Jump to content
Dogomania

Pomóżmy !!! "NOWE" schronisko w Wieluniu!!!


MałGośka

Recommended Posts

Jovka- będę znać cenę koszulek w środę. Sąsiad bada dwa źródła. I natychmiast się odezwę.

W M-1 w dziale gospodarstwa domowego odkryłam miski metalowe po 2- 4 złotych. Albo komplety- chyba 7 albo 8 misek różnej wielkości- 10 złotych.

Ja jeszcze trochę dokupię, ale jak kto może, to lećcie, bo nie wiem, czy to promocja, czy nie. Wydaje się, że to stała cena.

Gosia

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bea- ta partia nie będzie za duża liczę na ok 30 szt. i 6-7 szt smyczek. To robią 16 letnie dziewczyny ( ręcznie) a teraz mają ferie i mogą się tym zająć . /UCAŁUJ JE SERDECZNIE OD NAS WSZYSTKICH :angel:

Ale pomyślę jak to zorganizować na większą skalę./JESTEŚ WIELKA :D

Jeśli możesz napisz mi na pv coś więcej o tym drugim schronisku.

My tam z Saidą wybieramy się po drugim kursie Wwa-Wieluń (Rachów=to już pewnie będzie w marcu) :) /kochana, my tam nie byłyśmy jeszcze/ sytuację znam od dogomaniaków (a dary=wysyłałam pocztą). Przekazałam prośbę o opis dokładny sytuacji prywatnego przytuliska w Rachowie= na pv do Murki(Podkarpackie). Ona jest z terenu :P. Wiem też, że tak na stałe/pomaga tam i zawozi jedzonko/Zemat :D , apropos>Zemacik: ile do Rachowa jest kilosów z Wwy?A może masz jakieś zdjątka/coby wkleić?

Link to comment
Share on other sites

Zamilkłam na tak długo bo czas to złośliwe bydlę i ciągle mi ucieka :roll: :wink: Ale po kolei:

Zemat - napisałam do Ciebie na priv i to dwukrotnie, a tu ciiiiiszaaaaa.... Oj, bo zacznę dzwonić :evil_lol: :wink: Przyjeżdżasz do Wielunia? Bo ja już czekam 8)

Tufi, Kora, Szantinka, Jagódka, Bea, Sajdka i wogole wszyscy! Czytam na bieżąco o Waszych wyczynach, moje Wy :angel:

A wogóle to ogłaszam, że poskrom załatwiony przez Szantinę dotarł już do Wielunia! A m-c temu jeszcze zamartwiałam się jak takie cudo zdobyc...i mamy teraz aż dwa! 8)

Tufi - smutna wiadomość, ta "fioletowa: suńka o którą pytałaś - odeszła :-(

Link to comment
Share on other sites

MałGoska

Tak jak wczesniej pisałam załatwiam w mojej kochanej firmie darowiznę kopmutera dla waszego schroniska. W tym celu do sporzadzenia fromalnej umowy darowizny potrzebuję danych schroniska i osoby go formalnie prowadzącej czyli :

- imię, nazwisko, oficjalne stanowisko Ewy (bo to ona przejęła schronisko)

- dane schroniska z rejestru : pełną oficjalną nazwę, NIP, regon , adres, ...

Część danych typu adres, nazwa mam z poprzednich postów, ale reszta niestety jest mi nieznana a Ewa na pewno je posiada. Zajrzyj na prv, tam podam Ci kontakty do mnie.

Co do pozostałych rzeczy, o których pisałam wczesniej:

- lodówka czeka u mnie na transport - załatwiam to z Saidą

- zbiórka darów u mnie w firmie niestety została odłożona na termin późniejszy - mój PR robił w ciągu ostatnich 2-3 miesięcy parę zbiórek na biedne dzieci, była też zbiórka na któreś schronisko (sorry nie pamiętam które). PR uważa, zresztą chyba mają rację, że kolejna zbiórka była by za szybko i mogłaby nie przynieść rezultatu - propnują okres przed Wielkanocą (trochę psychologiczne podejście - na święta ludzie są bardziej skłonni do ofiarności). Dopilnuję tego.

Dane do umowy potrzebuję jak najszybciej, bo dalsza kolejność jest taka, ze umowa zostania przekazana Ewie do podpisania i odesłania, i mozemy zabrać kopmuter. Jak byśmy zdążyli to komputer pojechałby razem z lodówką.

Czy macie kogoś, kto by go wam podłaczył, sprawdził po podłączeniu, skonfiguraował do waszych potrzeb itp? Jak nie - to namówię mojego męża coby się wybrał z transportem i pomógł w tym :) (on jest informatyk i lubi te zabawki :D ).

