

Link to comment
Share on other sites

Na prośbę Toli robię rozliczenie końcowe Mysi:

 

Stan konta na 24 lipiec wynosił -163,50 zł

Wpłaty:

+50 zł DS Riley

+80 zł Lida (za transport Milusia)

+60 zł Erica (wpłata planowana, jako dodatek do transportu Riley)

Razem: +26,50 zł

 

Koszty:

-102 zł hotelowanie (25.07-05.08)

-340 zł transport Mysi do DS + transport Riley do DS + odbiór Milusia w drodze powrotnej

Razem: -442 zł

 

+26,50 zł - 442 zł = -415,50 zł

Pozostałość po hotelowaniu Mysi wynosi -415,50 zł

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj dojechałam ok. 22.00, czekało mnie jeszcze sporo zajęcia, potem padłam, a dzisiaj od rana zamieszanie, bo trzeba było wyprawić TZa z psiakami.

Dopiero teraz mogę usiąść na chwilę przy laptopie. Jak obrobię fotki to powrzucam razem z nimi info :)

Pszeniczny bardzo fajny psiak, już mu parę fotek zrobiłam i filmik jak nieśmiało podaje łapkę :)

Link to comment
Share on other sites

Dodatkowo jak TZ w trasie, to ja mam na głowie cały zwierzyniec :)

 

No, ale już mogę napisać, że wybył dziś do domku Tosiek (w okolice Gniezna):

2ee2f37f325266b4gen.jpg

 

Tutaj tuż przed odjazdem razem z drugim psiakiem, który wczoraj przyjechał z Zamościa (oba chłopaki pochodzą z zamojskiego schroniska). Ten drugi tylko u nas nocował, w Łodzi został przekazany w ręce innego hotelu.

57e765dc0ce60d5egen.jpg

 

Natomiast nowy nabytek to psiak o roboczym imieniu Pszeniczny, także ze schroniska w Zamościu. Przebywał tam 3 lata, miał okropne dredy i odparzenie w jednym miejscu, które na szczęście pięknie się goi. Psiak bardzo grzeczny i łagodny.

7eb594afa3cad3b1gen.jpg

 

c0fe4f6ae06ef884gen.jpg

 

b5e5466c2b613a60gen.jpg

 

Więcej info na wątku psiaka:

http://www.dogomania.com/forum/topic/148216-serce-p%C5%82acze-pszeniczny-czeka-na-pomoc/page-1

Link to comment
Share on other sites

A tu jeszcze Jeżynka pierwszy raz odważyła się wskoczyć na fotel i od razu się jej spodobało :)

4e1b6dc1535e95abgen.jpg

 

Teraz to jej stałe miejsce, z którego schodzi tylko do miseczek i na spacerki :) No i jak Hanię zobaczy :)

Jeżynkę czeka daleka podróż do DS, ale jeszcze musi parę tygodni poczekać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...