Jump to content
Dogomania

Pomóżmy !!! "NOWE" schronisko w Wieluniu!!!


MałGośka

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mam koleżankę która ładnie maluje-może zgodzi się coś zrobić-tylko powiedzcie co a ja się zapytam.
Ja rowniez moge cos narysowac

Bardzo super, wymyślajcie jakieś projekty logo, które nadałoby się na koszulkę! Tylko chyba lepiej, żeby to był plik graficzny, a nie np. rysunek odręczny - łatwiej to obrabiać i ewentualnie dostarczyć jako wzór do nanoszenia...

Projektujcie Kochani kto umie i może :D

Mam już duży karton książeczek zdrowia dla psiaków.Jutro dokładnie je policzę ( na "oko"jest ich ok 300-400szt)

Jak Ty to robisz kobieto??? :o Naprawdę jestem pod wrażeniem :D

Link to comment
Share on other sites

To już nie reklama - ale cała prywata! :lol: :lol: :lol:

Ale prywata w publicznej debacie to chyba państwowa sprawa? :P

Choć pewnie lepiej (czytaj: bezpieczniej) by było, żeby na logo/emblemacie pojawił się wielorasowy piesek, inaczej nie przebrniemy przez głosowanie na 'jedynie właściwą i ulubioną rasę' 8) :lol:

Link to comment
Share on other sites

jovka

A widziałaś tego afgańczyka ? Nie wydaje mi sie, żeby było dobrze, żeby to był wielorasowiec ( chociaż może się myle). Taki afgan czy inny "reprezentacyjny" (może to nie jest dobre słowo, ale innego o tej porze nie znalazłam) pies po prostu przyciaga wzrok. A o to nam chodzi, nie ? :D

Byc może można by było zamówić rózne koszulki...

Link to comment
Share on other sites

Wracając do potrzeb - mam do zaproponowania ogromną (około 300 litrów, 1,6 - 1,8 metrową) chłodnię, taką zamrażarę poziomą, sprawną, do kupienia za fajne (tzn. niewielkie ;)) pieniądze, które mogę zapłacić. Tyle, że znowu jest kłopot z transportem... to jest bardzo północny wschód Polski. Nam się do samochodu nie zmieści, ale może ktoś z okolic Białegostoku mógłby ją dowieźć, choćby do Warszawy?

14 będę jechał do Tomaszowa Maz. i potem do Wielunia i mogę jechać przez Warszawę lub okolicę tylko jak okolicę :wink:

Link to comment
Share on other sites

Ja mysle,ze na takiej koszulce powinien byc wizerunek najwspanialszej rasy na swiecie-poszkodowanej przez los i ludzi-kundelek.

Przeciez sporo tu zdjec mamy oglaszanych kundelkow-wybrac ktoregos, na wzor, i juz :lol: :lol:

Idea przeciez jest taka aby-zebrac forse na takie sieroty i chyba promowac, przy okazji, adopcje ze schronisk.

A milosnikom okreslonych ras proponuje zebrac sie 'wkupe' i zrobic swoje koszulki-swoje rasy- i dochod przeznaczyc........tez na pomoc dla ich ras...w schronisku :lol:

Link to comment
Share on other sites

ZEMAT:

Napisałam już wszystko MałGosi na prv, ale może warto podać nieco ogólnych danych. Zamrażarka jest do odebrania ok. 45 km. od Białegostoku, nieco na pólnoc, ale bardziej wschód, przy samej granicy białoruskiej, miejscowość nazywa się Mostowlany i prowadzą tam drogi n-tej klasy odśnieżania, co oznacza, że trzeba jeździć po odwilży albo dopiero wiosną ;) Ze względu na gabaryty jest nie do ruszenia samochodem osobowym, ale do odebrania praktycznie w każdej chwili (kwestia telefonu do teściów). Z Warszawy też nie mam dla niej transportu, ale tutaj juz jest nas więcej (no i SAIDA niezastąpiona 8) :D ) a i dystans nieco mniejszy. MałGosia sprawdza transport służbowy ale nie jest najłatwiej więc zmawiajmy się!

Co do koszulek wydaję oficjalny komunikat (jako na razie samozwańczy i przejściowy oraganizator):

1. nie ma mowy o indywidualnych preferencjach rasowych zamawiających - zapomnijcie o afganach, dogach, og(ó)arkach, itp. - może być po prostu PIES (ewentualnie w łatki - oczywiście wszyscy się poznali na żarcie, co nie? :lol: ) ale tak naprawdę decyzja należy do projektanta loga.

GDZIE DO TEJ PORY UKRYWASZ SIĘ SŁYNNY NA CAŁĄ POLSKĘ PROJEKTANCIE LOGO???

2. nie ma mowy o krótkich seriach (po 1 koszulce) bo koszt nadruku prawie ten sam co przy 100-200 sztukach. Egzemplarze kolekcjonerskie będziemy drukować jak już jako np. fundacja osiągniemy status 'darmoszek' Pirellego - tzn. będą się o nas snoby zabijać ;)

3. ciągle czekam na propozycje poniżej kosztów, jak rozumiem Gosia w weekend bada teren.

P.S. Słowo daję szlag mnie trafi z tym brakiem powiadomień :evil: czy naprawdę musi nastepować 'przerwa' co któryś raz??? Ani jestem tu od wczoraj, ani 'blondynka komputerowa', a z tym uporać się nie sposób (administracja jeszcze nigdy nie powiedziała co i jak jest źle) :evil:

Link to comment
Share on other sites

Kochani już jestem z Wami.

Niestety znowu jakiś duszek "wywalił" mnie z dogomanii.

A teraz konkrety:

książeczki są, pierwszą partię obróżek już odebrałam a szyją się następne. A najważniejsze że "złowiłam" następną duszyczkę która będzie mi pomagała w magazynowaniu darów dla schroniska.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

ZEMAT:

Napisałam już wszystko MałGosi na prv, ale może warto podać nieco ogólnych danych. Zamrażarka jest do odebrania ok. 45 km. od Białegostoku ...

O tam to nie jeżdże :(

Ale jeżdżę do teściów do Tomaszowa Maz. przez Warszawę lub przez Radom :wink:

Link to comment
Share on other sites

Bea- ta partia nie będzie za duża liczę na ok 30 szt. i 6-7 szt smyczek. To robią 16 letnie dziewczyny ( ręcznie) a teraz mają ferie i mogą się tym zająć . Ale pomyślę jak to zorganizować na większą skalę.PS.te obróżki są samozaciskowe z taśmy ( Saidy suńka ma taką)

Jeśli możesz napisz mi na pv coś więcej o tym drugim schronisku.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Aha, zapomniałam napisać, że otrzymalismy paczkę żywnościową dla Wielunia od Moniki z wątku o Tarzanku bez łapki :D

A skoro tak, to zaczynam znów zbiórkę i mam nadzieję, że marcu znów

sie spotkamy w Wieluniu, bo do Rachowa-to raczej nie dotrę :cry:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...