Link to comment
Share on other sites

Terzia -poskrom: Ha! Nie wątpiłam w Twe możliwości! Na pewno też znajdziesz równie potrzebujące schronisko :roll: A skoro będziesz w Polsce, to odwiedzisz Wieluń? Z Łodzi to tylko 100 km - niewiele więcej niz godzina jazdy.... Jakby co to ja z otwartymi ramionami czekam 8)

Chip - przesłałam wszystkie dane, o które prosiłaś na Twą "biurową" skrzyneczkę :D Dziękuję! :angel:

Tufi - szkoda wielka, że ta biedna suńka tyle się nacierpiała, a Ewa przegrała walkę o nią... Los bywa bardzo niesprawiedliwy :cry:

Ale z Wielunia możesz wyjechać z innym psim nieszczęściem :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

My przyjedziemy 13.03. :wink:

Eeeeeee......to ja chyba troszkę nie doczytałam... :oops:

Ale datę już w kalendarzu zanotowałam i już się nie wykręcisz! 8)

Wstepnie umowilismy sie na wyjazd ok. 8 rano, wiec miedzy 11 a 12 powinnismy byc na miejscu

:smilecol: Lecę kupić dłuuuugi czerwony dywan, cobyście nóżąt nie pobrudzili, bo poprzedni Warszawa z Wrocławiem wykończyły :wink: 8)

Link to comment
Share on other sites

Dotarlismy na te strone :)

A z dywanem nie przesadzaj... Wystarczy goracka herbatka ;)

Daj mi znac, czy sa jakies szczeniaki - psy, najlepiej krotkowlose, oki?! Suczki w sumie chyba tez... czeka mnie jeszcze tydzien naklaniania "tesciowej", ze ona juz chce nastepnego psa po smierci Dzekusia prawie 2 lata temu...

Nad logo pomysle wkrotce, bo po wyjezdzie mam troszke obowiazkow do odrobienia :)

Link to comment
Share on other sites

Tufi - herbatkę macie zaklepaną, nawet jeżeli bedziecie chcieli w niej nogi moczyć :wink: :P

Szczeniaczki są ciagle (niestety...) i to najróżniejsze - one też najszybciej znajdują domy, ale jak będziesz chciała, to z jakims wrócisz do domku... Tylko zastanów się czy taki prezent dla "teściów" ich nie przerośnie :-? Ale wierzę w Ciebie - masz dobre pomysły - to i argumenty masz pewnie nie do odrzucenia :lol:

Wszyscy - dostałam kolejny "raporcik" dotyczacy Waszych wpłat na konto dla schroniska - tym razem to aż 523 zł od 7 osób! :BIG: Lublin, Międzyrzec, Katowice, Wrocław i 3 x Warszawa :angel:

Link to comment
Share on other sites

Jovka nie pochwaliła się tutaj, że załozyła ankietę, do której może nie wszyscy zainteresowani dotarli

A ja myśałam, że jak zbajerowałam Moderatorów ('podejrzewam' o ten gest Ruffikusa :) i jeszcze raz dziękuję!) aby dokleili post jako ogłoszenie, tu już wszycy go znajdą, zwłaszcza zainteresowani... ale może faktycznie powinnam oficjalnie zasygnalizować debatę nad koszulkami. Także oddawajcie głosy i zamawiajcie t-shirty - niebawem będą zapadać pierwsze decyzje!

Link to comment
Share on other sites

Tufi - herbatkę macie zaklepaną, nawet jeżeli bedziecie chcieli w niej nogi moczyć....HEHEHE, GOŚCINNOŚĆ WIELUŃSKA JEST NAJWYŻSZEJ PRÓBY :angel:NIE WIERZCIE, ŻE NA KUBLE HERBATKI SIĘ SKOŃCZY :D

Wszyscy - dostałam kolejny "raporcik" dotyczacy Waszych wpłat na konto dla schroniska - tym razem to aż 523 zł od 7 osób! :BIG: Lublin, Międzyrzec, Katowice, Wrocław i 3 x Warszawa :angel:

:laola: zbieramy, zbieramy...kochani, DZIĘKUJEMY :D i prosimy o jeszcze...

MałGoś: napisz co z odrobaczeniem, dezyn(f)sekcją i deratyzacją schroniska w Wieluniu?

Zemat: jedź ostrożnie ( wczoraj wróciłam z trasy i jechało się paskudnie) i wracaj szczęsliwie ( i zaraz :D napisz co i jak/ czekamy)

Link to comment
Share on other sites

Czy schronisko w Wieluniu ma swoją stronę internetową? :oops:

Szantinko-powiem tak: jezeli ktoś chce to zrobić to oczywiście może. W zeszłym roku istniała prowadzona przeze mnie strona adopcyjna wieluńskich psiaków - zawiesiłam ją bo w wyniku scysji z poprzednim "opiekunem" :evil: schroniska nie miałam zdjęć aktualnych ogonów tam przebywających.

Stronę schroniska zamierzam zrobić w najbliższym czasie - niestety z przyczyn technicznych nie udało mi się to dotychczas, a pewnie przez najbliższe 2 tygodnie tez się za to nie wezmę. Prowadzenie strony przez kogos z zewnątrz może byc o tyle kłopotliwe (moim zdanie oczywiście), że to mają byc przeciez nie tylko dane schroniska, ale właśnie strona adopcyjna, którą trzeba ciągle uaktualniać.

Bea - odpisze Ci za chwilkę na priv.

Zematowi nie udało się niestety dotrzeć do Wielunia :cry: Również z przyczyn technicznych... :wink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...