Jump to content
Dogomania

Rotti

Members
 • Content Count

  1,685
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About Rotti

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  Poznań
 1. Rotti

  Przegląd hodowlany

  Bardzo proszę o utrzymanie dotychczasowej miłej atmosfery. Wszelkie kłótnie i osoby je prowokujące nie są mile widziane. Dlatego proszę o zachowanie spokoju. Szkoda byłoby zamknąc taki fajny temat.
 2. Rotti

  Pozdrowionka :)

  Pati A tam od razu wrobić :lol: Kika To musimy znowu uskutecznić jakieś powystawowe spotkanko :) A przed kim ? ;)
 3. Rotti

  Borzoje

  Myslałam wprawdzie o rogalińsiich łąkach, tych przynależnych do stajni, ale park to jest jeszcze lepsze miejsce. Tylko czy nie trzeba by było postarać się o jakąś zgodę ?
 4. Rotti

  Borzoje

  Miła To musiałam coś pokręcić z tą Herą :) A charci piknik to jest superancki pomysł. Baaaardzo mi się podoba. Może gdzieś pod Poznaniem. Jakieś np. rogalińskie łąki "alboco". :angel: Tylko jak zwołać poznańskich charciarzy ???
 5. Rotti

  Artystyczne doznania w dlugie zimowe wieczory

  Szkoda, że nie spotakm jej na wystawach, ale za to dziewczynka za mnie zobaczy kawał świata. Mnie pozostaną marzenia :)
 6. Rotti

  Borzoje

  Miła Skąd na Wildzie 3 borzoje to Ci do końca nie powiem. Jeden jest mój :) a 2 pozostałe to suczki. Starsza z nich to Heroina. Może znasz. Bliższych informacji na razie nie mam. Ja też się chętnie z Wami spotkam :) My czasami bywamy na cytadeli, ale wypuścić tam więcej niż 3 charty, to byłby pogrom :lol: Kasia Właśnie chciałam donieść, że niedaleko jest przecież Frodek :) Jeszcze czasami gościnnie przebywa na mojej ulicy niejaki Jukatan.
 7. indor Proponuję, żebyś przejrzał trochę stron internetowych na temat tej rasy. Na pewno znajdziesz interesujące Cie informacje. Ja ze swojej strony mogę Ci powiedzieć, że mam znajoma beagielkę i jest to bardzo miły piesek. Niestety jest psem mysliwskim, a co za tym idzie trudnym do ułożenia i mającym swoje widzimisię :) Moim zdaniem nie jest to pies dla początkującej osoby. Potrzebne jest zdecydowanie i żelazna konsekwencja. Inaczej możesz śmigać w pogoni za psem aż miło. A ogórdki kopią i papcie zjadają jak inne psy :) To tak w skrócie.
 8. Rotti

  Pozdrowionka :)

  Kika Owszem wybieram się na wystawę, ale trochę w drugą stronę, bo do Koszalina :) Ale za to we wrześniu mam zamiar jechać do Świerklańca. Może zawiatasz tam gościnnie ? Pati Od cioci Rotti też małą ucałuj :)
 9. Rotti

  Artystyczne doznania w dlugie zimowe wieczory

  Sagit Jeżeli chodzi o artyzm, to ja grzecznie czekam na osobiście przez Ciebie wykonaną charcią figurkę :D BTW Jak zrobisz jakiś błą, to możesz go spokojnie poprawić. Do tego służy funkcja (przycisk) "zmień" ;) Rozumiem, że Perez zostanie rezydentem na stałe :)
 10. Rotti

  Artystyczne doznania w dlugie zimowe wieczory

  Cieżka głowa ??? :lol: Sędzia był chyba jasnowidzem :lol:
 11. Rotti

  Artystyczne doznania w dlugie zimowe wieczory

  To ja po tych larwach...bleee... wrócę do i nnego wątku :lol: Sagit Wiesz, ja bym chetnie przystąpiła do wystawienia w Świerkalńcu jakiego wilczarzyka. Może już będę na tyle na nogach, że dałabym radę :) O ile się zgodzisz i zapodasz jakowąś instrukcyję :lol: TAk, że kochana.... nie wymigasz się :lol: A Ty możesz sobie w tym czasie brzsio napełniać porterkiem :)
 12. Rotti

  ...dla Rotti ...

  Cary Ale Ty chyba miałabyś do Warszawy baaaardzo daleko. Chyba, że się mylę :) A reakcją Rottasa na maleństwo sie nie sugeruj. On tak miewa na wystawach :)
 13. Rotti

  ...dla Rotti ...

  Bea Eeee, nie martw się. Dam "se" radę :lol: Tak się bardzo cieszę na ten wyjazd... :angel:
 14. Rotti

  ...dla Rotti ...

  Pika, siostro, gdzież bym śmiała :lol:
 15. Rotti

  ...dla Rotti ...

  Tilia Bardzo się cieszę, że się też zobaczymy :) Bea Jesteś super organizatorką :buzi: Oczywiście, że przyjadę :angel:
×