Jump to content
Dogomania

HOTELIK U MURKI - wątek informacyjny:)


Murka

Recommended Posts

Powodzenia Tosiaku :)

Jeżynka dzielna dziewczynka nafotelikowa ;)

Ogromnie się cieszę, że Pszeniczny trafił do Was.

Haniu, imię Leni bardzo mi się podoba. Nie wiemy, czy tak zostanie, ale ja nie miałam wątpliwości, że kto jak kto, ale Ty na pewno "ochrzcisz" go pięknie, że dostanie w prezencie imię podyktowane Twoim dobrym, wrażliwym serduszkiem :)

Link to comment
Share on other sites

A tu jeszcze Jeżynka pierwszy raz odważyła się wskoczyć na fotel i od razu się jej spodobało :)

4e1b6dc1535e95abgen.jpg

 

Teraz to jej stałe miejsce, z którego schodzi tylko do miseczek i na spacerki :) No i jak Hanię zobaczy :)

Jeżynkę czeka daleka podróż do DS, ale jeszcze musi parę tygodni poczekać.

 

 Niech się panienka przyzwyczaja,bo ma zamieszkać na pokojach :).  Trzymajmy kciuki za  tę adopcję,bo rzeczywiście daleka droga przed Jeżynką.

Link to comment
Share on other sites

Jakoś nie widać radości na pyszczku Mani. Mam nadzieję, ze to już ostatnia zmiana adresu w jej życiu. Szczęśliwego życia Manieczko !

Sunia wiele przeszła, u Murki po raz pierwszy poczuła troskę i ciepło, boi się nieznanego.

 Wszystkiego dobrego Mania!

 Tusia straciła  koleżankę od wspólnych zabaw.

Link to comment
Share on other sites

Mania na początku w ogóle nie chciała podejść do gości.. dopiero po dłuższej chwili się troszkę ośmieliła i była radosna. Ale na fotkach jest tuż po zmianie obróżki i smyczki na "swoje" - bardzo ją to speszyło i takie fotki wyszły :)

 

A my od dzisiaj mamy nowego lokatora: Brysia ze Szczebrzyszyna:

c0e6c3d005c875fagen.jpg

 

2e162bfb42aa16fagen.jpg

 

Wątek psiaka:

http://www.dogomania.com/forum/topic/144768-brysnieduzy-psiakmieszka-w-meliniejuz-dwa-lata-czeka-na-domczy-zdarzy/page-1

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...