Jump to content
Dogomania

Afra walczyła o życie - juz wszystko dobrze. Jest własny dom!


Tola

Recommended Posts

  • Replies 480
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

U Carmen wszystko idzie ku dobremu. Ma niesamowity apetyt,
dopisuje jej humor, zaprasza do zabawy, ciągle domaga się pieszczot
i ustawia Toffika ;)
Nienawidzi innych psów, dzisiaj mało nie wyrwała mi się na spacerze, tak rzucała się w stronę trzech psiaków przechodzących 'luzem' obok.
Ale to raczej ze strachu - może uraz po schronisku...

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE][quote name='Marlena:)']U Carmen wszystko idzie ku dobremu. Ma niesamowity apetyt,
dopisuje jej humor, zaprasza do zabawy, ciągle domaga się pieszczot
i ustawia Toffika ;)
Nienawidzi innych psów, dzisiaj mało nie wyrwała mi się na spacerze, tak rzucała się w stronę trzech psiaków przechodzących 'luzem' obok.
Ale to raczej ze strachu - może uraz po schronisku...[/QUOTE]
Myślę, że schronisko daje znać o sobie :shake:, mój na początku gonił wszystko co ma 4 łapy, teraz rozróżnia dziewczynki ;) a chłopczyków czasem nie lubi dużych i takich z ADHD ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marlena:)']
Może z czasem to minie.. ;)[/QUOTE]

Z czasem być może, z odpowiednim szkoleniem na pewno szybciej i efektywniej. Próbujecie odwracać jej uwagę od innych psów, ćwiczyć w rozproszeniach? Znaczy może nie teraz w tym momencie, bo suka na pewno jest jeszcze bardzo słaba, ale taka porada na przyszłość - jeśli ona rzeczywiście ma w sobie coś z OH to [B]musi [/B]mieć jakąś "pracę".

Link to comment
Share on other sites

Nela ma taki dar, że wszystko co się rusza i jest na czterech łapach potrafi obłaskawić. Często właściciele w parku dziwią się, że ich pies bawi się, bo wcześniej tego nie robił. Kiedy zobaczy coś z ogonem i ładnym pysiem są najpierw pozy. Przykucnięcie, skradanie się jak na polowaniu, następnie merdanie ogonem i doskok i obskakiwanie pieska i zabawa. Wielkość pieska nie ma tu znaczenia. Kiedy piesek jest chory wyczuwa to i zachowuje się ostrożnie. Jest niesamowicie radosna. Dziś taka duża sunia jak owczarek zgubiła w parku patyk. Nela razem z nią szukała. Znalazła i położyła przed właścicielką tamtego pieska. Czasami zaskakuje nas swoją mądrością. Mam nadzieję, że Afra również dojdzie do takiego stanu. Obecnie, te okropne traumatyczne przeżycia napewno swoje zrobiły.

Link to comment
Share on other sites

Musiałam wyjechać z powodów rodzinnych, więc przy komputerze jestem z doskoku. Jacek zajmuje się małą,
ciągle do niego dzwonię i pytam, bo się martwię ... Mała ciągle domaga się pieszczot, jest zazdrosna nawet o komputer ;)
Jak tylko widzi, że Pańcio włącza komputer zanosi mu na kolanka swojego konika :) Sama słodycz!

Link to comment
Share on other sites

[INDENT] [COLOR=purple][B]Zaproszę po gwiazdkę dla Reksa:[URL="http://www.dogomania.pl/threads/218065-*%C5%9Awi%C4%85teczna-gwiazdka-dla-Reksa*-do-30-XI-godz.-20.00"]http://www.dogomania.pl/threads/2180...XI-godz.-20.00[/URL]

i na bazarek dla Kseni i Rozalki: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/217844-BAZAR-MIX-%21Dla-Kseni-i-Rozalki-na-hotel-do-24.XI-godz.-20.00"]http://www.dogomania.pl/threads/2178...XI-godz.-20.00[/URL][/B][/COLOR]

[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marlena:)']Musiałam wyjechać z powodów rodzinnych, więc przy komputerze jestem z doskoku. Jacek zajmuje się małą,
ciągle do niego dzwonię i pytam, bo się martwię ... Mała ciągle domaga się pieszczot, jest zazdrosna nawet o komputer ;)
Jak tylko widzi, że Pańcio włącza komputer zanosi mu na kolanka swojego konika :) Sama słodycz![/QUOTE]
Cudnie!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Mała miała wczoraj zdejmowane szwy, rana szybko się goi ;)
Poza tym ma ADHD , nauczyła się i ciągle podaje łapę i wchodzi nam na głowę,
bo nie mamy serca jej karcić - ale już niedługo, jak dojdzie do siebie weźmiemy się za nią :)
Jest bardzo żarłoczna i na spacerach nie można jej spuścić z oka, żeby nie zjadła jakiegoś śmiecia,
łobuzica.
Buziaki dla wszystkich ciotek!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marlena:)']Mała miała wczoraj zdejmowane szwy, rana szybko się goi ;)
Poza tym ma ADHD , nauczyła się i ciągle podaje łapę i wchodzi nam na głowę,
bo nie mamy serca jej karcić - ale już niedługo, [B]jak dojdzie do siebie weźmiemy się za nią [/B]:)
Jest bardzo żarłoczna i na spacerach nie można jej spuścić z oka, żeby nie zjadła jakiegoś śmiecia,
łobuzica.
Buziaki dla wszystkich ciotek![/QUOTE]

Super wieści !!! Tylko Marleno stopniowo "bierzcie się za nią", żeby szoku nie doznała:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marlena:)']Sunia ma się świetnie, łobuzuje straszliwie ;) kradnie wszystko... 2 tygodnie kapcia szukałam, wczoraj siostra znalazła go pod swoim łóżkiem ;)
Kochana jest i ciągle pragnie miłości :) miłośnica mała![/QUOTE]
To wspaniale, że Arfa jest wesoła i zdrowa ! Dostarcza Wam wiele powodów do radości. Marleno, pilnuj torebki, dokumentów i kasy !!! Nie wiadomo, co schowa następnym razem:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...