Jump to content
Dogomania

Afra walczyła o życie - juz wszystko dobrze. Jest własny dom!


Tola

Recommended Posts

Carmen do sterylki pomieszka z nami, nie chcemy jej mieszać, bo po sterylce musimy się nią zająć.
Zaraz potem jedzie. Pańcia nakupowała jej jedzenia już w piątek - jakies puchy itd.
Teraz Carmenka jest głównym tematem w naszych rozmowach z 'teściową' :P
Zadro - dostałam już paczuszkę dla małej - dziękuję :) Ucieszyła się z kąpieli :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 480
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Marlena:)']Carmen do sterylki pomieszka z nami, nie chcemy jej mieszać, bo po sterylce musimy się nią zająć.
Zaraz potem jedzie. Pańcia nakupowała jej jedzenia już w piątek - jakies puchy itd.
Teraz Carmenka jest głównym tematem w naszych rozmowach z 'teściową' :P
Zadro - dostałam już paczuszkę dla małej - dziękuję :) Ucieszyła się z kąpieli :D[/QUOTE]
A jak wyglądała kąpiel?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tola']U Afry jest podejrzenie ropomacicza. Prawdopodobnie jutro sterylka.
Trzymajcie proszę kciuki.[/QUOTE]
O nie.... Trzymaj się malutka !


[B] [/B]

[INDENT] [B][COLOR=red]Pilnie potrzebny lek o nazwie [COLOR=black] Polimyksyna b[/COLOR], w tabletkach lub zastrzyki jest to jedyny lek ktory moze uratować życie Mateo ![/COLOR][/B][/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

Afra ma się dobrze, chociaż nie chce jeść.. poza tym humor jej dopisuje i energia rozpiera ;) .
Dzisiaj ma być sterylka, chociaż znowu nie wiem na pewno, bo czekam na potwierdzenie od Wetki,
czy chirurg będzie mógł. Mam nadzieję, że tak, bo martwię się okrutnie. Podejrzenie ropomacicza to już dużo,
więc lepiej żeby go nie miała, niż miałoby być za późno.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marlena:)']Afra ma się dobrze, chociaż nie chce jeść.. poza tym humor jej dopisuje i energia rozpiera ;) .
Dzisiaj ma być sterylka, chociaż znowu nie wiem na pewno, bo czekam na potwierdzenie od Wetki,
czy chirurg będzie mógł. Mam nadzieję, że tak, bo martwię się okrutnie. Podejrzenie ropomacicza to już dużo,
więc lepiej żeby go nie miała, niż miałoby być za późno.[/QUOTE]
Trzymamy kciuki i czekamy na wieści !!! Oby dobre !!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marlena:)']Właściciel naszej zamojskiej Nelki pomoże w transporcie (bo nasza kochana Jo37 może tylko wieczorami). Próbujemy, uda się w końcu ;)[/QUOTE]
Siedzę cała spięta, bardzo się denerwuję:roll:
Liczy sie czas...

Bardzo dziękujemy Pańciowi Neli:loveu:
Mają te zamojskie sunie szczęście:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Mała okropnie zniosła narkozę, trudno ją utrzymać w pionie, dlatego teraz odsypia.
Wet stwierdził, że wypływy miały charakter ślizowo,ropno,krwisty - więc nie było o czym mówić,
a pozostali weci zamiast ciąć naciągali na zbędne badania, na które na całe szczęście się nie zdecydowałam!
Ogółem jest dobrze - jutro o 13 jedziemy z Panem Mirkiem na kontrolę, bo lekarze koniecznie chcą ją zobaczyć.

Wszystko wyniosło 380zł.... Pan Mirek założył, więc będziemy mu oddawać...

Teraz Toffik śpi przytulony do Carmenki, królik próbuje wskoczyć na łóżko, ciągle wypatruje zastanawiając się, co jej jest,
dlaczego się z nim nie bawi ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marlena:)']Mała okropnie zniosła narkozę, trudno ją utrzymać w pionie, dlatego teraz odsypia.
Wet stwierdził, że wypływy miały charakter ślizowo,ropno,krwisty - więc nie było o czym mówić,
a pozostali weci zamiast ciąć naciągali na zbędne badania, na które na całe szczęście się nie zdecydowałam!
Ogółem jest dobrze - jutro o 13 jedziemy z Panem Mirkiem na kontrolę, bo lekarze koniecznie chcą ją zobaczyć.

Wszystko wyniosło 380zł.... Pan Mirek założył, więc będziemy mu oddawać...

Teraz Toffik śpi przytulony do Carmenki, królik próbuje wskoczyć na łóżko, ciągle wypatruje zastanawiając się, co jej jest,
dlaczego się z nim nie bawi ;)[/QUOTE]
Bidulka... Dobrze, ze ma to już za sobą. Oby teraz szybko wracała do sił.
Toffik i królik, po swojemu współczują suni. Czują, że z nią jest coś nie tak. Zdążyły się już do siebie przywiązać ! Kochane zwierzaczki !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...