Jump to content
Dogomania

Rotti

Members
 • Content Count

  1,685
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About Rotti

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  Poznań
 1. Rotti

  Przegląd hodowlany

  Bardzo proszę o utrzymanie dotychczasowej miłej atmosfery. Wszelkie kłótnie i osoby je prowokujące nie są mile widziane. Dlatego proszę o zachowanie spokoju. Szkoda byłoby zamknąc taki fajny temat.
 2. Rotti

  Borzoje

  Myslałam wprawdzie o rogalińsiich łąkach, tych przynależnych do stajni, ale park to jest jeszcze lepsze miejsce. Tylko czy nie trzeba by było postarać się o jakąś zgodę ?
 3. Rotti

  Artystyczne doznania w dlugie zimowe wieczory

  Szkoda, że nie spotakm jej na wystawach, ale za to dziewczynka za mnie zobaczy kawał świata. Mnie pozostaną marzenia :)
 4. Rotti

  Borzoje

  Miła Skąd na Wildzie 3 borzoje to Ci do końca nie powiem. Jeden jest mój :) a 2 pozostałe to suczki. Starsza z nich to Heroina. Może znasz. Bliższych informacji na razie nie mam. Ja też się chętnie z Wami spotkam :) My czasami bywamy na cytadeli, ale wypuścić tam więcej niż 3 charty, to byłby pogrom :lol: Kasia Właśnie chciałam donieść, że niedaleko jest przecież Frodek :) Jeszcze czasami gościnnie przebywa na mojej ulicy niejaki Jukatan.
 5. indor Proponuję, żebyś przejrzał trochę stron internetowych na temat tej rasy. Na pewno znajdziesz interesujące Cie informacje. Ja ze swojej strony mogę Ci powiedzieć, że mam znajoma beagielkę i jest to bardzo miły piesek. Niestety jest psem mysliwskim, a co za tym idzie trudnym do ułożenia i mającym swoje widzimisię :) Moim zdaniem nie jest to pies dla początkującej osoby. Potrzebne jest zdecydowanie i żelazna konsekwencja. Inaczej możesz śmigać w pogoni za psem aż miło. A ogórdki kopią i papcie zjadają jak inne psy :) To tak w skrócie.
 6. Rotti

  Artystyczne doznania w dlugie zimowe wieczory

  Sagit Jeżeli chodzi o artyzm, to ja grzecznie czekam na osobiście przez Ciebie wykonaną charcią figurkę :D BTW Jak zrobisz jakiś błą, to możesz go spokojnie poprawić. Do tego służy funkcja (przycisk) "zmień" ;) Rozumiem, że Perez zostanie rezydentem na stałe :)
 7. Rotti

  Artystyczne doznania w dlugie zimowe wieczory

  Cieżka głowa ??? :lol: Sędzia był chyba jasnowidzem :lol:
 8. Rotti

  ...dla Rotti ...

  Cary Ale Ty chyba miałabyś do Warszawy baaaardzo daleko. Chyba, że się mylę :) A reakcją Rottasa na maleństwo sie nie sugeruj. On tak miewa na wystawach :)
 9. Rotti

  ...dla Rotti ...

  Bea Eeee, nie martw się. Dam "se" radę :lol: Tak się bardzo cieszę na ten wyjazd... :angel:
 10. Rotti

  ...dla Rotti ...

  Pika, siostro, gdzież bym śmiała :lol:
 11. Rotti

  ...dla Rotti ...

  Tilia Bardzo się cieszę, że się też zobaczymy :) Bea Jesteś super organizatorką :buzi: Oczywiście, że przyjadę :angel:
 12. Rotti

  Artystyczne doznania w dlugie zimowe wieczory

  Sagit Bardzo ładny lepny materiał przywiozłam ongis z nad morza. Wystarczy go tylko namoczyć i urabiać z tydzień wytrwale, a po tygodniu będzie już tak ładnie urobiony, że wystarczy juz tylko drugi tydzień urabiania i prawie można się brać za robotę. Materiał ten ma tę zaletę, że jest w kilku fajowskich kolorach :) A jak to jest be, to mogiem zakupić partyjkę innego urobionego już materiału i podesłać plastyczną cegiełkę :) Ale kurna co to ten porter ? :hmmmm: Ten od Lipnickiej ? ;) Aha, taką glinę jednak niestety należy wypalić, inaczej jest duże prawdopodobieństwo, że popęka albo się pokruszy. Szkoda by było :(
 13. Rotti

  Charty we Wrocławiu

  Basia Moda na charty już minęła, ale niestety i one miały swoje 5 minut. Szczególnie było to widać w latach 70-tych na przykładzie afganów. Ja się cieszę, że charty nie są tak bardzo popularne i coraz więcej tych psów trafia do prawdziwych charciarzy. To rokuje pozytywnie. A moda na rasę... no cóż, już wiele ich było i niestety to na pewno nie koniec :(
 14. Rotti

  ...dla Rotti ...

  Kochani, mam chwilowe załamanie zdrowia, ale...... się mocno kuruję ;) Już dzisiaj wstałam z łóżka i czuję się znacznie lepiej. MUSZĘ stanąc na nogi do końca tygodnia :D i MUSZĘ do WAS przyjechać. Widzę, że imprezka się niezła szykuje :lol: Myślałam co prawda o piątku bo w niedzielę rano muszę jechać do Pomiechówka, ale to Bea jest gospodarzem i głowno zarządzającym :) Ja sie podporządkuję. Już nie mogę się doczekać :angel: Póki co stawiam wszystkim wirtualnie :drinking: :drinking: :drinking:
 15. Rotti

  ...dla Rotti ...

  Moi kochani przyjaciele :angel: Myslę o tym, żeby zawitać 20 czerwca do Pomiechówka na coursing chartów, a wcześniej odwiedzić Warszawę i moją niezastapioną Bee100. Mam nadzieję, że ( o ile Bea się zgodzi ;) ) będę miała okazję spotkać się na jakimś grilu z Wami. Już nie mogę się doczekać :D Agguś kochana Niedługo, niedługo... ;)
×