Jump to content
Dogomania

Rotti

Members
 • Posts

  1685
 • Joined

 • Last visited

Converted

 • Location
  Poznań

Rotti's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

 1. Rotti

  Przegląd hodowlany

  Bardzo proszę o utrzymanie dotychczasowej miłej atmosfery. Wszelkie kłótnie i osoby je prowokujące nie są mile widziane. Dlatego proszę o zachowanie spokoju. Szkoda byłoby zamknąc taki fajny temat.
 2. Pati A tam od razu wrobić :lol: Kika To musimy znowu uskutecznić jakieś powystawowe spotkanko :) A przed kim ? ;)
 3. Chimera Dołączam się do tego, co napisałaś. Chyba nie ma tu osoby, która by nie była zauroczona sposbem pisania przez Sagit :)
 4. Rotti

  Borzoje

  Myslałam wprawdzie o rogalińsiich łąkach, tych przynależnych do stajni, ale park to jest jeszcze lepsze miejsce. Tylko czy nie trzeba by było postarać się o jakąś zgodę ?
 5. Rotti

  Borzoje

  Miła To musiałam coś pokręcić z tą Herą :) A charci piknik to jest superancki pomysł. Baaaardzo mi się podoba. Może gdzieś pod Poznaniem. Jakieś np. rogalińskie łąki "alboco". :angel: Tylko jak zwołać poznańskich charciarzy ???
 6. No kurka, piękne dziecko Ci wyszło :lol: Teraz czas dorobić następne :lol: A tak poważnie. To mała jest śliczniutka. Gratuluję z całego serca :D
 7. Szkoda, że nie spotakm jej na wystawach, ale za to dziewczynka za mnie zobaczy kawał świata. Mnie pozostaną marzenia :)
 8. Rotti

  Borzoje

  Miła Skąd na Wildzie 3 borzoje to Ci do końca nie powiem. Jeden jest mój :) a 2 pozostałe to suczki. Starsza z nich to Heroina. Może znasz. Bliższych informacji na razie nie mam. Ja też się chętnie z Wami spotkam :) My czasami bywamy na cytadeli, ale wypuścić tam więcej niż 3 charty, to byłby pogrom :lol: Kasia Właśnie chciałam donieść, że niedaleko jest przecież Frodek :) Jeszcze czasami gościnnie przebywa na mojej ulicy niejaki Jukatan.
 9. No to dalej już będzie z górki :lol: Aha, ale nie zpomnij, że jeszcze jest słowo "fiolecik" :lol: A zdjęcia jakieś kiedyś zobaczymy ??? :)
 10. Możesz zawsze :lol: Tylko nie zpaomnij powiedzieć, że to ode mnie też :lol: A potem pierwsze słowo jakie będzie to "Rotti" :lol: :lol: :lol:
 11. Sagit Może mały na jajka polował :lol: A jak tam się Rotti sprawuje ? :) Bardzo proszę. Od tego tu jestem między innymi. Jak czegoś nie wiesz, to po prostu pytaj :)
 12. indor Proponuję, żebyś przejrzał trochę stron internetowych na temat tej rasy. Na pewno znajdziesz interesujące Cie informacje. Ja ze swojej strony mogę Ci powiedzieć, że mam znajoma beagielkę i jest to bardzo miły piesek. Niestety jest psem mysliwskim, a co za tym idzie trudnym do ułożenia i mającym swoje widzimisię :) Moim zdaniem nie jest to pies dla początkującej osoby. Potrzebne jest zdecydowanie i żelazna konsekwencja. Inaczej możesz śmigać w pogoni za psem aż miło. A ogórdki kopią i papcie zjadają jak inne psy :) To tak w skrócie.
 13. Kika Owszem wybieram się na wystawę, ale trochę w drugą stronę, bo do Koszalina :) Ale za to we wrześniu mam zamiar jechać do Świerklańca. Może zawiatasz tam gościnnie ? Pati Od cioci Rotti też małą ucałuj :)
 14. Rotti

  Borzoje

  Oj Miła, to od odwiedzin się nie wykręcisz :lol: W tej części Wildy, w której mieszkam jest jeden afgan i aż 3 borzoje :)
 15. Sagit Jeżeli chodzi o artyzm, to ja grzecznie czekam na osobiście przez Ciebie wykonaną charcią figurkę :D BTW Jak zrobisz jakiś błą, to możesz go spokojnie poprawić. Do tego służy funkcja (przycisk) "zmień" ;) Rozumiem, że Perez zostanie rezydentem na stałe :)
×
×
 • Create New...